• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

4. októbra 2017 
Takže s koníkom už končím, nemá to tu zmysel..nejak to tu upadá :unamused: no nevadí nechodila som si sem kopírovať linky ale hľadala som si sama a čo som našla som sem aj hodila a vyplnila. A zatiaľ som vytočila len balíček na Rimmel :slight_smile: aspoň jedna pozitívna vec. Majte sa tu fajnovo a každému prajem čo najviac výhier :wink: nebudem Vám ich závidieť zo srdca Vám ich prajem
31. mar 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
1. apr 2010 o 02:33 • michala1989
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nevkladaj žiadosť o hlasovanie do iných diskusií".
1. apr 2010 o 02:45 • michala1989
ahojte ak vas ..potesi.. vydrbali ma zo skupiny na FB ze som aj sem davala linky :slight_smile: ,pritom som sem davala len tie co som nasla alebo mailom dostala.a nekopirovala ine.tak ak budem vediet o niakych sutaziach dam to sem :slight_smile: aj ked je fakt ze moc casu nemam.takze kto to nevzdal tak sem davajte co viete a hotovo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .
1. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lienka85 ja som našla len 7 vajíčok :grinning: a taká možnosť tam ani nie je
1. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala 6 vajicok :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lidl je 8 :slight_smile:
1. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj 6 vajicok som nasla v letakoch, siedme v kategorii Kontakt - kontakt a osme v kategorii O nas. Viac ich tam nevidim, tak ja davam 8. :sweat_smile:
1. apr 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes casopis auto stop :slight_smile:
1. apr 2010 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titkovamiriam...to s tym FB je pekne trapne, to chodia kontrolovat, kto sem prispieva a potom ho akoze vylucia?! nechapem... :confounded:
1. apr 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tych vajicok na lidl.sk som tiez naratala 8, tak hadam je to spravne
1. apr 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok