Z milenky manželka

smajlik222
15. aug 2017

Ahojte nájde sa tu kočka, ktorá najprv bola milenkou a potom sa ale jej milenec rozviedol a zobral si ju za ženu? Podelte sa o svoj príbeh dakujem

petra9517
15. aug 2017

Ja vďaka Bohu takú skúsenosť nemám, ale prednedávnom tu písala kočka o niečom pobodnom...skús pohľadať tému.

deti95060810
15. aug 2017

to sa asi málokedy stáva....

obsadenemeno
15. aug 2017

@smajlik222 urcite tu take su....ale viac je tych, ze cakali, cakali, ale milenec sa nerozviedol ani po rokoch..... preco, je to tvoja situacia? A potrebujes nieco, co ti ozivi nadej???

pockaj, pockaj, ved si tu nedavno pisala....... ty si ta, co ma niekolko identit, ze?

smajlik222
autor
15. aug 2017

@obsadenemeno nepotrebujem nic na ozivenie nadeje on sa rozviedol skus si este raz precitat uvodny prispevok

obsadenemeno
15. aug 2017

@smajlik222 precitala som si uvodny prispevok. Ale nikde v nom nevidim, zeby si pisala, zeby sa rozviedol. Vo svojej teme zalozenej 2.augusta pises, ze ti nikdy neslubil, ze sa rozvedie. A cuduj sa svete, uz je rozvedeny. To teda bola rychlovka.
Len ako to teraz povies svojmu muzovi, ze....... 🙄

bluka2
15. aug 2017

@obsadenemeno To musi byt bud troll alebo schizofrenik, ved toto vsetko naraz hadam ani mozne nie je 😕 . Z toho sa ani neda tipnut, s kym ma dieta s terminom narodenia august 2017 - nechapem...

smajlik222
autor
15. aug 2017

@obsadenemeno pane boze ty si za detektiv asi mas fakt co na robote ti poviem, co ta toto trapi ak chces tak reaguj na to co mas a ne tu vypisujes trapnosti , sa mozem pytat aj 1000 roznych veci s milionom inych pribehov chcem nazory ludi na to co v danej teme konkretne pisem a ano zalozila som uz x y tem a som zvedava na odpovede , si nebudem zakladat 1000 novych nikov budem sa pytat veci ktore ma zaujimaju a kludne tu skopiruj es
te 3000 mojich prispevkou ak ta to potesi a uz s tebu nejdem stracat cas

obsadenemeno
15. aug 2017

@smajlik222 hlavne ze stracas cas s divnymi temami, no.....

osky
15. aug 2017

Nebolo by lepsie sa na to spytat tvojho rozvedeneho milenca-ze ake ma s tebou do buducna plany.
Iste sa to stava ze sa z milenky stane i manzelka.
Ale je to pripadod pripadu,velmi individualny...
Ak chces istotu,ries to s partnerom-milencom.
To ze sa to podarilo inym nemusi byt tvoj pripaf a naopak nemusi byt ani tvoj pripad ze sa to prave tebe nepodari...

oli18
15. aug 2017

@smajlik222 veď píšeš v inej téme, že ty nie si jeho prvá milenka, že pred tebou mal inú. Len si ho zober, aby si aj ty okúsila, ako to je, keď ťa bude podvádzať.

smajlik222
autor
15. aug 2017

ja potrebujem rozpravat so zenami ktorim sa to stalo a tymto prosim aby mi odpisali tie kocky ktroe si tym presli a nie zenske co si oni myslia... ja nepotrebujem vediet VAS NAZOR ja hladam konkretne pripady a nie to že vy si myslite...dakujem

obsadenemeno
15. aug 2017

@bluka2 a v dalsej teme pise, ze uz su s tym milencom 5 rokov svoji.....

https://www.modrykonik.sk/forum/rodinne-problemy/manzelka-verzus-milenka-ktora-zvitazi/

janette321
15. aug 2017

Mozno ma viac milencov . A vsade spomina ineho . A skusa ktory si ju vezme ...

smajlik222
autor
15. aug 2017

@janette321 PRESNE TAK
VAS TU SKODA SI ZALOZTE DETEKTIVNU KANCELARIU

zabina27
15. aug 2017

@obsadenemeno ale tak 😉 možno hľadá inšpirácie na nejaké články do magazínu 😀

janette321
15. aug 2017

@smajlik222 ja som tie ostatne necitala len z toho co tu pisete ... ze ste spolu uz 5 rokov a ze sa nechce rozviest a ze sa rozvadza ... ved logika da ze to nemoze byt jeden chlap ... alebo ste divna ...

obsadenemeno
15. aug 2017

@zabina27 tak na to staci, ked si prejde zopar starsich tem...... nemusi zakladat nove....

bluka2
15. aug 2017

@zabina27 Jaj to by to vysvetlovalo, ze nejaka redaktorka pre platok poslednej kvality 😀

oli18
15. aug 2017

@smajlik222 Nejak si nepostúpila za tie roky. V 2014 si bola milenkou, on mal dve deti, teraz si milenkou, on má 1 dieťa, s ďalším ste spolu 5 rokov, ty máš 8 ročnú dcéru, teraz čakáš dieťa. A manželkou stále nie si. Hotový galimatiáš 🙂

bluka2
15. aug 2017

@oli18 je manzelkou. Pise v inej teme 😉

obsadenemeno
15. aug 2017

@bluka2 ona toho uz popisala...... 😲

majkakrellova
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
libawet
16. aug 2017

@smajlik222 Ina, v seriáli Nemocnica na kraji mesta 🙂...inú " Inu " zatiaľ nepoznám, ale určite sú a je ich dosť, určite to nie je žiadna rarita.

adrestia
16. aug 2017

Ahoj, ja som mala ženatého priateľa. Rozviedol sa a teraz žijeme spolu, ale zosobášení nie sme.

ertlovik18
16. aug 2017

mne sa to teda nestalo ale kamaratka to tak tiez mala, ze mala zenateho milenca, teraz spolu ziju, on sa rozvadza ale ci to skonci svadbou ani pan boh netusi. ale stava sa to malokedy, ze sa potom ten par zoberie. neviem no nechcem byt pesimistka

unctadorg
16. aug 2017

No mala som nieco podobne, aj dieta spolu mame a nadalej je u manzelky. Radsej si nerob nadeje. V tom vztahu ai vzdy druha.

alice.jant
16. aug 2017

A ty sa chces tak velmi za neho vydávať? Iba sa pytam... ze aku ma dôležitosť vziať sa

janinka007
16. aug 2017

Napíš Zlatici Puškárovej-Švajdovej a spýtaj sa jej? 😝

thoughtfulweirdo
16. aug 2017

Ahoj, ja som mala ženatého priateľa, teraz spolu žijeme a čakáme mimčo. Keď tak, napíš správu 🙂