Z-box a neotvorenie schránky

17. jún 2022

Stalo sa už niekomu, že sa mu neotvorila schránka na z-boxe? Mám zapnutý net, Bluetooth aj lokalizáciu. Schránka zapípa, ale neotvorí sa. Keď volám na infolinku tak mi to povie pani, že všetci práve telefonujú, takze sa tam nedá dovolať. Na maily mi neodpisuju. Preto to skúšam tu. Či nemá niekto takú skúsenosť. Normálne by som to nechala na budúci týždeň, ale mám tam vec, ktorú potrebujem už tento víkend. Ďakujem

autor
17. jún 2022

To len ja mám takú smolu?

ladyblcha
17. jún 2022

Bt mas viditelny?

ladyblcha
17. jún 2022

Ale ked zapipa, tak zjavne ta rozozna. Tak nic 🤷🏼‍♀️

jane25
17. jún 2022

Ahoj, mne sa to stalo, volala som na infolinku a povedali mi, že nech skúsim odinštalovať a potom nanovo nainštalovať aplikáciu. Tak som skúsila a potom to už išlo. Že niekedy to zvykne zblbnut. A tiež mi ešte poradili vyskúšať to s druhým telefónom, ak toto nepomôže

malebiele
17. jún 2022

Mne na prvy raz zapipa ale neotvorí tak dam otvorit zas alebo aj 3x a potom otvori 😁 proste skusam to tlacidlo kym sa neotvori 😆

autor
17. jún 2022

@jane25 ďakujem veľmi pekne. Vyskúšam.

autor
17. jún 2022

@malebiele asi 100x som to stlačila😂.

travelllerka
17. jún 2022

Mala som s nimi iný problém, z box mi dal cudziu zásielku. Dovolať som sa nevedela, tak som napísala mail. Trvalo to dlhšie, asi po týždni mi prišiel mail, ze moja reklamácia sa rieši. Na to som odpísala, ze nemám čas 30 dní, že idem rodit a tie veci potrebujem :D a potom mi volali a veľmi dobre to poriesili za pár dní. Boli nakoniec milí a ochotní. Ale z box nikdy viac 🙂

liz_lemon
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
7kikuska7
18. jún 2022

Mne to tiež raz blblo, že nepodarilo sa pripojiť a podarilo sa na 5x

elinka27
27. feb 2024

ja som dnes mala iný problém, ZBOX sa ani opakovane neotvoril, nevydal mi zásielku a v aplikácii sa javí už ako prevzatá, volala som a vraj pošlú technika, neviem ako dlho to bude trvať... som zvedavá a bojím sa, aby nakoniec sa niekomu ešte náš box neotvoril a vezme si moju zásielku