• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
15. sep 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2010 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je ale nových súťaží, zase tu strávim noc:slight_smile:
K tomu buenu, tiež len 400 za tých bežcov :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nič, zajtra by som to chcela doraziť na čokoládky, jeden deň som nestihla nahodiť témy, tak mi ešte stále chýbajú body :astonished:
Ináč viem o jedne súťaži, ale teraz tie Facebook baby, neviem, nechem, aby to zmarili, kto má záujem, napíšte mi do IP, "verným" babenkám odpoviem :wink:
15. sep 2010 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super ste sa činili baby,ste šikulky,ja teraz nebudem stíhať,začala som v novej práci,to je asi najväčšia výhra :slight_smile:
15. sep 2010 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka1982 úprimne blahoželám ,aspoň občas mrkni :wink:
15. sep 2010 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :wink: uz som tu dlhsie nebola v buene som uplne pozadu achh nic nestiham vsekto sa na mna vali :grinning: ani den volnu som nic nestihla dufam ze dneska vecer teda zu zachvilku v noci to stihnem aj to bueno dobehnut a vsetko :slight_smile: inac gratulujem k vyhram a petke k praci :slight_smile: idem sutazit a nahravat body na bueno
15. sep 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17
@katika187 veľmi pekne Vám ďakujem :dizzy_face: inak to bueno mi tiež ide pomaly,bude rada,ak si našetrím na 1 čokoládky :slight_smile:
15. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 aj ja som zabudla par krat nahodit temy , dokonca raz mi dalo iba 1 bod , lebo bola tema kratka .. tak aj mne este chybaju body :unamused: ale vsak , dozenieme :slight_smile:
15. sep 2010 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petka1982 nemas zac :slight_smile: a naozaj bueno mne ide strasne zle a casto pridavam kratke temy chcem si to skratit a potom sa mi to tak aj vrati pripisu mi len jeden pod ale zas litanie tam nechcem pisat :grinning: :grinning: :grinning: tak vudiime a presne aj ja budem rada ak budem mat jedny cokoladky minule kolo tiez som mala len jendy ale to som zacala pisat neskoro a boli fajn :slight_smile:
15. sep 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katika187 ja tiež chcem aspoň jedny, ale dvoje, to som ani nesnívala, že by sa dalo stihnúť, ja iste nie :grinning:
15. sep 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, uz ste pozreli bueno? tak ta hviezda ma uzasne indicie:( to ich moze byt nespocetne mnozstvo...musim pockat na dalsiu, lebo tipovat nebudem.
16. sep 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bueno som si len tipla.
v minulosti tobolo dobre ,ze sme to tu aj rozoberali a aj sme si radili, ale teraz uz nie. :frowning2: ja tam tiez nestiham byt, budem rada ak budem mat jedny cokoladky.
verim, ze hadanky rychlo vyhodnotia. :slight_smile:
16. sep 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ajulienka81 fakt super

@zuzin78 veď si radíme, len si to prehliadla, boli tu hádanky, hviezda, testy :grinning:
16. sep 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 asi asno, ja nestiham byt dlho na nete. :grinning: :zipper_mouth:

neviete holky, ci je nejaka sutaz s obalmi, ze za nejaky pocet obalov sa nieco dostane. naposledy bolo figaro a davali babiky. jedine take vyhry ja ziskam.
16. sep 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babenky, idem prvý krát poprosiť o hlásky
http://www.huggiesclub.cz/script05/soutez.asp?kid=25&page=2
na tejto stránke je m§j chrúst a bojuje o lego s inými krásavcami.
16. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aj táto je naša, prosíme 5 hviezdičiek . Ďajioio.íuuhjjmmmmm...aj SAmko ďakuje :wink:
16. sep 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 zahlasovane :slight_smile:
16. sep 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok