Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

lucinka1104
5. nov 2008

wanda unás smie malý pozerať pokiaľ príde ocko,keĎže ten je ako tvoj.....30 minút lebo som siho nato naučila 😝 a on mrnčíkým mu nepustím.....to praktizujem, keď ho už nejdem inak ukľudniť iank munedovolím pozerať stal sa z neho závislák 😝

lucinka1104
5. nov 2008

A inak k mrche ja som dostala po 5 mesiacoch teda 2.10 a trvala len necelé 4 dni čo mivyhovovalo a od vtedy nič.....čo mi je divné, že od tejtomrchy krvácam vždypo styku, nie veľa kusok, ale krvácam 😒

inak som večer dala prvý krát kašu a na papanie sme sa budili každé 3 hod tak celkom v poho len jedol akosi dlho zakaždým 😝 a ja som sa zase dostala dopostele až po polnoci 😔

weroni aj malý ma chytá lenže on štípe a to až také príjemné nie je a hrozne m a kváče beťár jeden 😀

valka
autor
5. nov 2008

lucinka, aj mna mala stipe...potvorka jedna a momentalne je hitom stipanie, ked je v manduce na chrbte a este najlepsie, ked sme vonku 😠 😠 😠
bihan, skusala si to aj cez explorer? mne to nejde v mozille...

kili
5. nov 2008

wanda, aj my sme boli zvyknutý, teda aj stále som 😅 , mať televízor zapnutý nonstop. ale ja ho nesledujem, len ako kulisu, popritom robím, som na nete..., ale aj tak tam nesmú ísť voloviny ako telenovely, takže väčšinou cez deň ide spektrum, alebo ešte nejaké seriály na markíze, čo pozerávam, ale aj tak je to vždy len kulisa, nesedím a nekukám. Síce som schopná sedieť za telkou a pozerať, keď niečo naozaj ide, čo si chcem pozrieť, ale aj tak mám pri tom rada aj inú činnosť ako vyšívanie, háčkovanie, lúšť.krížoviek, niečo, čo ma neruší od sledovania. Ešte dávno u rodičov sme mali všetky možné stanice a aj HBO (pred vyše 10r, to vtedy nemal ešte nikto) a potom asi na pol roka sme mali len stv a markízu a mne to bolo jedno, čo tam ide, už som tak neprepínala, nebolo čo, tak išla furt jedna stanica a bolo jedno, aká volovina tam je, som za tým sedela (s niečím iným), mne by nevadilo, keby som kukala na práčku 😀
deti ináč telku nesledujú, iba reklamy 😅 , to ich prestane zaújmať všetko okolo a čumia. raz som sa s A. šmajchlila, on sa ku mne tak pekne túlil a zrazu zvučka reklamy, normálne ma sotil preč a otočil sa 😀

kili
5. nov 2008

bihan, myslela si www.sledujTV.sk ? lebo napísala si sleduj.sk . treba to pustiť v exploreri, lebo ani mne to nejde v opere

wanda007
5. nov 2008

vies kili, mne ten zvuk televizora navodzuje taky pocit, akoby bol v dome este niekto iny okrem nas. Ze sa nam miesa do nasich zivotov a kradne resp. znehodnocuje pocity z jedinecnej atmosfery naseho domova. Nakoniec z toho vyplyva, ze ja som riadne psycho a nie moj chlap...

certica
5. nov 2008

wanda, tak to teraz akoby si okopirovala situaciu u nas doma 🙄 ... este s tym dodatkom, ze MM pri tom aj pracuje, ma na sedacke notebook a takto fici do neskorej noci resp. do skoreho rana (v tyzdni). jasne, ze produktivita jeho prace je tak 20% a potom je cez vikend stale unaveny a najradsej by ho prespal, aj ked ja mu nedovolim 😀 , ale fakt ma uz z toho ide urvat. celu noc je hore, ked vsetci spia a potom ma problemy normalne fungovat

bihan
5. nov 2008

jj, kočky, mne to neide, lebo mi tam vyhodí, že je to len pre obyvateľov SR, nie kvôli tomu, že by mi chýbal nejaký plug-in 😉 No nift nebude

