• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. júla 2017 
tak miriam to jednoznačne vyhráva v kladaní súťaží :grinning: ... ale všetky sa snažíme :wink:
18. jún 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka do orionu som sa len zaregistrovala tak neporadim :frowning2: no asi tie darceky treba postupne
18. jún 2010 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomôžte hlasovať za najkrajší výrobok robený z papiera na www.janbari.webnode.sk
18. jún 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka , no ja som uz dlhsie nja orionu este mi darceky neprisli pretoze som mala medzi objednavanymi aj batoh aj magnet a pisali mi ze sa ospravedlnuju tym ze nemuju co psolat ze cakaju kym im to dodaju a potom poslu , no tak ked ty to nejde skus im napisat hned odpisuju takze iank ty naporadim lebo mne to ide lahko ... vela stastia :slight_smile:
18. jún 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika187
vďaka :wink: :slight_smile: skúsim večer napísať :dizzy_face:
18. jún 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: ak mate zaujem o to , aby Vam bolo vratene kazde 1% z ceny , ktoru ztaplatite v obchode , nasla som super stranku. Napiste mi IP , dam Vam blizsie info :slight_smile:
18. jún 2010 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka nemas zac , tak potom daj vediet co odpisali , ale asi odpisu az v pondelok :slight_smile:
19. jún 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry den bambulka mozte mi poslat tu stranku kde vratia 1 percento adresa belova.r azet.sk dakujem
19. jún 2010 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. jún 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ak sa budú opakovať, nesledovala som :wink:
21. jún 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok