Z čoho môžem mať genitálny herpes ?

29. jan 2020

Mozem mat genitalny herpes z nicoho ? sex som mala naposledy pred mesiacom, nerozumiem ako to moze clovek dostat len tak z nicoho ? :-s

mima1
29. jan 2020

Z nicoho asi tazko. Dostala si ho asi pred mesiacom akurat ze si si to nemusela vsimnut.

autor
29. jan 2020

Nerozumiem, s muzom.som 5rokov a nic podobne nemal nikdy, ani nema.

nanka888
29. jan 2020

A si ista že mas herpes?

autor
29. jan 2020

neviem prave, svrbi to hlavne rano teraz vecer tiez vyzeralo to ako ked mas vyrazky tam dole ktore svrbia. co ine by to mohlo byt ?

mima1
29. jan 2020

No tak ti poviem sice som to nikdy nemala ale velmi dobra kamoska hej. Chodila s frajerom niekolko rokov vsetko pohoda az raz to dostala. Isla na gyndu a dr jej povedal co to ma. A ze treba preliecit aj partnera. Potom sa priznal ze mal aj inu🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

nanka888
29. jan 2020

ja som si tiž myslela, že mam herpes a nakoniec som mala zlateho stafylokoka

autor
29. jan 2020

nuz citala som, ze v tele to trva 5-7dni kym sa to prejavi, no kedze sme sex ani nic podobne v tom.case nemali nemalo by to byt, len rozmyslam, ci sa to da chytit aj inak, zo spinavych ruk, toaletnej dosky ?

simsalabim
29. jan 2020

Mizno sa mylim, ale herpes nie je vyrazka, ale taky krater... ak mas vyrazku, moze to byt len zapaleny por, ako na tvari.

nanka888
29. jan 2020

na kožnej ti spravia ster a uvidiš

autor
29. jan 2020

to by aj svrbelo kebyze to je len ten zapaleny por ? svrbi to ako ked ti naviera herpes na pere

simsalabim
30. jan 2020

Ja s herpesom nemam ziadnu skusenost, ani na perach. Ale so zapalenym porom ano. Najpr svrbi, potom boli, kym hnis nepraskne alebo sa nevstrebe. Zrkadielkom a baterkou by si mala vediet zistit, ako to vyzera.

anavipredam
1. feb 2020

Nemal herpes na perách? Môj tak mal začínajúci a ústami bol tam dole a chytila som to. Červené, svrbivé a aj bolestivé pľuzgieriky. Iba na gyndu a dá ti tabletky užívať a prešlo to. Ale ja som od bolesti chodila na široko.

anavipredam
1. feb 2020

@anavipredam samozrejme sa mi to tam asi dostalo aj kvôli tomu že som bola čerstvo oholená a ranku som tam mala zo žiletku takže sa to krásne prenieslo

bigdream
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
nanka888
25. mar 2021

@bigdream mne pomohol fucidin a potom som este preventivne asi dva tyzdne pouzivala prontoderm gel.