audreyd
5. nov 2008

takže TV... hmmm, u nás max správy a niekedy dobrý film (tak raz za dva mesiace 😒 ), inak by sme ho tiež moc nepotrebovali. ale náš mladý pzeráva rozprávky a juchúúúú, objavili sme aj výchovný komponent TV 😀 keĎ videl bambuľku, ako ju skoro auto zrazilo, popri ceste sa ma drží ako kliešť a rovnako striehne aj na neterku!!! bojí sa, aby nešla na cestu 😅 a teraz kupujeme dvd bol raz jeden život a po časti o zúbkoch a ústach si ich riadne drhne, aby mu tam nerobili šarapatu tie "baciliny so zbíjačkou" 😀 😎

kili
5. nov 2008

wanda 😀

kili
5. nov 2008

TV výchovná určite je, mňa sa napr. pedagopsychologička spýtala, či som študovala psychológiu (stalo sa mi to pri dvoch) 😀

dai
5. nov 2008

wanda,
ja len ze 5 proti 5 miluje moja malicka 🙂 mohla by pozerat s tvojim manzelom 😀 my to volame tapkanda, lebo jej sa strasne paci ze sa tam vela tlieska, tak ona tlieska ako o zivot

dai
5. nov 2008

inak pozerame BEBE a to vam poviem ze to je riadne psycho 😅

kili
5. nov 2008

našim sa páčia písmenká, čiže sa nedá pozerať TA3, lebo to len ťukajú a chcú ich chytiť 😀 . ale nie vždy si to všimnú. máme digi a pri prepínaní sa nám objaví tá spodná info lyšta a tú tiež chytajú a iné

venonna
5. nov 2008

tak co? Videli ste ten damsky magazin? Moc tomu bkm priestor nedali 😒

kili
5. nov 2008

videla, som na to zabudla a zapla to asi minútu pred začiatkom. Mali tam ešte asi zodpovedať na otázky moderátorky, sa pýtala také tie typycké

fibi
5. nov 2008

ja som to nestihla ☹ audrey nenahrala si to náhodou? Alebo niekto iný?

audreyd
5. nov 2008

nahrala 🙂 idem kuk, boli sme u dokyho 🙂 inak aj jeho som sa pýtala na BKM 😉 počul o tom, ale ešte sa s tým nestretol.. tak sme sa predstavili 😵 poobdivoval aj manducu 😵

audreyd
5. nov 2008

bubaaca, videla 😵 pekne si to tam porozprávala 🙂 a gregor aký heeerec 😵 predviedol sa v plnej kráse 😵

fibinka, odložím ti...

fibi
5. nov 2008

Ďakujem adrika 🙂

audreyd
5. nov 2008

tak neodložím 😠

venonna
5. nov 2008

nebudete vy dve sestry? 🙄

eriqe
5. nov 2008

fnuk, tak ja som na to zabudla a spomenula si az na ihrisku, ked to spominala kamoska 😖

bihan
5. nov 2008

Audrey, nehodíš na youtube? 😅

bubaaca
5. nov 2008

caute, mam to nahrate - ja som toho hovorila viac aj k bkm oblecku a tak, ale to tam nedali, chcem to dat na youtube a hodit sem link, ale este som video na youtube nedavala, tak sa pokusim, he.
inak ja som fakt kecala viac

wanda007
5. nov 2008

o com to ten magazin mal byt? ja tu chvilu nie som a uz som zasa nieco zmeskala.

audreyd
5. nov 2008

bihan, z toho šmejdu menom magio to určite nevydolujem 😠 inak, kto by nad ním náhodou uvažoval, tak odhováram!!! 😖
vennona, žeby? 😕

bubaaca
5. nov 2008

dnes G baštil pšenovo jablčnú kašu o 18,00, tlačil ju ako nikdy, uvidíme, čo noc 😎

bubaaca
5. nov 2008

včera hore o 23,00, 1,30, 3,50 a 6,00 a už nespal - až po 10,00, boli sme ráno v bazéne, reval aj tých min, čo tam bol, hrúza 😠

bubaaca
5. nov 2008

5 min 🙂