• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

11. apríla 2017 
Mám otázočku ... hrali ste na orionpredeti.sk? Prišli vám už všetky darčeky? Mne sa odtiaľ zatiaľ nikto nehlási ... :angry: :angry:
Toto sa mi ešte nestalo ... :frowning2:
28. sep 2010 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart hrala som a z troch darčekov prišiel jeden, teda zo 4 jeden a nikto neodpovedal na mail, paráda čo :angry:
28. sep 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka17 Hmm... tak to už ani nebudem čakať. Mali prísť 1 hodinky a 1 kocka. Čo už. Dík za info.
28. sep 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nemate niektora v zalohe link na vzorky pre kozmetiku, prikrmy pripadne ine potreby pre babatko? dakujem :slight_smile:
28. sep 2010 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechodim sem moc casto, ale raz som si objednala od Ceresitu taku karticku na zistenie vlhkosti bytu.neprislo to aj vam niekomu? vcera som to vyskusala a vyslo mi, ze si mam kupit ceresit stop vlhkosti. reku ci to nevyjde kazdemu tak, akoze reklama :grinning: :grinning: :grinning:
29. sep 2010 o 00:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj :grinning: ja si myslim ze urcite to vyjde kazdemu :grinning: my mame cerezit odvlhcovac ktovie co by vyslo nam :confused: mozno by kazali dokupit este jeden :grinning:
29. sep 2010 o 01:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 01:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som to skúšala viac krát a vždy mi vyšlo nech si kúpim Ceresit stop vlhkosti....
@moncika15 máš asi pravdu je to najlacnejšia reklama. :slight_smile:
29. sep 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vieraj to nie je reklama, prirodzená vlhkosť v miestnosti by mala byť okolo 50 %, to mávam doma len v lete, pritom mám na juh otočený celý byt. A teraz je vlhké počasie, takže ak by si to bola spravila v lete, tak to tak nevýde. Ja mám doma ceresit, ale mne až vlhli steny.....ak nemáš problém nekupuj :wink:
29. sep 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart mne tiež nikto neodpovedal a dokonca sa mi nedarilo odoslať ani mail, ani prihlásiť na stránku po objednaní darčekov a potom mi asi po troch mesiacoch prišli dva batôžky. Predstavovala som ich trošku menej priesvitné, ale deťom to nevadí. Jeden má dcérka a druhý krstniatko. A obidvaja sú spokojný, nosia si v nich maškrtku do škôlky....
29. sep 2010 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ankan Vďaka. Nechám to tak a uvidím, ale už tie veci ani nečakám :unamused: Keby niečo, dám vedieť.
29. sep 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@angelheart
@ankan mňa sa to dosť dotklo :frowning2: som sa tešila na kocku a magnetku a nič :cry:
29. sep 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som si z orionu objednala dost veci a musim povedat ze vsetko mi prislo, mali sice trosku problemy s magnetkami ale dodatocne ju poslali :slight_smile: a s tym ceresitom vyslo aj nam ze si ho mame zakupit :slight_smile:
29. sep 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. sep 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok