Z plánovačiek snažilky, tehuľky a mamičky

anamor
13. máj 2008

Toto je voľné pokračovanie témy Plánujeme bábo o rôčik, dva, tri... II. takže šup sem "bývalé plánovačky" a nové sa môžu pridať. Po roku sa z väčšiny z nás stali snažilky, tehulky a máme už aj jednu mamičku, takže s aktuálnym názvom kecáme ďalej....

mouse
8. feb 2009

Tak som zbalila Robkovi plienky, nastartovala auto a isli sme k spoluziacke, ta mi vela veci poukazovala, moc mi tym pomohla a este mi pozicala nejake knihy.

mouse
8. feb 2009

Inak ta kamoska sa hodila pod vlak. ☹ ☹ ☹ Ma 18 mesacne dieta, je to strasne.

anamor
autor
8. feb 2009

miska to je hrozne ☹ 😔 😢 mas pravdu, deti su zrkadlom duse mamy, ja nafigu den mala detto a aj opacne to plati /ked nie su pravda ine vplyvy ako napriklad tie zle zubiska 😠
ta skuska fu musela byt fuska, ja len som to precitala, ale ty si sikulka a urcite si to zobrala zodpovedne 🙂 nech ta posledna vide a mozes sa naplno venovat rodinke 🙂

zuzanat
8. feb 2009

ahojte, Miska si teda sikulka, ze takto super zvladas skolu. Ta profka ma teda dojala 😔 ja som sa tiez radsej riadne ucila, aby som nemusela chodit dva krat na tu istu skosku, skoda casu. a to kam chodis, do Piestan? si neviem predstavit, kedy by som sa teraz ucila 😅
S tou kamoskou mi to je luto ☹ to sa stalo v Tr.Teplej? som to zahliadla na nete....

zuzanat
8. feb 2009

Jaaaj, som zabudla, Romi prosim ta, nevies poradit? ak by som sla do prace a oni by ma po case prepustili, vratila by som sa na RD a potom ked by som znova sla na MD, z coho by sa mi pocitala materska?
to len tak teoreticky premyslam...
a nevies ci by som niekde mohla kupit tu magnetku so znakmi, co sme sa o tom bavili?
dakujem 😉

lilly
8. feb 2009

miska, no sikovnica si 🙂 tiez neviem, ci by som skolu zvladla aj popri dietati.. mas moj obdiv 🙂
to s tou kamoskou je strasne hrozne.. ☹ 😒 😢 co ju doviedlo k takemu cinu? 😕
my sme spali super, od pol 10 do 4, potom do 6:30 a potom do 9:00 len ja som vstala uz o 8:00 🙂

anamor
autor
8. feb 2009

zuzi neviem v tomto poradit, ale teoreticky ak by to bolo do 3rokov veku filipka tak ako si mala pri nom md - cize z toho isteho, ale neviem, trebalo by to overit.
magnetku netusim kde
zuzi paradna noc, teda treba verit, ze bude aj lepsia 🙂

zuzanat
8. feb 2009

my sme mali tiez celkom dobru noc, pred polnocou sa sice zobudil s placom, ale to uz je normalne a papal az rano o 4h, potom tusim o 6.30 a vstavali sme po osmej. mna vzdy zobudi Filip. teraz sedi pri dverach, lebo chce ist von. Mario isiel na trening..
som dnes dala Filipovi dupacky, sme dostali od kamosky uz davno, je to vel.86 a je v nich fesak 😀

lilly
8. feb 2009

no my sme boli vonku, ale len asi 3/4 hodinu, aj to sme chvilu boli v bille a este sme potom aj zmoknut stihli 🙄 no aspon, ze bolo teplo

zuzanat
8. feb 2009

Mne uz Filipko spi, ale dufam, ze pobede pojdeme tiez von. Pocasie je take vselijake, dufam, ze nebude prsat 😖

katarinkad
8. feb 2009

Ahojte babulky 😉
Som sa sem nejako par dni nedostala. Mala som hnusnu migrenu este vo stvrtok 😔 , cely den som zvracala a trpela 😔 , v piatok som bola uplne znicena, vystavena, zoslabnuta, tak som cely den bola mimo. V sobotu som sa uz ako tak pozviechala. 😉
Boli sme teda vcera na navsteve u mangelovho sefa. Maju novy domcek, tak sme boli popozerat. 😵 A dnes sme mali zase navstevu my.

