WWW.ESTORY.SK - NEOBJEDNÁVAŤ! ČÍNA!

majka19946987
3. feb 2021

Chcela by som sa podeliť s mojou negatívnou skúsenosťou s týchto eshopom s oblečením Ide o oblečenie preposielané z Číny (Droppshiping). V mojom prípade som objednala šaty, ktoré mali úplne iné zloženie ako bolo uvedené na ich stránke (bola to čistá umelina, v popise bola bavlna). Balík mi prišiel asi o mesiac priamo z Číny. Tovar som vrátila naspäť, pretože vôbec nezodpovedal popisu. Samozrejme moje poštovné pri spätnom vrátení mi nevrátili! Sú to síce 2e, ale považujem to za maximálne neseriózny prístup. Vôbec mi neposlali tovar podľa opisu, pochádzajúci niekde z Aliexpresu ale peniaze za spätné vrátenie som musela platiť ja Nikdy viac. Na internete, aj na tejto stránke je viacero negatívnych recenzii , ktoré som si bohužiaľ neprečítala. NEODPORÚČAM OBJEDNÁVAŤ Z ESHOPU www.ESTORY.SK!

ladyvi
3. feb 2021

@majka19946987 rovnaka skusenost.
Dala som sa odrbat este pred Vianocami na to "malovanie podla cisel" to sa mne veru casto nestava, aby ma tak odrbali. Mne navyse nic nedoslo. Objednala som obraz, zaplatila a zrazu mi dosla sprava, ze vas obraz bude doruceny do 30-40dni. Skoro ma vykotilo a hned som vedela o co ide.

3009
3. feb 2021

Baby a to si nepozeráte ak objednávate, že za aký čas to má byť doručené? Ak je tam, že 20-60 dní, tak je to jasné, že alieexpres. Tak isto býva napísané, že na sklade u dodávateľa a dodanie tiež 15-60 dní. To isté. Ja prvé čo pozerám kedy je dodávka tovaru a kde je tovar, či na sklade alebo u dodávateľa a podľa toho sa rozhodujem.

ladyvi
3. feb 2021

@3009 vies co, ja som dala do google obrazy podla cisel. Vyhodilo mi ich web, priamo na obrazy, absolutne mi neukazalo, ze maju v ponuke aj oblecenia a kadejake rarohy. Cas dodania mi ukazalo az po zaplateni v smske. Uplne ako hlupana som sa v tej chvili citila, uz v zivote z neznamej stranky neobjednam,pod tlakom Vianoc som sa nechala odrbat.

kikus7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kikus7
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janabenke
1. mar 2021

na akých stránkach kupujete oblečenie?