Vzťahová výchova a iné (attachment parenting). Sem sa

valka
10. okt 2008

Ja viem, ze aj na ceskom MK prebieha diskusia AP, ale vela sloveniek tam nechodi...takze sem sa 🙂

audreyd
27. nov 2008

keď sme pri tejj aromaterapii, ja som dávala adelke toto http://www.nobilis.cz/index.php?page=eshop&rub=... ale neviem, či jej to pomohlo 🙂 ona problémy so zúbkami zatiaľ nemala, má ich 4 🙂 ale nááádherne to vonia a stále som ju chodila oňuchávať 😅
tak čo doporušujete na tie dutiny? tymián? asi skočím do eugeniky 🙂 lenka a ako aplikovať? 😕

indy
27. nov 2008

wanda, ale treba tie orechy macat najlepsie cez noc to sa ti bude dat rozmixovat omnoho lepsie. Sezamovemu semiacku stacia 2 hodiny to je drobne. Ked to rozmixujes tak to preced cez jemne sitko ja pouzivam take male co s nim cedim aj bylinky

wanda007
27. nov 2008

lenki, ty myslis, ze to bude fungovat aj ked nemam cuch? ide o vonu, co posobi na take dake nejake psycho zmyslo zakoncenia nervove... ide o psycho vnem, nie?

fibi
27. nov 2008

slivkové gule s makom...už viem čo si rozkážem mamine na víkend 😝 Idem skúsiť to sezamové mlieko 🙂

wanda007
27. nov 2008

indy, uz som aplikovala... trochu zrna, ale vypila. Ak jej to vsak este budem robit, urcite orechy dam mocit na noc, tie kusky su neprijemne, ochutnala som.

indy
27. nov 2008

wanda super, ty si rychlik 🙂
ono je dobre hociake orechy namocit aj ked ich ideme len jest, oni pekne napucia. Napr. mandle tie su po namoceni raz take velke ako v suchom stave a chutia ako cerstvo odtrhnute, aj ked som take este nejedla 😀

indy
27. nov 2008

ono aj po namoceni nejake kusky ostanu zalezi aj od mixera, ale ked to precedis cez to obycajne male sitko tak ti ostane ciste "mlieko"

certica
27. nov 2008

my ked sme boli decka, tak nam mama robievala zemiakove sulance so struhankou, teda niekedy sa to zviezlo popri tych gulach, ked zostalo cesto. ja zjem aj s orechami mletymi, aj s tvarohom sa obcas da (pre zmenu)

certica
27. nov 2008

inac mne viki z orechov grcal este v 3 rokoch, pritom alergiu na nic nema, aspon o tom neviem, ale orechy a hriby su mu dodnes tazke na zaludok

smary
27. nov 2008

baby tie mandle namocite lupane,alebo nelupane? a lieskovce? normalne aj s tou hnedou kozkou sa namacaju? 😕

indy
27. nov 2008

smary nelupane. Mandle sa daju potom aj olupat. Ja som ich zatial vzdy lupala ale daju sa zmixovat aj cele a potom prepasirovat cez sitko. To chcem vyskusat dnes. No a lieskovce cele, tam ta supka nevadi.

wanda007
27. nov 2008

chodte do paze s tymi gulami, cele doobedie o guliach, ked ja mam v plane zeleninu. teraz mam chut na gule. ktoze mi ich ide robit? vy? fakt, prestanteeeeeee
idem radsej varit, ked sa vratim, uz bude hadam ina tema 😀 Esteze to tu valka nazvala "vztahovka A INE" lebo by nas vsetky oddialto vylucili...

indy
27. nov 2008

wanda 😀

kili
27. nov 2008

keď hovoríte o guliach, tak mne sa snívalo, že A. po tancuje po čupiačky a dole bez a tak srandovne sa mu hojdali gulky 😀

teraz o tých, čo tu preberáte, tak ja som dnes rozmýšľala, že si spravím šúlance z makom, mňam 😝 , guličky nemôžem, nemám do nich čo dať.

