• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
livkam ide tu o sutaze a vzorky :slight_smile: davame sem linky aktualnych sutazi do ktorych sa moze hoci kto zapojit :wink:

snilko7 hej bolo ale lepsie dva krat ako ani raz :wink:
27. apr 2010 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super, ja som na nete vždy večer, tak keď niečo nájdem, tak to hodím sem. ahojte
27. apr 2010 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joicee, díky. tak to si budu šetřit na dobu, až budu chtít vypadat dobře :slight_smile: ten wellaflex.
27. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na woman nová otázka

volala mi zas pani ohľadom strojčeka holiaceho ,tak som si objednala
28. apr 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulikka mne volali za kartu (stojí 33€) a mám zľavu vo vybraných obchodoch :slight_smile: , že rokujú aj s tescom na zľavy, tak by to bolo super :dizzy_face:
28. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
28. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj, píšu diplomku na téma Kvalita výživy předškolních dětí a byla bych moc, ráda, kdybyste mi vyplnily tento dotazník: http://kvalita-vyzivy-predskolnich-deti.vyplnto.cz/
Je to 20 otázek a týkají se výživy, biopotravin a biopotravin ve školkách. Je to pro rodiče dětí ve věku 3-6 let, které chodí do školky. Každý vyplněný dotazník mi moc pomůže, protože mám doma roční cácorku a tak samozřejmě nestíhám. Takže jestli ho pošlete svým známým, budu moc ráda. Děkuju
28. apr 2010 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! ide od zadu-otazky som vyplnila aj nehala mail na hodnotenie-osobne neverim na biopotraviny :wink:

to objednanie holiaceho strojceka POZOR budu ti chodit same hovadiny za ktore musis zaplatit a nez to podhlasujes sa aj zblaznis :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,lebo co budes mat na ceste musis prevziat a strojcek je o nicom tak maxim na 5 pouziti :frowning2:
28. apr 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livkam vitaj budeme radi ked nas bude co najviac ja moc nestiham uz vyhladavat no aspon sutaze co mi chodia ne maily sem davam a hladam cez vikend :grinning: ,volakedy toho bolo strasne vela a hlavne vzoriek no teraz su vsetci lakomi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. apr 2010 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulika, taky souhlasím s miriam, objednala jsem si strojek, zaplatila 79 kč, ale pak už žiletky stály 399, tak jsem to hned zrušila :angry:
28. apr 2010 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je veľa súťaží a aj vzoriek
http://www.slovenske-sutaze.sk/
28. apr 2010 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja dnes nejako nestiham hladat, mam pocit, ze je tych sutazi pomenej:(

s tymi ziletkami je to tak, ako baby hovoria, mamina objednala a potom mali zacat chodit pravidelne, ale v pohode odhlasila. Ja sa do takychto veci radsej nepustam, je to tak aj s nejakym spodnym pradlom a aj ponuka na kozmetiku mi tak prisla. Mna to ale otravuje a mam strach, ako to bude potom s tych odhlasenim. a ceny sa samozrejme po prvej objednavke zvysia.

Pekny vecer este, ahojte
28. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok