Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

bambulka_079
20. feb 2010

ok danulienka 🙂 ...
lenkavano , ale tie co to tak chceli uz su tu neni , a my ,co sme tu zostali take nie sme - nastastie .. ze baby ? ...takze zostan! 🙂

lusana
20. feb 2010

lenkavano budeme radi ak sem prídeš nemusíš nič vkladať, iba ak budeš chcieť

claudee
20. feb 2010

ak to takto pôjde dalej, zavrú to tu adminky, kvôli sporom

danulienka24
20. feb 2010
lenkavano
20. feb 2010

bambulko a lusano já vím ,stojím za vámi a držím palce. 😉

claudee
20. feb 2010

danulienka, to moralizovanie ti strašne ide, nie si politicky činna?

lenkavano
20. feb 2010

myslím že toto téma zamknou jen kvůli určitým osobám a mám pocit že schválně provokujou aby k tomu došlo. 😒

nankaa2
20. feb 2010

bambulka_079 je to tak ako pises 😀 ja som neni zavislacka a ani nebudem nemam nato cas len ked maly spi alebo je vonku s tatinom tak sa sem pozrem, najdem nejake sutaze vyplnim odpisem na maily a maly je spat 😀 takze ani nemam kedy sa stat zavislackou 😅

nankaa2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
claudee
20. feb 2010

jasne, že si so mnou nekomunikovala, ked tu máš pár príspevkov, veď si sem chodila len pokukať

claudee
20. feb 2010

a koniec koncov môžte byť tiež spokojné, aj pre vás bude viac priestoru 🙂 všetko je oukey, papa

helena2009
20. feb 2010

http://www.komfos.sk/sutaze.php

tiež som si nie istá

maria1610
20. feb 2010

Holky to myslite vazne, ze nechcete tu uz baby, ktore sutazia aj na FB? ☹
Myslim, ze takto je to fer - bezne dostupne sutaze si najdu vsetci a ti co vynalozia vacsiu namahu sutazia na FB aj o lukrativnejsie ceny. Je to spravodlive 😉

lusana
20. feb 2010

maria nech sem chodí kdo chce, či chce kukať súťažiť alebo iba opisovať je to verejné forum

nankaa2
20. feb 2010

maria1610 mne je to tak dvesto ci tu budu alebo nie ja si hladam a aj budem hladat sutaze a odpovede sama a nikoho nebudem prosit nech mi pomozu s odpovedou 😀

sisska
20. feb 2010
nankaa2
20. feb 2010

dost casto byvaju sutaze na www.fony.sk

elkazu
20. feb 2010

http://www.mobilny-operator.sk/?year=2010 - zapojit sa moze kazdy mesiac

krinolina
20. feb 2010

nikomu vyhru nezavidim a nie je to tu ani o tom ze by sme cudzim nedopriali ide len o to ze tu chodia ludia co to precitaju a zuzitkuju a idu prec preto sme sa rozhodli mat radsej sukromie.

kludne si tu priesvievajte a sutazte ale asi uz bez nas

bambulka_079
20. feb 2010

krinolina , ty dobre vies .. ze ja som sa tu regla cca pred mesiacom .. a za milky som vam hlasovala ... takze nie vsetky sme tu take ... co opisovali .. zato , ze som tu dlhsie nebola - nebolo casu .. tak mam smolu .. hej ? ..tak to je super , teda.

elkazu
20. feb 2010

nahlavu 27. - 7

krinolina
20. feb 2010

bambulka...ja nerozhodujem o tom kto bude a nebude na Fb ja som tam len vytvorila skupinu kedze ostatne to nevedeli...ja tam srdecne uvitam kazdeho