fibi
27. nov 2008

hej wanda nebuď "vzťahovačná" 😀

sezam nemáme, tak urobím ovsenné mlieko..Som zvedavá či ho bude lujza piť..má trochu sople a stále by len mlieko pila, tak nech sa zbytočne nezahlieňuje

audreyd
27. nov 2008

kašlite na gule, kto by ich gúľal?! 😝 spravte si rezance 😀 😀 😀

bihan
27. nov 2008

Audry, do rezancov s blbo tlačia tie slivky 😀

audreyd
27. nov 2008

no to hej 😎 inak predávajú aj mrazené 🙂 to pre také lenivé gazdiné ako ja 😅 a sú mňam mňam 😀

ja ešte uvažujem nad palacinkami plnenými s čokoládovým pudingom a zemiakovými plackami 🙂 nie som tehotná? 😕 ale nie, asi ostanem pri klasike, kurací perkelt... uf treba do obchodu 😖

baby, adam ťahá domov také veci zo škôlky, že normálne len zíram 😲 teda myslím slová a tak 😝

wanda007
27. nov 2008

audreyd, tak daj napr., nech viemo co v skolkach frci, aby sme vedeli nase mladsie pripravit...

audreyd
27. nov 2008

wandi, tak napr. adam si robil takú kôpku z retiazky (má také karičky pospájané do retiazky) a že "toto je hovno" 😲 my vyleteli oči až na vrch hlavy a že "to máš odkiaľ?! to tak v škôlke rozprávate?!" on sa previnilo zatváril, že ee ☹ a ja že kde teda, on že tuto (akože doma 😝 ) a ja že to už nechcem viac počuť!!! a on že "dobre, tak je to hovienko" 😖 😖 😖 🙄 a ešte aj iné lahôdky 😒 🤐

certica
27. nov 2008

audrey, presne: od kedy viki zacal do skolky chodit (a bolo to par dni), tak cely den o nicom netocil, len hovienko, cikanicka, kakanicka a este si to aj pospevoval a vkladal do textov. o nervy 🙄

lenki33
27. nov 2008

ja len tak rychlo
tymian by som detom nedavala, radsej borovicu

wanda to nevadi ze nemas cuch inhalaciou sa dostane cez sliznice EO do tela a o to ide, nie o to ake mas pri tom cuchove zazitky aj ked aj to nie je niekedy zle ja tu mam od rana pomaranc so skoricou a to vonia uuuzasne 😵

olinka6226
27. nov 2008

baby sa tu cely den bavime o guliach a sulancoch a ja pridem po maleho k mame a ona ze robila som sulance, zabalila som ti aj domov 😵 😵 tak ja len nech mi trosku zavidite 😀

certica
27. nov 2008

telepatia 🙂

certica
27. nov 2008

inak ja som dnes mala hroznu chut na nejaky zakusok a viki ma cely den tak vytacal do nepricetna, ze som to uz vecer nevydrzala a musela dostat zo seba von. chlapov som vyhodila von a zostala s krpatym, no a oni mi doniesli zakusky...

verulka
27. nov 2008

babulky, ja vas trochu zanedbavam, ale som bez muzika, tak lietam 😝 ja som lenivec, ale ula, sulance, perky atd robime- s velkou pomocou mojich deti...milujem ich, i ked ja s orechmi nemozem 🤐 varoh,amk, slivky, cerecne, marhule- podla toho co je, kolko casu mame 😉
certi, na teba teraz stale myslim 😵

venonna
27. nov 2008

baby! Ma stvete s tymi jedlami 😠 zajtra robim sulance 😎 aj tak je piatok a ten je u nas tradicne bezmasity
trencanky, kde je eugenika, aj ja asi chcem nejake EO 😕

certica
27. nov 2008

ma napadlo verul, ze keby sme toto vedeli a tusili, mohli ste sa uz aj pol roka vozit 😀 ...no ale zas by si prisla o ine super chvile a skusenosti, nie 😉

audreyd
27. nov 2008

venon, eugenika je medzi centrom a čsob... v tom takom dvore 🙂 pôjdeš poza čsob, vedľa turka a do toho dvora a tam to nájdeš 🙂

kili
27. nov 2008

u mňa zo šúlancov napokon boli lokše s makom 😝 .