• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

7. decembra 2016 
ahojte, mozete mi poradit? dnes som objavila, ze som vyhrala listky so sutazou fragment na film percy jackson lenze to mala byt premiera a uz je davno po nej (teda aspon myslim :slight_smile: ale ziadne info mailom ani nic som nedostala ... tak neviem stalo sa vam uz nieco taketo? to zlosovanie je tu
http://www.fragment.sk/sutaze/sutaz-o-listky-do-kina/

a vyhrala som aj tu ale tiez sa mi nezvali ... tak tiez neviem ci to urgovat alebo ako. je to knizka a potesila by. neviete poradit? vopred vdaka

http://www.tricio.sk/obsah/vyherna-anketa-23.php

na tom tricio je inak dalsia aktualna sutaz
9. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
9. mar 2010 o 19:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tabyta a dala si na tom fragmente svoje telefónne číslo, keď si odpovedala?
9. mar 2010 o 20:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: všetkým zahlasované :wink:
10. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte žienky, dlho som tu už nebola, neviete, ci sa uz nieco nedeje na maggi? :unamused:
10. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v casopise eva je vzorka kavy a vloziek :grinning:
10. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
varticek hej hej dala ... teda aspon myslim, ze ano
10. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Miriam Za tie 2€ aj niečo si môžem hádam kúpiť aj celú kávu a celé balenie vložiek :grinning:
Už pár mesiacov Evu nečítam, pritom som ju čítala od jej začiatku. Ale už tam nie sú žiadne články, čo by ma zaujali, len sama móda. :unamused:
Mala som v rukách februárovú Evu a neprečítala som z nej úplne nič. Potom radšej Emmu.
10. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte damy chdoievam sem len nedavam moc komentare dakujem za velmi niektore stranky , a chcela by som vas aby ste mi dali hlas vzdy ked tu niekto chcel hlas dala som a tak teraz ja vas prosim moc moc dakujem chcem pomoct jednej osobe aby vyhrala na ktorej mi zalezi tam prosim o jeden hlas dakujem
10. mar 2010 o 12:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
10. mar 2010 o 12:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tabyta tak to je potom zvláštne, lebo oni ťa mali kontaktovať. veď keď tak skús zavolať na to číslo, čo je tam pri výhercoch uvedené a opýtať sa.

katika v tejto súťaži sa síce hlasuje, ale o víťazovi rozhodne porota :wink:
10. mar 2010 o 12:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
varticek : ja viem ale tak aspon aby to bolo v hlasoch ale aj tak diki :slight_smile:
10. mar 2010 o 12:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dlho som tu nebola, ale našla som toto .....neviem či to tu už bolo......kupón na pampers.....

http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon?src=2&lang=sk&utm_source=etarget&utm_campaign=sk_breastfeeding&utm_medium=cpc
10. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok