• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
krasny den vsetkym prajem :slight_smile: my dnes nic, zatial... ale mamke prisla kniha 1001 sposobov ako zostat mlada :slight_smile: tak sa potesila :slight_smile: akurat, ze netusime odkial to mohlo byt, nebol pri tom ziadny papier :slight_smile: ale potesi aj tak :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mitynka zahlasovane :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenka - a pekne su tie tasky?

Mne dnes prisla vyhra - to CD z pravdy a listky z tvba na koncert a este z Hera Sunarka malinova kasa aj ked som im napisala, ze chcem napoj malinovy lebo mi uz kase nepapame. No co uz.
8. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mama a ja je odpoved B,onoxylon :wink:
8. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak dnes mi prisla polokosela z kuchark, som sokovana, objednavala som v piatok, necakala som to a prislo mi na mail, ze som vyhrala nejaky darcek z deadora.com, ale pride mi az po skonceni kampane, takze som spokojna, majte sa krasne a krasny den, a prisiel este casopis z Walmarku, je tam vela sutazi a aj anketa za body, tak sa majte :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mityinka zahlasované :wink:
8. feb 2010 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
celkom dobre zacina tyzden, co vy na to? :slight_smile:
8. feb 2010 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akoto ze vam prisla z kucharky polokosela, ked nieje v ponuke medzi darcekmi?
8. feb 2010 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
girka,,,ahojky a uz si aj poslala niejake tie kody do walmarku, ci este nie??? A uz mas schvalene recepty na kucharke ?????
8. feb 2010 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, pozeram, ze som vyhrala na sphere, len neviem co, ale potesi :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tin kde tam vidíš výhercov? :sweat_smile:
8. feb 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renettka na tej slovenskej verzii pod novou otazkou, za december
8. feb 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
premyslam, ze v decembri sa tusim sutazilo o kupon na topanocky? alebo to bolo v januari? sakra, neviem :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som v piatok pisala do kucharky, ze som si u nich uz davno objednala darcek za body, co som ziskala a tak mi teta odpisala, ze to bola chaoticka doba a aj objednavanie cez mail nebolo stastne, tak mi dala na vzber darceky, ktore maju prave na sklade a tak som si vybrala polokoselu, lebo som namala dost bodov na ine darceky :slight_smile:
a do Walmarku som uy z viac krat posielala kody a uz mi prisli aj veci, co som si objednala :slight_smile:
inak ak mate body na fa a mate ich malo da sa aj za tri body objednat taka priehladna tasticka na plaz, teda ak nebudete dalej zbierat body, lebo mi moc FA nevyuzivame :wink:
8. feb 2010 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
girka,,,a aka je stranka na tu tasticku za 3 body????
8. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mytinka máš... moc bych ti přála, já něco podobného právě podnikám s časopisem DIETA :grinning:

susanap... no nejsou špatný, ale za a) na obrázku vypadají daleko větší než ve skutečnosti jsou, ta největší má cca 30cm na délku a za b) mě přišli v křiklavě zelené barvě :grinning: ... ale využití jsem našla :grinning:
8. feb 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze www.fa-zone.sk, ale to si tam musela byt prihlasena uz davnejsie :slight_smile: vsak skus
8. feb 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pri nákupe výrobkov Schwarzkopf & Henkel (a teda aj Fa) za min. 4,90€ získate šampón Schauma grátis :wink:
8. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
girka,,diki uz som sa tam mrkla, ja som ymslela ze to treba polsat kody z obalov a nie blocky,,vsak blocky neodkladam od nakupu drogerie to maju ale napady
8. feb 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave mi prisiel mail, ze som vyhrala cd :slight_smile:
8. feb 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tin gratulujem a nevies ake???ja marne cakam postarku dufam ze sa jej dockam konecne
8. feb 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok