• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

24. marca 2017 
8. feb 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.mne dnes katalog z harmony klubu a volala mi pani z pravdy,ze som vyhrala CD Jany Kirschner,akurat sme boli u doktora s malou,som tam ani skakat od radosti nemohla :grinning: :grinning: :grinning: konecne ma niekde vyzrebovali
8. feb 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to na tej pravde asi kazdy vyhrava ajinka gratulka super cd
8. feb 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa zda, ze mi pisali, ze si je dobre odkladat aj blocky v tej nivei :wink:
8. feb 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej maju to napisane volakde v tych papieroch co mi od nich dosli ale ja nemam ani jeden blocek dufam ze to ozaj nebudu pytat
8. feb 2010 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,dnes som bola v tescu a isla som okolo fann parfumerky a videla som tam taku skatulu a bolo na nej napisane,nieco ako ze dones staru a dostanes novu...neviete nieco o tom?
8. feb 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no myslim, ze ked donesies staru maskaru dostanes novu, myslm, ze Max Factor, ale neviem to naisto :wink:
8. feb 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto maju na FB .... FAnn parfumérie Ak prinesiete ľubovolnú starú maskaru ziskate novú Max Factor Lash Extension Effect so zľavou 5€ ....
8. feb 2010 o 17:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Získajte novú maskaru Lash Extension Effect v hodnote € 13,70 so super zľavou.
Zľavu € 5 vám odpočítame z ceny novej predlžujúcej maskary od Max Factor výmenou za akúkoľvek inú, použitú maskaru.

Akcia platí od 1. 2. 2010 do 28. 2. 2010, alebo do vyčerpania zásob.
z www.fann.sk
8. feb 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj som si myslela,ze to bude takto...ani som sa pre istotu netesila dopredu,lebo som vedela,ze v tom bude hacik...nech si ju nechaju :grinning: :grinning: :grinning:
8. feb 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajinka, gratulka, Janu poznám osobne :wink: je moja rodáčka :slight_smile:
my dnes nanič, celá família chorá a ja som skončila seknutá v nemocnici :frowning2:
8. feb 2010 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby vsetkym.
juuuj babula,tak to ma mrzi,ze takyto den dnes.No a ja som bola dnes s malou u lekra pre istotu,ale nic vazne ,dal nam len nejake kvapky proti kaslu,no a zajtra ma 2 rocky
8. feb 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahoželám k 2 rôčkom!! :slight_smile:
veru, zlý deň, najhoršie, že injekcie mi nedali, ale musím prestať ihneď kojiť, lebo budem mať osteoporózu.
neviem ako budem v noci spať, nemôžem sa ani pohnúť :cry:
inak všade rady chorýcj, aj na pohotovosti, aj u detskej.... každý má nejakú pliagu
8. feb 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s tymi chorobami sa to akosi rozmohlo, deti mojich dvoch sestier asi tak rocne maju laryngitidu, jedna bol s malym aj v nemocnici, moja dcera ma kasel a v sobotu aj teploty, teraz len ten kasel, zeby utocila chripka? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. feb 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, Mirka, naša Emma má hnisavú angínu zase, je veľa chorých.. už aby bola jar :sunglasses:
8. feb 2010 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudiatko, ted obe ste chudiatka, rychlo sa vyliecte, drzim palce :slight_smile:
8. feb 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
8. feb 2010 o 19:50 • janicckka
Chorym skore uzdravenie :wink: :wink:

Jani, najvyssi pocet mas
8. feb 2010 o 20:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ajinka...gratulka malej k narodeninam, nech sa vam oslava vydari
8. feb 2010 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. feb 2010 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok