• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

17. januára 2017 
už ma to Maggi štve :angry:
30. sep 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani mi nehovor o maggi naviera mi žila na čela :angry:
30. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na čele :grinning:
30. sep 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mikalove :grinning: :grinning: :grinning:
30. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubi tiež som v noci "predávala deti":D hučali obe a ani jeden nebol "pri zmysloch" ráno o ničom nevedeli....len moje kruhy pod očami svedčili o tom že sa niečo dialo :grinning:
a moja schránka je už týžden prázdna, dokonca ani šeky nechodia...to bude asi tou novou poštárkou, možno platí aj moje účty :grinning:
30. sep 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som rada, ze som neni jedina, co chce obchodovat raz za cas s detmi :grinning: :grinning: :grinning:
ja mam na maggi tusim 1200 a pokial vam reecepty nepouznavaju ani pisat dalsie nebudem :angry:
30. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojej dcere hovoriavam,že jej to vrátim ked budem stará,aj tie plienky aj nočné húkanie :grinning:
30. sep 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne maggi nič neuznalo už asi 3týždne a predtým 1recept, nič moc...
mikalove, daj link na ten elektrolux, ho neviem nájsť.... a o čo tam vlastne ide, ked všetky vyhrávate?
inak z twisteru mi odpísali, že to overia, nech pošlem adresu... no, som zvedavá, čo z toho bude
30. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby na buene vyhodnotili tie kvízi tak už objednavam čkolády a končím tam,ma to nebaví.ozaj renetka tebe prišli minule,nie? ked budem mať 2500b hned ich môžem objednať?
30. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, su na tom elektroluxe niekde aj vyherci?
mikalove môj syn je presvedčený že plienky nosím aj teraz:D:D minule objavil v kúpelni moje vložky a "vynadal mi" že prečo ja mám ešte plienky keď som už taká veľká a že či sa hanbím keď ich schovávam :sweat_smile: :confused: vraj on to nikomu neprezradí...no manžel sa dusil rehotom...
tak dieta spi tiez mal v noci zurku, prerezava sa stolicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
mikalove :grinning: :grinning:

taka mala anketa na kolko veci cakate, ci uz vyhra, alebo darceky
ja na 9 si myslim ze postarka bere

a dnes len casopis mamaaja, iank nic
:grinning: :grinning: snilko ,dobre že to nehovorí niekde v školke
30. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babatko prosim ta na twisteri to ako funguje? Ja som si myslela, ze sa tam hra len o peracnik, da sa aj o nieco ine?
30. sep 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes klasika prazdna schranka :frowning2: .ani maggi, ani pribinak, ani z mojedite. kaslu na mna? :angry:
ako citam, mame doma malych marodov. zajtra idem so Sofinkou k doktorke, stale ma horucky :frowning2:
30. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snilko :grinning: :grinning: :grinning: som sa pobavila
na buene už jedny čoko zmizli, niekto je šikovný... mňa to tiež nebaví, mám okolo 1600b a nemôžem sa dočkať konca, napr. dnes som písala a písala a zrazu mi nešli body, že len za 100 komentárov, ale napísala som len 35 komentárov, nechápem, mne asi počítali aj príspevky
ja čakám ešte 7 vyhier a 5 z kucharky
30. sep 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aksulvap, len o peračník a aj to už skončilo :unamused:
30. sep 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja čakám len na 1výhru... inak nič, nemám šťastie, ako niekto, že mikalove? :sweat_smile:
30. sep 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prečo ten úsmev? :confused:
30. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani v minulom kole to bolo trochu iné.Ta Maggi Zuzka je riadna koza.Myslím,že to Maggi už dlho nebude.Ozvali sa ti už z kuchárky?
30. sep 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zo srandy, nie? už ma to ani nebaví, všade súťažím a nikde nevyhrám, ale zato, ty si skoro všade, ti tíško závidím, preto tento úsmev :sweat_smile:
30. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte na posledné nie,tie 4 mi potvrili že do 10dní a teraz nič,asi napíšem či to dostali...a čo ten rimmel?
30. sep 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si tiez myslim ze nasa postarka neda do schranky to co ma bola som sa aj stazovat ze nemam v schranke to co mam mat a este ci je poviná chodit na 4 poschodie ked ze mam 2 male deti a nemame vytah vela krat som s malou musela na rukach ist dole .Veduca mi povedala že musi chodit lenže poštarka si stale robi po svojom a v schranke som dost dlho nemala nič
30. sep 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stani rimmel neviem,neozvali sa
30. sep 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a čo si dala na tom buene?myslím tú hádanku
30. sep 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a z tej kuchárky im mám napísať do kontaktov, ze si objednavam napr. set na pizzu a adresu, ci co?
lebo som ich vcera pytala o katalog darcekov a nikto neodpisal....

a Lukasko uplne hori, tak sa vytesujem :angry:
30. sep 2009 o 13:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne Maggi včera schválilo 25 receptov, ale tiež si myslím,že už dlho nebude fičať
30. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avanka áno do kontaktov a ak chceš pošlem ti e mailom ten katalóg
30. sep 2009 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok