Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

katuskapd
22. feb 2010

ahojte no konečne otvorím tuto stranku a niečo ma potesí 😵 😵 😵 jupíííííí tak sa tesim, este neviem kedy pojdem ale pojdem aj cez mrtvoly 😀 😀

tak uspesny den aj ostatnym 😉

girka
22. feb 2010

ahoj tak ja som vyhrala DVD na www.niagara.sk je tam aj nova sutaz 🙂

nikoletkaa
22. feb 2010

ahojky ak vyhra slovenka na chytrej zene, plati postovne za dodanie vyhry ?????

elkazu
22. feb 2010

nikoletkaa: Z důvodů zvýšení cen poštovného neodesíláme výhry na Slovensko ani do jiných zahraničních států. V případě výhry bude výherce kontaktován a výhra mu bude zaslána na udanou adresu v ČR.

nikoletkaa
22. feb 2010

elkazu: dakujem pekne za odpoved, tak aspon teraz viem, ze uz tam nebudme sutazit 😢

girka
22. feb 2010

no skoda, akurat som chcela napisat, ze su tam celkom dobre sutaze ☹

nikoletkaa
22. feb 2010

girka,,,,,ano su, ale ked nemas nikoho v ČR tak co s vyhrou

sabicka
22. feb 2010

ahojte, pekny den
ale ste toho popisali

gratulka k vyhram a prajem uspesny tyzden 😉

elkazu
22. feb 2010

aha a este k tej chytrej zene. Darceky z chytreho konta (za body) posielaju aj do SR, ale zatial plati:
V případě odesílání dárků na Slovensko je hranice pro odeslání dárků bezplatně ve výši 50 000 bodů. Jinak se ceny řídí platnými tarify České pošty. Ale i čtenářka ze Slovenska si může nechat zaslat balíček na jakoukoliv adresu v Čechách a pak je tedy hranice pro odeslání dárků také 25 000 bodů.

nikoletkaa
22. feb 2010

a ako je to s výhrami na stránke didulka.pise.cz

elkazu
22. feb 2010

tak to neviem, tam neposielam.

elkazu
22. feb 2010

http://www.alo.cz/souteze - toto je aj pre SR

nikoletkaa
22. feb 2010

noo tak to je teda ale otazocka ,,baletne primabaleriny heh

ajulienka81
22. feb 2010

ahojte, uz ste niektora objednavali za body z nadoma.cz?
na tej chytrejzene sice body rychlo pribudaju, ale zase nazbierat 50 000, to aby nic ine clovek nerobil...

ajulienka81
22. feb 2010

kolko ste dali tych primabalerin? ja som nasla, ze 4 dostali privesky s diamantmi...ale neviem, ci len 4 sa zucastnili...

elkazu
22. feb 2010

ajulienka- to tak asi vsade, kde sa zbieraju tie body 😝 . bueno je to iste. Na chytrej zene maju aspon fotografie a clanky a je to prehladnejsie pre mna.

nikoletkaa
22. feb 2010

ja som dala 64 primabalerin tolko som nasla

ajulienka81
22. feb 2010

elkazu, je to tak, ale predsa len, take cifry, ze 50 tis. bodov, no neviem... Este nadoma je take dosiahnutelne, podla mna

ajulienka81
22. feb 2010

64? tak to som sa ja netrafila 😅

girka
22. feb 2010

dnes mi prisla ta plazova tasticka za body na www.fazone.sk, nie je zla, ale asi by som si ju nekupila

elkazu
22. feb 2010

aji, to asi ano. len mna nebavia tie recepty 🙂 . daju sa tam ziskavat body aj za ine?

ajulienka81
22. feb 2010

elkazu, body su aj za tip, za prihlasenie...ale pomaly to ide. Par receptov som dala, nie vsetky mi uznali. ale objednam si aspon tu drev.zalozku do knihy pre neter

sofinka14
22. feb 2010

http://www.miaumagazin.sk/index_fs.php

neviem či som už nedávala 😕

girka
22. feb 2010

na www.vareni.cz je anketa na Orbit zuvacky s vyhrou

chaarliizee
22. feb 2010

ahojte 🙂 , neviete náhodou, keď v tej chytrej žene si zaplatím poštovné ani vtedy nepošlú výhru ? 😖 😖 😖
ďakujem

glumdolf
22. feb 2010

charliizee - nemám síce vlastnú skúsenosŤ, ale už som vyhrala aj na českých stránkach a dá sa dohodnúť. Musíš len byŤ na nich veľmi milá 😉