Z partnera sa stáva alkoholik

sida456
8. okt 2017

Prosím o radu. Mám priateľa. Žijeme spolu 5 rokov mame 3 ročného syna. Posledné mesiace pozorujem na ňom že sa z neho stáva alkoholik? Alebo neviem či to je len obdobie. Nepamätám si už jeden - dva dni keďy by bol bez kvapky alkoholu. Ráno sa zobudí fici raňajky soda potom sadne do autá ide do roboty robí v pohostinstve. A domov príde v noci keď my s malým spíme a samozrejme bez autá lebo pil...... malému sa venuje aj mne nezanedbáva má. Len on vedel vypiť aj 4 litre vody.... teraz ? Dá si víno so sondou tzv. Strik.... neviem... keď som mu hovorila o alkohole popieral že je alkoholik.... ste tu niektorá ktorým sa partner/manžel stal alkoholikom?

lilyianka
8. okt 2017

@sida456 co presne a kolko cez den vypije?

pribinak
8. okt 2017

Ak pije kazdy den, tak tak to uz je závislosť

sida456
autor
8. okt 2017

@lilyianka no vacsinou je to strik deci vina do toho 2 deci sódy. A niekedy aj hrušku k tomu, alebo niečo podobne. 😕😢

lilyianka
8. okt 2017

@sida456 z toho striku by som tragediu nerobila

tiper24
8. okt 2017

ked robi v pohostinstve nalieva sa strikom a mozno aj tvrdeho tak co cakas ze sa to zlepsi? nebud naivna

sida456
autor
8. okt 2017

@tiper24 cely život robí v pohostinstve. Je vyučený čašník. Bolo aj tak že 4 roky nepil vôbec. Potom len príležitostne..... a teraz v poslednom čase nejak často.

janinah
8. okt 2017

A venuje sa tebe a synovi kedy? Medzi polnocou a ranajkami?...krcmar by nemal pit vobec.neustrazi to.porozpravajte sa

tiper24
8. okt 2017

@sida456 moze sa kludne stat ze sa alkoholu bude venovat viac ako vam