• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

24. marca 2017 
23. feb 2010 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blahozelam k vyhram :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. feb 2010 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
radosť som myslela :wink:
23. feb 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej baby vyhrala som v tajomnom pribehu,,,,,,,,, :slight_smile:
23. feb 2010 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikoletkaaa gratulka :slight_smile:
23. feb 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofinka,,gratulka aj tebe :slight_smile:
23. feb 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som nemala cas pozerat stranky , tak ak sa nejake opakuju tak prepacte .. a bayb , gratulujem Vam , uprimne ! :slight_smile: .. ja nic :grinning:
23. feb 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte prosim vas mate niektora skusenost so spolocnostou ORIN ?volali mi a ze pridu k nam daju mi darceky poukazky ma vymasiruju nejakym pristrojom a ze to len preto ze som sa pozerala na ich stranke.k nicomu sa nezavazujem ale mne to pripada divne.povedala som ze zavolam a dam im vediet prosim ak mate niektora skusenost napiste.vopred dakujem.
23. feb 2010 o 16:14  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má vo februári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucka u mna bili je to o nicom-pristroj je drahy,vyskusanie je fajn-poukazky asi nevyuzijem a bude ta hodinu otravovat ich zastupca.

inak ahojte!

na poste balik zo ziliny - dnes posta nehrozi tak sa mi to hromadi
23. feb 2010 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://banovecko.eu/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=83&Itemid=93

baby ak vás môžem poprosiť mam na stranke nášho mesta rubriku s receptami, ak by ste boli take zlate a mate nejake recepty odskúšané s fotkami poslali by ste mi na e-mail linkinkatka@azet.sk, a ja by som ich zverejnila na stranke potom

všetkým, ktoré pošlú ďakujem
23. feb 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucka, u nas tiez bola jedna pani. a popritom som sa ich v telefonate jasne pytala, ci to bude spojene s prezentaciou...tvrdili ze nieee...a potom prisla a chcela nam predvadzat a kvakat o tom...ale sme ju spacifikovali, ze biolampu mame, ze nemusi, tak len trochu pokecala o ucinkoch, ale sme jej nedali velmi sancu...a taku mast malu nam dala a poukazky na zlavu z ICH katalogu. o nicom... uz by som ich dnu nepustila:slight_smile:
23. feb 2010 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nikoletkaaa gratulujem a to ti oni napisaliz e si vyhrala ci ako?
23. feb 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja dnes, ziadna posta ani vyhra, ale vam gratulka, pekne ceny :slight_smile: inak zelam krasny den a hladam sutaze, ale pri vasej rychlosti nestiham, paaa :slight_smile:
23. feb 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, gartulujem k vyhram....

Sofinka, to si vyhrala cez Femme? do optiky Oros?
23. feb 2010 o 17:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Áno cez femme .... :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo my sme tam boli vcera :wink: mm si vybral slnecne okuliare za 60 euro, perfektny vyber ale aj ceny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
co sa nam pacili najviac, pod 200 eur nesli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 18:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli dnes so sestrou, vybrala si rám za 77 plus sklíčka (tie sú nejaké špeciálne či čo :slight_smile:) bolo to dokopy 136 € ... sestra bola nadšená, teraz ma má veľmi rada za poukážku :grinning:.
23. feb 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si este lacne vybrala :grinning: :grinning: mna stal len ram 135 eur :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 18:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jááj, ja že stál 60 ako bez poukážky :grinning: ... som nepochopila :grinning:. Fíha, tak to fakt ešte dobre vybrala, hneď jej padli do oka, tak iné ani nepozerala :slight_smile: našťastie.
23. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie, manzelove stali 60 s poukazkou, takze ich ma zadarmo :grinning: :grinning:
myslela som moje dioptricke u nas :stuck_out_tongue_closed_eyes: ked som chcela, aby mi vydrzali aspon 2 roky......a to neratam sklicka, je to des
23. feb 2010 o 18:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.perlorodky.cz/content/view/1523/371/
Na perlolodkách je tých súťaží veľmi veľa, takže to nejdem všetko dávať :slight_smile:
23. feb 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka, ale Perlorodky su len pre CR :sweat_smile:
23. feb 2010 o 18:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avanka To som nevedela.
Ja tam nesúťažím, ale predtým tu boli dosť na ne linky, vždy boli len pre česko?
23. feb 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze davnejsie to platilo aj pre nas, ale zmenili pravidla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. feb 2010 o 18:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: už rozumiem :sunglasses:
23. feb 2010 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
23. feb 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok