Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

aimi.n
28. sep 2009

ked sme pri tej kucharke - mozem si objednat aj za nezverejnene recepty, ked mi pridava po 5 bodov za kazdy? zatial mam len 45 😅

ked mi uverejnia, tak sa mi dalsie body prirataju, dobre som to citala? 😕

bubadlo27
28. sep 2009

cavte, moc to sem nepatri, ale dnews mi hadam odpustite 😉

Nákladiak vezúci náklad kolkových gulí zastavil dvom cigánskym
stopárom.
Vodič hovorí, že ich rád zoberie, len budú musieť byť vzadu s
guľami.
Neprekáža im to, teda nasadnú. O pár kilometrov nákladiak zastavia
policajti a kontrolujú jeho nákladný priestor. Po krátkej prehliadke
policajt zabuchne dvere a povie vodičovi nákladiaku, nech ukončí
cestu tak
rýchlo, ako môže. Potom hlási vysielačkou nadriadenému: "Vaším
smerom ide
nákladiak, vyveďte ho k hraniciam a potom čo najrýchlejšie von zo
štátu!" "A prečo? Čo také strašné sa deje?" pýta sa náčelník.
"Čo sa deje?
Hneď vám poviem, čo také sa deje! ....Ten nákladiak vezie náklad
cigánskych vajec a dvaja z nich sa už vyliahli!"

layla
28. sep 2009

ahojte! gratulujem k vyhram!ja som vyhrala na femme sunar, ale mam si dojst prenho niekde do Ruzovej doliny 😝

mikalove
28. sep 2009

blahoželám ku vyhram

layla
28. sep 2009

katka16031 posli mi na mail tu kucharku prosim ta, mail som ti napisala do IP. Dakujem

mikalove
28. sep 2009

a ako viete čo je za kolko bodov?

marinova
28. sep 2009

ahojte, tak mne prisli tiez tie palice 😝 na moje meno aj na mm, tak asi odložime na starobu
esteže neprišli nejake barle 😀

aimi.n to by aj mna zaujimalo, ci sa da objednat aj za nezverejnene recepty, ked aj za to pripisuju 1/2 bodov 😨
ktovie...

katka16031
autor
28. sep 2009

mne pripisuje iba 5 bodov a objednala som si

mikalove-mám to v maily,kde mi poslali tabuľku s tými bodmi.

layla
28. sep 2009

mikalove myslis tu kucharku.sk? katke poslali mail s nejakou tabulkou...

mikalove
28. sep 2009

katka poslala som ti mail IP

mikalove
28. sep 2009

layla a to si musíš isť pre výhru?? to čo? 😕

titkovamiriam
28. sep 2009

Darceky Body
Nákupná taška skladacia, žltá 50
Nákupná taška žltá, rozmer 39 x 41 cm 50
Skladacia nákupná taška, rozmer 37x42x12 cm 100
Dáždnik s drevenou rúckou, oranžový 200
Zapalovac so stojancekom kovový 250
Hrncek kovový, 400 ml 200
Hrncek keramický, žltý, 300 ml 100
Teaset, 2v 1, biely + krabicka (95309-20) 250
Sada na vajícko s casovacom 210
Tricko Adler svetložlté 200
Gul.pero priesvitné 30
Chladiaca taška svetlomodrá 250
Grilovacia zástera s gril.náradím 350
Termoska 0,5 l kovová 250
Nástenné hodiny strieborné 200
Sada misiek 300
Sada koreniciek 220
Rozprašovac na olej 300
Podložka pod hrniec 200
Sada na pizzu 250
Sada na víno v darcekovom balení 350
Kuchynská rukavica béžová 70
Kuchynská zástera 50
Tricko Slazenger svetložlté 250

layla
28. sep 2009

mikalove ano, toto mi doslo do mailu:

Vazena/y vyherky/vyherca,

dovolujeme si Vas poprosit, aby ste si vyzdvihli Vasu vyhru zo sutaze Sunar Premium 3, podla nizsie uvedených informácii.

Miesto: Trenčianská 53, prízemie, marhuľová farba unimobunky v priestoroch bývalých Mraziarní. Vstup z oboch strán (lepsie zo strany vrátnice s podjazdom, vstup do budovy/unimobunky ihned napravo za vratnicou) a poprosim Vas o prezvonenie v prípade, ak budu v tom case brány zatvorene. Pripajam obrazok s mapkou.

titkovamiriam
28. sep 2009

to je pre vsetky nech tu ne ip-ckujeme 😀

titkovamiriam
28. sep 2009

a body nemam prehlad inak za jedlo inak za napoj a fotku-zbieram body a uvidi, ako to bude dalej 😀

mikalove
28. sep 2009

ja som objednávku poslala do toho formulára ,aj vy?

mikalove
28. sep 2009

layla,to je dovidenia.... 😠

layla
28. sep 2009

fiiiiha, to su celkom dobre ceny 🙂

titkovamiriam
28. sep 2009

uvidime ako to bude vyzerat no som rada ze su taky rychly 😀

inak ma total dojal syn-dali spravit vsetci kamarati na biele tricka fotku Matka/toho ich zomreteho kamarata/-revem 😢 😢 -a vzadu,,vsetci sa stretneme vo Valhare.. 😢 😢

titkovamiriam
28. sep 2009

malo byt Valhalle

titkovamiriam
28. sep 2009

viem ze je to mimo temu no vysvetlenie:

Valhalla je v staronordickej mytológii miesto, kam prichádzajú po smrti padlí hrdinovia.

V živote starých Germánov mala vojna významné miesto. Svedčí o tom aj miesto ich posledného odpčinku - Valhalla (Valhôll), sieň slávy, sieň zabitých. Do Valhally sa dostali iba hrdinovia usmrtení v boji. Mýtická Valhalla bola obrovská vysoká sieň, mala nádvorie, 540 dverí, pričom z každých pri poslednom boji v Ragnaröku, naraz vyrazí 800 einherjov - mŕtvych bojovníkov. Einherjovia žili vo Valhalle spolu s Odinom (hlavný boh nórskej mytológie) a Valkýrami - Odinove bojovníčky a služobnice. Do Valhally sa však dostala len polovica mŕtvych bojovníkov. Medzi Odinom a bohyňou Freyou,jeho manželkou, bola tajná dohoda, podľa ktorej tá druhá polovica mŕtvych hrdinov putovala do jej sály vo Folkvangu. Mytológia opisuje život einherjov vo Valhalle celkom detailne, napr. ich jedálny lístok sa skladal z mäsa a slaniny z večne ožívajúceho kanca Saehrimniho a medoviny od kozy Heidrún, ktorá stojí na najvyššom mieste Valhally - na jej streche, odkiaľ sa kŕmi listami stromu laeradu. A krásne Valkýry mŕtvym bojovníkom nalievajú medovinu do pitných rohov. Za stolom spolu s nimi sedí aj sám boh Odin, ktorý kŕmi mäsom zo stola svojich dvoch vlkov - Geriho a Frekiho.

jojka120
28. sep 2009

dievcata prosim Vas a na aku adresu posielate obaly z kinder? na tej stranke je len adresa do cr 😒

aksulvap
28. sep 2009

Mirka, čo sa stalo tomu chlapcovi? 😨

eva7780
28. sep 2009

ahojte,mne dnes len poistka 😠

titkovamiriam
28. sep 2009

zomrel na stanovacke na otravu alkoholom 😠 😢

kinder neposielam,tak neporadim 😅

titkovamiriam
28. sep 2009

inak na maggi ma seru stale su tam tie salaty pritom len ja mam asi 20-5hv.receptov a nema ich kto hodnotit ked niesu davane na prvu stranu. 😠

aksulvap
28. sep 2009

mirka, to je strašné, bože ani neviem, čo napísať 😢

titkovamiriam
28. sep 2009

ani nic nepis len si treba davat na deticky pozor,pre nas to bolo o to horsie ze to bol milanov spoluziak od zakladnej az po strednu a michalov naj kamos-michal k nemu volal sanitku,dodnes nechapu preco sam pil v stane-asi chcel byt ,,frajer,, a takto to dopadlo ☹

renettka
28. sep 2009

Miriam je to smutné,ale od chlapcov veľmi pekné..všetci sa raz stretneme vo Valhale..

kisska
28. sep 2009

Ahojte, prave dnes som dostale z E-onu poukazku na 15% nu zlavu na bielu elektroniku Whirlpool v triede A+, su to 4 konkretne typy - zhora plnena pracka AWE 6619, spredu plnena pracka AWO/D 7112, umyvacka riadu ADP 6839 WH a kombinovana chladnicka s mraznickou WBE 3433 A+W. Ja ziadny podobny nakup neplanujem, tak ju rada postupim niekomu, kto to vyuzije. Plati do konca oktobra 2009 v predajniach NAY.