Vzorky zadarmo, súťaže a iný relax, 2. časť

katka16031
10. sep 2009

zakladám túto tému,lebo v tej minulej sme už mali veľa strán 🙂 🙂 🙂

rajo3
30. sep 2010

Idem sa vam pochvalit. Z buena sa mi vydarili laky na nechty. Uf.

cetera
30. sep 2010

@zuzin78 To bolo na sunar. sk pre novych clenov ale iba pre pravch 1500 posielali vzorku... ja som tam uz bola tak som prihlasila muza..

angelheart
30. sep 2010

@rajo3 Tak to gratulujem. Ja som stihla čokoládky a nič viac už nestihnem, ani ma to už nebaví, stále tvoriť nové diskusie, či ako to nazvať ... Chcela som tyčinky, mám ich, tak teraz už len čakať, kedy prídu 😀 😝

lias
30. sep 2010

Jéééj, mne práve volali, že som vyhrala v Lidli 5-minútový nákup 🙂
Teším, teším 🙂 🙂 🙂 😵

rajo3
30. sep 2010

@lias gratulujem, dnes sa nam dari...
kolko si posielala sms? aspon cca.

angelheart
30. sep 2010

@lias Tak to je super výhra. My sme sa tiež zapojili, len raz, ale sme nevyhrali, čo už.

martinka17
30. sep 2010

@lias
@rajo3 gratulujem obom🙂
Mne na bueno ešte treba 700 bodov na tie pilník, tak dúfam, že sa podarí aj to. Len čokoládky nechodia, kedy pošlú?

katika187
30. sep 2010

@lias woww tak to moc moc gratulujeem

@rajo3 tie gratuluje

tak s aaj ja pochvalim ja som dnes konecne dala pilniceek tesim sa 🙂
@martinka17 dufam ze sa podari 🙂 🙂 a cokoladky posielaju fuhaa dlho po skonceni minuly takto ja som si objednala poslielali az po skonceni celej sutazy a este na slovensko prislo ako posledne takze po ukonceni taky 1 mesiac som ja cakala uvidime ako to bude tento ork 🙂

martinka17
30. sep 2010

@katika187 tak teraz chápem, už nebudem čakať tak skoro. Keby dali niektorú hádanku, pomohli by tých 500 bodov, sa priznám 😀

lias
1. okt 2010

@rajo3 posielala som 3 sms (za 3 účtenky) a vyhrala hneď tá prvá, najstaršia 🙂 Takže 2 mám ešte v hre 😀

zuzin78
1. okt 2010

@cetera dakujem za odpoved

snazilkananr
1. okt 2010

Podeľte sa so svojimi názormi a vyhrajte skvelý - 2 poukazy na nákup značkovej bielizne značky Lamarc!

http://www.nevesta.sk/podelte-sa-so-svojimi-naz...

ajulienka81
1. okt 2010

@martinka17 baby ja som objednala tu retiazku na nohu a dalsie uz nestiham...aj ked na tych hadankach mam asi dost bodov, ale to urcite kopec inych zien, takze ked to zarataju, hned pojde vsetko zo zmenarne prec ☹