Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

avanka
19. feb 2010

Buchta, to nie je predsa utok na teba, mozno od Lusany, nie od nas ostatnych......tak klud 😀 je pravda, ze do tejto temy prispieva zopar skalnych a bohviekolko bab to len cita a sutazi...a neprizna sa 😒
je mozno pravda, ze keby na Maggi mala kazda z nas len 1 ucet, mozno by to nepozastavili, ale o tom je teraz zbytocne hovorit...je to len mozno.....

katuskapd
19. feb 2010

no len sem nakuknem a tu boj 😀 😀 😀

dnes nic, skoda uz je piatok, zas cakat do pondelka 😝

maly uz je zapisany , teraz cakam na schvalenie.

a tiez vas rozculuje, ze otvorte mail, tam 20 sprav jupi, vsak hadam som nieco vyhrala, a tam nic len kraviny, newletre, reklamy, a potvrdenia, to je take demotivujúce. 😔

krinolina
19. feb 2010

jaaaaj baby ja som mala len jeden ucet na maggi spravila som druhy a hned to zrusili ale ten druhy som robila preto lebo som nechcela po tisicka ale ze dostanem za 500 uz darcek..no dobre nevydalo....buchta tiez nic zle proti teba az teraz som si vsimla ze si spomenula ze som tu vdaka teba ano je to pravda a ja to ani netajim ved som rada ze som tu a radsej sa podelim ako by som len chodila a citala....a beriem si aj tvoju radu k srdcu ohladne tych odpovedi do buena testov co si mi vcera pisala ked som sa nadtym zamyslela asi mas aj pravdu

neda sa tu spravit neico ako sukromna diskusia ze by so videli iba urcity ludia???nvyznam sa tu zase tak toho mozno sa to ani neda

krinolina
19. feb 2010

*tebe 2x 😀

katuskapd
19. feb 2010

no na buene teraz dali temu ci sutazite aj na inych strankach, len ich neodporucte na kona 😝 😝 😝

saisa1
19. feb 2010

no, ako poviem vam, ze ja som si tam tu diskusiu vsimla, ale nepridala som sa k nej a take uplne ignorujem. a viem, ze patrim na tejto stranke k tym, ktore vacsinou nedavaju vela sutazi. len, nie kazdy ich najde tolko ako napriklad varticek... tak to by ma zaujimalo ako to robi... ja som rada, ked obcas nieco posutazim a to sutazim tak mozno kazdu piatu sutaz ak nie kazdu siedmu... ale aspon obcas nieco prispejem. fakt je, ze tu chodia aj taki, co len citaju a nenapisu nic. to je skoda. lebo keby kazdy, co to tu cita dal jednu linku tyzdenne, tak sutazit podla mna nestiha nikto...

krinolina
19. feb 2010

katuska 😀 😀 😀 ja nebudem na taketo prispevky ani reagovat vwed maju v pravidla ze urcite temy a myslim ze aj takuto zatvoria a ze zaladatel -500 ci ako a aj ten co v nej reaguje -100 bodov

krinolina
19. feb 2010

no tak tato tema nie je az taka brutalna ...ale minule sa dievcina pytala doslovne poradte mi stranky kde mozem nieco vyhrat kde sutazite a tak

saisa1
19. feb 2010

a maggi... tak tam to uz podla mna bolo neunosne, ved nemozu sponzorovat pol slovenska vyrobkami a darcekmi... ved ste to tu aj vy uz dlhsie predtym rozoberali, ze to uz dlho nepotrva a skonci to... ja som si inak na kucharke urobila konto a dala som tam skoro pred mesiacom recept aj s fotkou a este stale ho nemam schvaleny, tak som zvedava ci a kedy ho vobec schvalia. to len tak skusam

miracle
19. feb 2010

Ahojte,

kto ste na dojcenskavyziva.sk, prosim zahlasujte za nas http://www.dojcenskavyziva.sk/images/bazar/foto.... Dakujem

avanka
19. feb 2010

Saisa, ja som na kucharke mala nejake body este, tak som im pisala o darceky ale neunuvali sa ani odpisat 😠
takze im kaslem na darceky

nikoletkaa
19. feb 2010

saisa, avanka,,,ja som pisala do kucharky, kedy racia udelovat body za recepty a odpisali, ze v najblizzesj dobe sa na to pozru,,,tak treba len cakat

renettka
19. feb 2010

a ja som s kuchárkou celkom spokojná..poslali mi pizza set,tričko, aj čajovú súpravu 😉

nikoletkaa
19. feb 2010

ja by som rada nazbierala bodiku na tu pizza set, ale ked im to tak dlho trva kym to schvalia tak clovek nevie ci ma posielat recepty alebo sa na to vykaslat

buchta11
19. feb 2010

Dani 🙂 jasnačka .. som rada ze si pochopila.. a vieš čo.. napadlo ma ked sa tu neda uzavrieť.. čo keby sme sa prizivnikov zbavili tak.. že vytvorime na Facebooku si nasu skupinku a len na pozvanie 🙂 to by bolo idealne..

renettka
19. feb 2010

buchta..a podľa akých pravidiel by si vyberala ľudí do skupinky vyvolených? 😉

krinolina
19. feb 2010

asi co ja viem kto je tu a hotovo napisal by sa nick a meno alebo ja neviem ale mne s to tu paci 😅

buchta11
19. feb 2010

Renett ved sa tu pozname už 🙂 krasne to vidis kto sem chodi kecame spolu davame prispevky atd.. a nezname osoby su nezname

avanka
19. feb 2010

buchta, to by bol super napad
Reni 😀

glumdolf
19. feb 2010

no ten FB nie je až taký zlý nápad, ale nevidelo by to potom ešte viac ľudí?