• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

24. marca 2017 
milky zahlasovane, ako vzdy :slight_smile: poprosime aj my hlasok, ked budete mat cas, sak uz len do zajtra :slight_smile:

http://www.povedztosmilkou.sk/index.php?hash=352bf5067703f05f9c80215cba9859d5ac63d4c22091557344

dakujeme :slight_smile:
5. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pavla vdaka, aj ja si to myslim, :wink:
5. feb 2010 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krin, vyhrala som to 18. januára.. písali, že do 30ich dní by mi to malo prísť.. a nemáš za čo :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabicka, to ti prišlo z točenia rulety? :confused: dúfam, že mne tam dajú namiesto špirály niečo iné, mám doma ešte dve nepoužité, ktoré som vyhrala :grinning:
5. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudee...tak ti to pide podla mna buduci tyzden alebo tak ja som tiez vyhrala 28-ho tusim a doslo okolo dvanasteho ...sabicka a aky lak a aka spirala ti dosla???

a baby dakujem ze ma drzite na prvom mieste v milke ale ja sa bojim aby to nebolo cudne ked sa tak skriabem hore ked som im pisala o nom
5. feb 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak z milky mi ohladom tej marihuany odpisali to iste co vsetkym, no co uz ale hadam sa tomu budu venovat :slight_smile:
5. feb 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susanap ta tretia otazka ohladne an Browna je urcite Washinghton
:slight_smile:
5. feb 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.ja som este neobehla vsetky maily,ale pochybujem ze nieco bude.V schranke len hospodarske noviny,ale neviem precp,nemam nic od nich ine predplatene....
5. feb 2010 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,pozriete mi niektora vyhercov na rimmeli za 3,tyžden?mne to nejde
5. feb 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja cakam na postarku, a zaviata cesta snehom ..takze az po vikende

ktora to tu vyhrala este ten slovnik na modernej zene???uz to doslo???bo uz by aj mohlo podla mna
5. feb 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. rimmel za ruletu
spirala vodeodolna, lak na nechty priesvitny na spevnenie nechtov. ak som si dobre prelozila :wink:
5. feb 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem lak na spevnenie nechtooov:slight_smile:
5. feb 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vzorky bytových parfémov, prekrásne to vonia :slight_smile:
blahoželám Vám k výhram, len tak ďalej.
5. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabicka nail rescue???ten je na spevnenie ten je fajn pomaha mne velmi a spirala ktora???ale vodeodolne nemam rada
5. feb 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krin: nail rescue-dobre vies :wink: a spiralavolume extend-modro-biely obal
5. feb 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute sutaz z pravdy
Súťaž o skipasy

Chcete vyhrať jeden z 50 celodenných skipasov v hodnote 22 €? Súťažte o 50 skipasov v strediskách Park Snow Donovaly, Štrbské Pleso a Veľká Rača.

Stačí, ak pošlete SMS do piatka 5. 2. na číslo 6664 v tvare: PR (medzera) meno a priezvisko. Žrebovať budeme zo všetkých prijatých SMS v pondelok 8. 2. Výhercov budeme kontaktovať telefonicky. Cena SMS je 0,398 € s DPH. Službu technicky zabezpečuje A SMS, s.r.o., Šulekova 70, 811 03 Bratislava.
5. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5. feb 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sabicka volume extend mam rada ale kaslicku to je fajn pekne vytvaruje mihalnice
5. feb 2010 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky, MUSIM sa s vami podelit o straaaaasnu radost :slight_smile: vyradili toho chalana s dekriminalizaciou marihuany, takze sme opat na prvom mieste :slight_smile: tesime sa :slight_smile: jaj a na milke, samozrejme :slight_smile:
5. feb 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej saisa gratulujem supeeeer....ktovie ci mojho klikaca vyradia ale podmnou je tiez jeden splhun a uz som dneska tomasovi vravela ze som sklamana ze z prekvapca asi nic nebude a povedal ze sa nevadi ale mna to stve
5. feb 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, spravodlivost musi existovat :slight_smile: ja tomu verim, pre mna je to nieco strasne dolezite, lebo ja som vaha :slight_smile: budeme sa snazit aby nas tu co najviac malo tie milka bilboardy :slight_smile:
5. feb 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, nemám čas sem chodiť každý deň, ale na milky klikám, možno jeden-dva dni som tu nebola, takže vtedy nie, ale inokedy som klikla. :slight_smile:
Krinolina držím palce, aby si vyhrala a aj ostatné, ktoré máte ešte nádej, aby to klikanie a ten čas, ktorý ste tomu venovali nevyšiel nazmar :wink:
Buchta Ja som nezahlasovala za teba, lebo na FB nechodím, mám tam účet, ale zabudla som aj heslo, lebo som tam dávno nebola a nový účet sa mi zakladať nechce. Takže sorry, ale keby som sa tam vedela dostať, určite by som zahlasovala.
5. feb 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm, na tej metafore je 4. otazka straaaaaaasne zaludna, to aby som isla do knihkupectva a prelistovala si knihu... alebo to uz niekto mal v rukach? prve tri ste zodpovedali tu dobre a posledna je ze je to symbol slobodomurarov alebo svobodnych zednaru... po cesky :slight_smile: tak ked niekto viete, tak pliiiiz pomozte s tou stvrtou otazkou
5. feb 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vážený zákazník!

S potešením Vám oznamujeme že ste sa stali výhercom v internetovej súťaži „ Pridajte sa k nám a vyhrajte“
organizovanej spoločnosťou AHOLD Retail Slovakia k.s. v termíne od 26.12. – 31.1.2010 na internetovej stránke www.hypernova.sk. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. feb 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11,57 správne odpovede sú c c b
5. feb 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, nemala som cas tu pisat, ale na milke poctivo kazdej hlasujem viac hlasov denne :slight_smile: teda tym, ktore to nevzdali :slight_smile: prosim teraz o podporu pre kamosku 10bodikov http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto=9583&kategoria=25&order=wr&user= a este http://www.modernazena.sk/foto_mesiaca.php?foto=9582&kategoria=25&order=wr&user= dakujem silnoooo
5. feb 2010 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.knihovnice.cz/souteze/velka-symbolicka.html

tiez hladam odpovede na tu metaforu :confused:

lienulenka gratulka nech je to nieco poriadne :wink:
5. feb 2010 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj dnes si Bobi prosí hlasky :D ... boze ale vrti tym chvostom ze chce hlas :D http://www.facebook.com/photo.php?pid=30785693&op=1&o=global&view=global&subj=133992058518&id=1373882149
5. feb 2010 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok