Z čoho máme radosť

tatalin
11. dec 2013

baby chcela by som si prečítať niečo pri čom sa budem usmievať. akože tu anpíšeme všetky z čoho máme radosť a čo prežívame a bude to brané z tej lepšej stránky lebo som tu blúdila po koníkovi a prečítala som si veľa článkov o tom aké sú niektoré maminky nešťastné a bezradné (a ja im neviem pomôcť tak chcem pomôcť aspoň sebe). tak napríklad moja prvá dnešná potecha- je 8:18 a malý mi ešte spí <3 spí od 20:00 <3

pochváľte sa. CHcem sa s vami tešiť!

alex31
11. dec 2013

@tatalin ... jeeeeej to je super tema ... taka pozitivna na rano 🙂 ... ja sa tesim z toho ze som sa prave dozvedela ze sef dnes nepride do prace 🙂 ..... a ked kocur nie je doma mysi maju hody 🙂 🙂 🙂 .... poobede firemna kapustnica takze vyzera to na super den 🙂 🙂 🙂 ..... tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim 🙂

tatalin
autor
11. dec 2013

jés super!!! tak to bude radosti! Dobrú chuť!

ematko29
11. dec 2013

@tatalin ahooj,ja sa teším ,lebo od dnes máme v praci dovolenku až do vianoc 🙂 tak idem si urobiť ranajky chlebík s medíkom ku tomu kávu apustim sa do upratovania.

dasamo
11. dec 2013

Naozaj super tema. Ja sa tesim, ze malinky celkom dobre spinkal, zobudil sa ibaaaa 4x 😀 a teraz tichunko vedla mna lezka a zuzle si rucicky. Tesim sa, ze mam nadherne zdrave siceeee dva kusy velmi pubertalne, ale zdrave deti. Trsim sa, ze mi osu dal dalsiu sancu mat dietatko s novy, uzasnym manzelom a tesim sa na Vianoce

sosanna88
11. dec 2013

tak ja sa dnes tesim, ze mala v noci spala perfektne a vstavali sme az 6:30 (od 19tej)...ze je len 8:50 a ja uz mam navarene...tak zatial tak :P

somjankad
11. dec 2013

ja sa tesim ,ze moj syn s AS mi robi den co den nove pokroky a nema vybuchy hnevu,ake maval - u nas aj maly krocik je obrovsky pokrok

klincek
11. dec 2013

ja sa tesim z toho, ze som dnes v noci nemusela ani raz vyliezt z postele🙂,
z toho, ze si mozem ist kupit kabelku, ktora sa mi dlsie pacila, lebo uz mam na nu peniazky,
ze deti su konecne zdrave a po dvoch tyzdnoch doma mame uz aj vyraznejsie serblikove uspechy🙂,
ze mam uz vsetky darceky,
ze na vianoce budeme u nasich,
ze som konecne vcera odmrazila mrazak,
a ze v piatok dame deti babke a po velmi dlhom case pôjdeme s mm na rande a spravime si romanticky vecer (ak nam ho neprekazi nejaky zabludeny sopel)🙂

hm, tusim som to prehnala..ale @tatalin, to je tvoja vina 😀 , lebo prave vdaka tebe som si prave uvedomila, ze mam ovela viac dôvodom na radost ako som si myslela este dnes rano (dost casto na to zabudam a asi tu nie som sama, vsak baby🙂?). DAKUJEM

tatalin
autor
11. dec 2013

presne tak... ja mám taký syndróm že buď som šťasná alebo nešťasná vlastne to nie je syndróm ale ŽIVOT :D a záleží len na tom ako rozmýšľam ...keď o pekných veciach tak mi je super 🙂 tak si hľadám dôvody🙂 a teším sa že sa budeme tešiť spolu že nám je super a že si môžeme povedeť že stále môže byť horšie :D :D

matulik5521
11. dec 2013

super tema 🙂 ja sa tesim, ze mi dnes prisli opravit sporak, takze uz mi v trube nic neprihori a od sameho stastia idem upiect babovku 🙂

tatalin
autor
12. dec 2013

moj malý riško piško papá sám jablko na raňajky 🙂 a ešte sa teším lebo poobede máme návťevu a manželik bude s malím 🙂(teda keď mu to babky umožnia :D

luba28
12. dec 2013

ja sa tesim,lebo uz len 7 dni a pride nas tatino po 5 tyzdnoch domov,..... 🙂

tatalin
autor
22. dec 2013

Dnes som nad mieru potešená z náhodnej návštevi kamarátok a z toho že drobec bol úplne krásny hrajkal sa pri nás🙂 a pred chvíľou sám zaspinkal!!! 😵 male moje zlatino 😉

haslerka27
22. dec 2013

tesim sa na sviatky.tesim sa, ze tento rok konci😉

tatalin
autor
24. dec 2013

Šťsstný je ten, kto sa sám pokladá za šťastného.(seneca)

zita19
24. dec 2013

@tatalin Jej ako si ma potesila!!! Konecne tema, kde sa uz z nazvu linie pozitivno a radost zo zivota.
Mna dnes potesil nas Maxik. Nechal ma spat do pol jedenastej. Zlaticko moje chlpate.
Prajem vesele sviatky 🙂 🙂 🙂 🙂

tatalin
autor
10. jan 2014

🙂 skvelé... som neskutočne unesená z toho ako nám malý rastie a ako sa začína hrať, sám, aj s nami... s mužíčkom sme behali po byte najprv som ho mala na rukách ja a on nás naháňal, potom sme sa vymenili... malý výskal od radosti, rehotal sa! veľmi rád sa naháňa aj poštyroch. naša malá láska 🙂

tatalin
autor
10. jan 2014

a čo vy? aké šťastie postretlo vás?

andrea129
11. jan 2014

Pekna tema🙂 Ja sa tesim z toho, ze si teraz v klude v posteli citam, dcerka spinka vedla mna a vonku nadherne prsi🙂

tatalin
autor
19. jan 2014

Dnes mi maly jedol!!! A bez marhule! Tak s az toho tesim lebo m@lproblem s papanim a vsade chcel marhulu ale dnes stlacil hevitamky🙂 !!

klincek
25. júl 2014

Baby, je piatok, vikend pred nami, krasne svieti slnko..tak skusme obnovit aj nejaku pozitivnu temu, ved trapenia mame kazdy den dost 😉 .
Tak z coho mate radost dnes?
Ja sa tesim, ze som vcera nemusela varit a dnes mozem vytiahnut manzela na obed a zmrzku. A ze poobede cakame milu navstevu. A ze dnes vecer nemusim varit tiez, lebo ideme na vikend k babke 😀