Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

saisa1
8. feb 2010

krasny den vsetkym prajem 🙂 my dnes nic, zatial... ale mamke prisla kniha 1001 sposobov ako zostat mlada 🙂 tak sa potesila 🙂 akurat, ze netusime odkial to mohlo byt, nebol pri tom ziadny papier 🙂 ale potesi aj tak 🙂

saisa1
8. feb 2010

mitynka zahlasovane 🙂

susanap
8. feb 2010

Lenka - a pekne su tie tasky?

Mne dnes prisla vyhra - to CD z pravdy a listky z tvba na koncert a este z Hera Sunarka malinova kasa aj ked som im napisala, ze chcem napoj malinovy lebo mi uz kase nepapame. No co uz.

wighy
8. feb 2010

mama a ja je odpoved B,onoxylon 😉

girka
8. feb 2010

ahojte, tak dnes mi prisla polokosela z kuchark, som sokovana, objednavala som v piatok, necakala som to a prislo mi na mail, ze som vyhrala nejaky darcek z deadora.com, ale pride mi az po skonceni kampane, takze som spokojna, majte sa krasne a krasny den, a prisiel este casopis z Walmarku, je tam vela sutazi a aj anketa za body, tak sa majte 🙂

chaarliizee
8. feb 2010

mityinka zahlasované 😉

saisa1
8. feb 2010

celkom dobre zacina tyzden, co vy na to? 🙂

zuzka2010
8. feb 2010

akoto ze vam prisla z kucharky polokosela, ked nieje v ponuke medzi darcekmi?

nikoletkaa
8. feb 2010

girka,,,ahojky a uz si aj poslala niejake tie kody do walmarku, ci este nie??? A uz mas schvalene recepty na kucharke ?????

tin007
8. feb 2010

ahojte, pozeram, ze som vyhrala na sphere, len neviem co, ale potesi 🙂

renettka
8. feb 2010

tin kde tam vidíš výhercov? 😅

tin007
8. feb 2010

renettka na tej slovenskej verzii pod novou otazkou, za december

tin007
8. feb 2010

premyslam, ze v decembri sa tusim sutazilo o kupon na topanocky? alebo to bolo v januari? sakra, neviem 😔 😝

girka
8. feb 2010

ja som v piatok pisala do kucharky, ze som si u nich uz davno objednala darcek za body, co som ziskala a tak mi teta odpisala, ze to bola chaoticka doba a aj objednavanie cez mail nebolo stastne, tak mi dala na vzber darceky, ktore maju prave na sklade a tak som si vybrala polokoselu, lebo som namala dost bodov na ine darceky 🙂
a do Walmarku som uy z viac krat posielala kody a uz mi prisli aj veci, co som si objednala 🙂
inak ak mate body na fa a mate ich malo da sa aj za tri body objednat taka priehladna tasticka na plaz, teda ak nebudete dalej zbierat body, lebo mi moc FA nevyuzivame 😉

nikoletkaa
8. feb 2010

girka,,,a aka je stranka na tu tasticku za 3 body????

lenkanemeckova
8. feb 2010

mytinka máš... moc bych ti přála, já něco podobného právě podnikám s časopisem DIETA 😀

susanap... no nejsou špatný, ale za a) na obrázku vypadají daleko větší než ve skutečnosti jsou, ta největší má cca 30cm na délku a za b) mě přišli v křiklavě zelené barvě 😀 ... ale využití jsem našla 😀

girka
8. feb 2010

myslim, ze www.fa-zone.sk, ale to si tam musela byt prihlasena uz davnejsie 🙂 vsak skus

krinolina
8. feb 2010

Pri nákupe výrobkov Schwarzkopf & Henkel (a teda aj Fa) za min. 4,90€ získate šampón Schauma grátis 😉

nikoletkaa
8. feb 2010

girka,,diki uz som sa tam mrkla, ja som ymslela ze to treba polsat kody z obalov a nie blocky,,vsak blocky neodkladam od nakupu drogerie to maju ale napady

tin007
8. feb 2010

prave mi prisiel mail, ze som vyhrala cd 🙂

krinolina
8. feb 2010

jeeej tin gratulujem a nevies ake???ja marne cakam postarku dufam ze sa jej dockam konecne