jankazaba
9. feb 2009

ahojte,
vcera som akosi nestihala 😒 😒 😒

miska - ano kocar sa da [rerobit na surodenencky - ked miminko buva v najnizsej polohe, starsie dieta nad nim sedi v takej sedacke, a ked je babatko v sede, starsie dieta sedi pod nim..., uz sme to aj skusali - celkom to bolo v pohode, len treba trochu sily na lacenie do kopca, alebo schadzanie dole schodami 😉 😉
gratulujem ku skuske, teda mne by sa uz nechcelo ucit - obdivujem ta...

pocuvajte, vy stareny 😉 ... ja uz mam tiez cez 30...., ved myslim v starej teme sme sa oznacovali - korytnacky 😉 😉

my sme dnes mali super noc - terezka zaspala o osmej, zobudila sa o jednej, a potom o pol siedmej... tak som sa dobre vyspala... 😵 😵 😵

katka - migrena nic moc ☹ - nastastie ja to nepoznam.... dufam, ze uz je lepsie 😉

katarinkad
9. feb 2009

Babulky, u nas bolo cez vikend tak kraaaaaaaasne, konecne som sa tesila zo slniecka a dnes rano vstanem a sok 😀 vonku je asi meter snehu.

krasne fotecky ste pridali
lilly, malicka je zlaty smejko, a ako jej to uz ide na brusku 😵 , a ta plienocka je taka pekna, skoda ju skryvat pod nejake dupacky.

jani, terezka si super pochutnala na stavicke. 😀 Uz sa balite? Ozaj, ako dlho planujete byt na Cypre?

zuzi, a co bolo filipkovi tak veselo na tej foto? 😀

anamor
autor
9. feb 2009

dievcata caute: takze prve k fotos, jani parada to papanie, taky isty podbradnik mame aj my.
lilusku som videla uz cez skype a je uzasna na tych fotkach, tatinov kuku, uzasny usmev a ani ona uz nie je babo 😉
filipko sa perfektne smeje, krasny, to ma tie dupky nove?
katarinka perfektne vlasy ma borko 😵 zlatusik malicky, strasne je krasny ked sa smejka

my noc do 1 spala 😲 , potom viac krat hore, ale pohoda, dalo sa. Rano sme boli kupit papucky, lebo uz za rucky trosku slapeme, tak nech je to ok.
Vcera mizerne pocko, nastastie po snehu ani stopy, prsalo iba 😝 /kati nezavidim/ Inak aj tie migreny nezavidim 😒 to je blbe, co ? ako casto to asi mavas?
dnes to vyzera celkom fajn, rano fukalo, ale uz je polooblacno, tak som rada, aj ked poobede cakam kolegynu, uz davno sme sa nevideli, takze dnes von uz asi nehrozi.

katarinkad
9. feb 2009

romi, dakujeme za pochvalu 😉

tak vy uz slapete? To je parada. My zatial ziadne pokroky. Uz cakam kazdym dnom ze sa Boris pretoci z chrbta na brusko, no stale mu zavadzia ta ruka. 😀 No snad to uz coskoro zvladne.

jani, ja som uz tiez stara korytnacka ktora ma cez 30 😀 😀 😀 Ale necitim sa tak. 🙂

som objednala Borkovi stolicku na papanie. Dufam ze v nej bude chciet sediet, lebo je to riadny vymyselnik. 😀

zuzanat
9. feb 2009

ahojte, ja varim, ale Filipú mi chce strasne pomahat, tak to tu vyzera ako po bombardovani, prave mi kuse ruku 😀 vcera zjedol na veceru kasu zo 180ml vody a bolo mu malo, taky plac spustil, ze som ho este musela nakojit.

KAtka vy mate vzdy taky perny vikend, same navstevy 😀
aj my sme vcera mali navstevu, svokru-hodinu tu sedela, to teda bolo!
Zuzi ta plienka vyzera ako nasa bambuska, tiez mame taku zelenu, len skoda, ze na to idu vrchnu gate, to najkrajsie zakryju.
Janka ty davas malej normalnu zavaranu cviklu, to sa moze?

u nas svieti slnko, ale netusim ako tam je, som sa tesila, ze ide jar a zase sa ochladilo 😖

lupka853
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
anamor
autor
9. feb 2009

zuzik ta cvikla sa da asi cerstva uvarit a nakrajat, vraj je to so zemiakom pre deti mnam, ja vsak nemam cviklu, na jar sme mali, skusim v obchodoch pozriet...
aj u nas je chladno ale slnecno, co je super.
pomalicky slapeme za rucky 😉 papucky su fajnove, mala si ich uz ozuzlava. Dnes je nejaka hladoska papa pekne 😵 a plac po kasi poznem aj ja 😉 lebo kasa je velikanske MNAM 😵

lilly
9. feb 2009

ahojte, dakujeme za pochvaly 🙂
aj vase deticky su uzasne.. janka, ta s tou stavou... 😀 katkin pankacik 🙂 a zuzkin smejooo 😵
ja som z tych novych plienok uplne nadsena, najlepsie ake som mala.. mam z nich 7 kusov.. rozne farby uplne uzasne.. zuzi, na ne uz nejdu ziadne vrchne gate, to su take vsetko v jednom, to jadro sa tam da odopnut a ked je len pocikane, tak sa tam da dat hocico ine, nejaka bambusova vlozka, alebo vv.. su uzasne jemne a chlpate zvonka 😵 teraz ma na sebe tmavo hnedu, vyzera ako taky maly chlpaty macko 😀 sa tesim na leto, ked bude taka krasna plienocka vykukat spod satociek 😵 😀
janka asi nedavala terezke zavaranu cviklu, ale stavu z cvikly..
katka, aku stolicku si objednala? ukaz 🙂
fuj u nas je otrasne pocko, fuka nenormalne, vcera a v noci lialo.. dnes ani von nepojdeme, nechce sa mi tam.. 🙄

jankazaba
9. feb 2009

ahojte,

boli sme vonku, potom sme papali obedik, tak az teraz som tu... 🙂

zuzi - to bola cerstva cvikla, aj ostatne veci, este som jej zavareninu nedala ziadnu..., poznam mamicky, co davaju zavarane ovocie...
nemala toho vela, a mala to zmiesane s piskotami... straaaaasne jej to chutilo 😵 , na druhy den mala cervene kako 😉

katka - ja sa tiez necitim na vek... , teda niekedy ked sa v noci nevyspim, ked terezka vyvadza tak vyzeram na 90siat... 😀 😀 😀 😀

idem kuk ostatne albumiky

jankazaba
9. feb 2009

katka, kedy kupete borka, pred ci po jedle?

terezke sa tiez nepacilo kupkanie, lebo som ju pred jedlom a asi byvala hladna...

katarinkad
9. feb 2009

lilus 😉
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4057704
taka z tych najlacnejsich, nechcela som vyhadzovat vela penazi za stolicku, no snad posluzi, sa tesim, juj keby uz dosla 😵 lilly, skritizuj daco na nej, ty si odbornicka.

jani, nas maly zboznuje kupkanie. 😉 Kupeme ho vacsinou tak medzi, ani nie po jedle ani nie pred jedlom. To len mangel ho zobral prvy krat vykupat do velkej vane (lebo do vanicky uz velmi nevojde) a bol z toho chudak dost vykuleny, najprv len kukal (predsa len do kupelne casto nechodi, je taka farebna, same svetielka) a potom sa rozplakal. ☹

zuzanat
9. feb 2009

Katka my mame podobnu stolicku-fabulu a ja som s nou max spokojna, lepsie sme kupit nemohli, si myslim 😉
Filipko mi hodinu spal, ale tak dlho sa nemohol ulozit, ani na rukach, v postielke, somnou v posteli...stale plakal, az prisla suseda, ci mu nieco nie je... 😅
Teraz uz sedi na zemi a vymysla 😀 Sa napapa a pojdeme sa prejst, som zvedava ako tam je.

lilly
9. feb 2009

no to je podobna ako ma zuzka 🙂 neviem ti ju skritizovat, lebo v takych stolickach sa nevyznam, mne sa pacia uplne ine typy.. 😉 ale takto na pohlad je pekna 🙂

katarinkad
9. feb 2009

som sa serkala s davanim inzeratov na MMB. Zuzi, predavam rovnaky overal ako ty, ale za ovela vyssiu cenu. 😀 Odomna urcite nikto nic nekupi. 😔 😔 😔
zuzi, ja dufam ze budem so stolickou spokojna ako ty. 😉

lilus a tebe sa ake typy pacia? 😕

lilly
9. feb 2009

mne sa pacia drevene stolicky, typ Tripp Trapp, no urcite nie tu, ale nejaku lacnejsou verziu kupime 🙂

zuzanat
9. feb 2009

katka aky overal, daj link 😉 No ved ja som tiez zatial predala len dve veci, takze nic moc, preto som aj ceny znizila, tak strasne dufam! peniazky by sa zisli 😔

Sme boli s Miskou vonku, dobre som vymrzla, ale pokecali sme 🙂 Tak dlho som vonku u nas v dedine este nebola 😅

mouse
9. feb 2009

Ahojte,
Robko sa stale puci v shantale ale az teraz si ju naplno uziva. Ale bol uz 2x vo velkej vani, aj to sa mu pacilo, pasol tam koniky na bruchu a chytal kacicky. V santale sa vie ponorit a vobec mu to nevadi, len nezbednik sa naucil chlipat vodu, tak musim davat pozor, aby ju vsetku nevypil 😵 . Zuzi, prechadzka bola super, Robko ani vynimocne jest nepytal, az ked som ho doma vylozila zo satky sosal akoby tyzden nejedol. O siedmej obaja moji chlapi zalomili a ja sa zas ucim na skusku a idem spratat z chodby posledne krabice, keby k nam zajtra prisla mila navsteva zo susednej dediny, aby sa mala kde batolit 😵 😵 😵.

zuzanat
9. feb 2009

ahojte, ja som konecne uspala Filipka, akosi si zvykol, ze zaspava somnou, sticuje ma, pcha mi prsty do usi a zaspi. ale usi vyspara lepsie ako vatova tycinka 😅 😀
Moj drahy muz je na treningu a pride najskor tak za hodinu 😖 by som mala aj zehlit, ale sa mi uz akosi nechce.

Miska si nemusela upratovat, Filip by ti s tym narobil poriadky 😀

mouse
9. feb 2009

Zuzi, bude mat plne pole posobnosti - spachtosi sa mi zacali budit, tak som to nechala tak a zajtra nebude kedy.
Katka, my sme Robka privykali na velku vanu tak, ze sme do nej dali shantalu. Tak zo svojej milovanej vanicky mohol prestudovat velku vanu. Este sa da aj tak, ze pojdes s nim do vane Ty alebo manzel. Inak Robko je na kupelnu zvyknuty, ked sa ja sprchujem, beriem ho do kupelne, tam si posedi v sedacke. Tie migreny nic moc, aj svagrina to mavala, ale pri tretom dietati jej presli 😵 uplne.