Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

angelheart
28. sep 2010

Mám otázočku ... hrali ste na orionpredeti.sk? Prišli vám už všetky darčeky? Mne sa odtiaľ zatiaľ nikto nehlási ... 😠 😠
Toto sa mi ešte nestalo ... ☹

martinka17
28. sep 2010

@angelheart hrala som a z troch darčekov prišiel jeden, teda zo 4 jeden a nikto neodpovedal na mail, paráda čo 😠

angelheart
28. sep 2010

@martinka17 Hmm... tak to už ani nebudem čakať. Mali prísť 1 hodinky a 1 kocka. Čo už. Dík za info.

moncika15
28. sep 2010

ahojte, nemate niektora v zalohe link na vzorky pre kozmetiku, prikrmy pripadne ine potreby pre babatko? dakujem 🙂

vieraj
28. sep 2010

nechodim sem moc casto, ale raz som si objednala od Ceresitu taku karticku na zistenie vlhkosti bytu.neprislo to aj vam niekomu? vcera som to vyskusala a vyslo mi, ze si mam kupit ceresit stop vlhkosti. reku ci to nevyjde kazdemu tak, akoze reklama 😀 😀 😀

moncika15
28. sep 2010

@vieraj 😀 ja si myslim ze urcite to vyjde kazdemu 😀 my mame cerezit odvlhcovac ktovie co by vyslo nam 😕 mozno by kazali dokupit este jeden 😀

moncika15
28. sep 2010

http://www.stopvlhkosti.sk/form.php objednala som aj ja 😝

ankan
29. sep 2010

Ja som to skúšala viac krát a vždy mi vyšlo nech si kúpim Ceresit stop vlhkosti....
@moncika15 máš asi pravdu je to najlacnejšia reklama. 🙂

martinka17
29. sep 2010

@vieraj to nie je reklama, prirodzená vlhkosť v miestnosti by mala byť okolo 50 %, to mávam doma len v lete, pritom mám na juh otočený celý byt. A teraz je vlhké počasie, takže ak by si to bola spravila v lete, tak to tak nevýde. Ja mám doma ceresit, ale mne až vlhli steny.....ak nemáš problém nekupuj 😉

ankan
29. sep 2010

@angelheart mne tiež nikto neodpovedal a dokonca sa mi nedarilo odoslať ani mail, ani prihlásiť na stránku po objednaní darčekov a potom mi asi po troch mesiacoch prišli dva batôžky. Predstavovala som ich trošku menej priesvitné, ale deťom to nevadí. Jeden má dcérka a druhý krstniatko. A obidvaja sú spokojný, nosia si v nich maškrtku do škôlky....

angelheart
29. sep 2010

@ankan Vďaka. Nechám to tak a uvidím, ale už tie veci ani nečakám 😒 Keby niečo, dám vedieť.

martinka17
29. sep 2010

@angelheart
@ankan mňa sa to dosť dotklo ☹ som sa tešila na kocku a magnetku a nič 😢

kitkat44
29. sep 2010

ahojte, ja som si z orionu objednala dost veci a musim povedat ze vsetko mi prislo, mali sice trosku problemy s magnetkami ale dodatocne ju poslali 🙂 a s tym ceresitom vyslo aj nam ze si ho mame zakupit 🙂