Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

varticek
3. feb 2010

no ten, co podvadzal u mna je uz druhy, takze je to aj tak jedno, ale stale je tam...

krinolina
3. feb 2010

sa citim blbo ze mna posunulio na prve meisto a vas nie ved byud vsetkych alebo nikoho jaaaaj ja len dufam ze aj vas teda posunu musia ved ste ferovo sutazili

babula90
3. feb 2010

ja som tretia, krin. ☹ druhý sa za nioc vyšplhal o 150 miest 😒

saisa1
3. feb 2010

krin blahozelam 🙂 my sme zatial prvi, ale pozeram, ze sa dnes nejaky manik zaregistroval a uz ma 500 hlasov... a to tam pise take sprostosit, ako ze ma fico dekriminalizovat marihuanu... ako sorry... ked nas predbehne, tak ho tiez necham presetrit...

glumdolf
3. feb 2010

krin prosím ťa, nič si z toho nerob. mne aj tak nepomôže, keď ho vyhodia a dokonca už neni prvý, tak na to prdím. Len by som chcela vyhrať aspoň tú moju novú destináciu. Ale držím vám všetkým palce aby Vás nepredbehli.

bambulka_079
3. feb 2010

Baby , a co z tej MILKY mozte vyhrat ? 🙂

titkovamiriam
3. feb 2010

baby dufam ze linky ste nedali na FB do temy o rastovi zitnom je mi z toho na grc ze aj tam chcu hlasy

krinolina
3. feb 2010

ani neviem ze tam taka tema je sa som dala do jednej nieco ze kazdy ma svoju puzzlu ci ako

krinolina
3. feb 2010

bambulka...mozme vyhrat vysvietenu vitrinku z valentinskym odkazom pre svojho draheho 😉

titkovamiriam
3. feb 2010

ta tema ma 20,000 fanusikov ☹ -idu cez mrtvoly

bambulka_079
3. feb 2010

jej , tak ti drzim palce krinolina ! 🙂 vsak daj tu stranku , zahlasujem aj ja za teba 🙂

krinolina
3. feb 2010

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=8d...

ale som prva ale ktovie dokedy moznoze aj ostatny ked zbadaju ze hentoho klikaca vyhodili ze sa budu snazit alebo si da novy odkaz uvidime

miriam to vaaazne to uz je ake chore ja somk videla ze surovo na pokeci na sklo to jedna slecna hadzala

titkovamiriam
3. feb 2010

krinolina 451 ale ked som dala top 100 tak niekto tam mal vyse 3000 😠

krinolina
3. feb 2010

dakujem miriam si zlata...nooo akoze niektore tie cisla to az normalne nie je ja som im aj pisala organizatorom ze ked si pozru top sto ze niekto co tam je pred dnom zaregistrovany ma 900 hlasov a tak tak snag to preriedia

bambulka_079
3. feb 2010

krinolina mas hlas 🙂

titkovamiriam
3. feb 2010

esteze tak 🙂

lienulenka
3. feb 2010

Ahojte kočky po dlhej dobe.Bola som chorá,tak sa mi nič nechcelo ani súťažiť.Vlastne sa mi nechce ani teraz,ale takých je nás tu ako čítam viac 😅.Výhry žiadne ani na pošte ani v mailoch ☹ Baby inak vás s tou Milkou obdivujem,ja už týmto foto súťažiam neverím,myslím,že je to škoda námahy aj nervov,ale držím palce a dúfam,že to vyhrá niektorá z MK 😉 Ale aspoň Bueno fičí,dúfam,že sa sa mi tentoraz ujdú aspoň čokoládky 😅

girka
3. feb 2010

ahojte, Milky zahlasovane 🙂
mne dnes prisla vyhra z www.prayer.cz, ani som necakala a este vyhrana aukcia, ale to som platila, dnes inak ziadna vyhra, ale i tak staci a tesim sa na bueno a dala som to co vy, Bartosova a aj tu dvojicu 🙂

misulinecka
3. feb 2010

Tak milky odhlasované, a jestli nám také pošlete hlásek, tak budeme rádi:
http://www.jihlavske-listy.cz/62-zimni-soutez.html
Fotka se jmenuje - Ten nejlepší dárek pod stromečkem
Na mail přijde odkaz který se musí potvrdit, jestli máte doma více emailu, lze hlasovat 1x za 6 minut, z každého jen jednou.

wighy
3. feb 2010

ahojte

zase nic

krin mas hlas 😉

girka
3. feb 2010

misulinecka zahlasovane 🙂

monnr
3. feb 2010

krin-hodilo ma to na Dana Z. to si ty? 😀

saisa1
3. feb 2010

no ten s vyse 3000 hlasmi je tam, kde som ja povodne chcela mat a aj ste mi tam najprv hlasovali, ale ked som videla ako strasne rychlo mu to rastie, tak sme zmenili miesto... a tam je teraz ten s tou marihuanou... som ho normalne nahlasila ako nevhodny obsah, ved co to uz ma s valentinom? Pomozete mi, ked aj vy ho nahlasite ako nevhodny...

Je v Kosiciach na KVP- Drabova
a je teraz druhy

dakujem 🙂

krinolina
3. feb 2010

monnr---ano ja som dana zimova 😉

krinolina
3. feb 2010

saisa...ono je v pravidlach ze ak je to vulgarne ze to zrusia takze sa neboj podla mna nema sancu s hentakym niecim

saisa1
3. feb 2010

aha, tak nie, toho co bol na moldavskej uz zmazali... tak teraz su tam dalsi dvaja 🙂

saisa1
3. feb 2010

krin, len ono to vlastne nie je vulgarne, akurat to vobec nesuvisi s valentinom

krinolina
3. feb 2010

toho na kvp som nahlasila

saisa1
3. feb 2010

dakujem 🙂