• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
ahojte baby :slight_smile: dneska mi doslo to dvdcko z pravdy. je to michael jacskon - this is it. a rano som si nasla tento mail, ze som vyhrala druhe miesto v sutazi na backstage-movie.net a ze mi poslu vyhru co najskor :dizzy_face:
12. feb 2010 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
layla gratulujem k vyhraaam
12. feb 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krinolina,,ahojky uz mas pripocitane body na buene za predcahdzajuce sutaze, co bili tie otazky????????
12. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :slight_smile:
12. feb 2010 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak gratulujem k vyhram :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
ja som si bola na poste pre parfem a celkom pekne vonia ta christina

na bueno sa ani vybodnem vsak ja mam len 120 bodov a nemam cas tam vysedavat a vypisovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a este k tomu bob a bobek obydvaja maju rovnako dlhe usi :wink:
12. feb 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikoletkaa...vyplnam testy a pisem komentare a prispevky aj k tym sperkom som sa vyjadrovala...za tie ulohy nemam...lebo som ich vyplnala v prvy den a nezbadala som ze by mi pribudlo 500 bodov za jeden ci druhy ukol
12. feb 2010 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nahlavu.net odpoved A- Panický strach ze ztráty mobilního signálu
12. feb 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Výhercami súťaže o aplikáciu Mobilnaut Keyboard 3, ktorá bola cenou v súťaži organizovanej v spolupráci so spoločnosťou Mobilnaut v minulom týždni sa stávajú Peter Fraňo , Peter Sivý a Mária Bartíková . Výhercom srdečne blahoželáme!
12. feb 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
glum,blahozelam k pobytu,fakt krasna vyhra,.
mne dnes prisiel rimmel-konecne.Bola tam vodeodolna spirala nejaka glum ci ako,potom bronzovy rozjasnovac,spevnujuci lak a francuzska manikura...tomu spevnujucemu laku som sa potesila najviac :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katuska a mas tu christinu by night tiez?
12. feb 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajinka ano, hned som isla do parfumerky a dala si nastriekat na papierik a celkom pekne vonia, tak zmyselne :grinning: :grinning: ale este osm ju neotvorila
12. feb 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajinka a to si dostala dva laky ci jeden...ta spirala glam eyes...mne sa nepacila som mala klasicku ciernu...cudna kefka ja mam rada normalne..ale segre vyhovovala tak snad ti sadne na mihalnicky
12. feb 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz mam tri v zasobe,tak asi niekomu len poputuje.no jeden lak ten spevnujuci a jeden taky bledoruzovy akoze na francuzsku manikuru.cize dokopy 2 :slight_smile: mne na nej vadi len to,ze je vodeodolná.
katuska tiez som ju este noetvorla,ale citala som ze je taka zymselna :grinning: tiez ju pojdem niekam ovonat.
12. feb 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, www.kultura.sme.sk - výhercovia - som tam :slight_smile: , dnes mi volali z danone, že som vyhrala poukážku COOP jednota
12. feb 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a.oni gratulujem, super sa ti dari, len tak dalej
12. feb 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. feb 2010 o 14:04 • branko882005
branko a este si zabudol napisat, ze tie linky su kvazi pozvanky od teba, a ze kliknutim na ne zisaks samozrejme ty :frowning2: :confounded:
tak si uvazte...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. feb 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
funko sutaz je neaktualna, bola do vcera, uz vyzrebovali
12. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ahojte,
mne dnes nic :frowning2: , tento tyzden prisla konecne len reklamovana doza zo sunaru aj s cajom :wink:
12. feb 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. feb 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
12. feb 2010 o 15:05 • branko882005
V Česku sa hovorí, že „zamilovaný člověk, hotový neštěstí“. Z lásky a zamilovanosti vie človek naozaj urobiť čokoľvek. Spomeniete si aj vy na to, čo ste dokázali urobiť, keď ste boli bláznivo zamilovaní?
Napíšte nám o tom na valentin@radiohey.sk. Priamo na sviatok zamilovaných – v nedeľu 14. februára po 11. hodine jeden z mailov odmeníme predĺženým víkendovým pobytom v Bešeňovej od Cestovnej agentúry CKSK, „z pohodlia domova do celého sveta!“
12. feb 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok