Za čo ste dnes vďační?

8. okt 2021

Za čo ste dnes vďační? 😊Okrem klasickych veci ako že ste vstali,že bolo teplo a tak...
Pekný večer 🍀

lenuska9999
8. okt 2021

Som vďačná za svoju rodinu, za svojho muža a syna. Som vďačná za to, že sme zdraví a za to, že máme svoj domov ❤

panelacikova
8. okt 2021

ja osobne za to, že žijem a že žije moja dcéra 🙂

diewcatqoo
8. okt 2021

Za to, ze dnes syn nakreslil obrazok, kde sa konecne dalo rozoznat, ze je to postava. A ze ta postava je maminka ♥️

marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
aniele
8. okt 2021

Že mám skvelého muža. Posledné dva dni sa necítim najlepšie a hoci sme mali na dnes plány, kvôli ktorým si zobral dovolenku, vykašlal sa na ne a donútil ma ostať v posteli. Doniesol mi do nej raňajky, čaj s medom, kávu... a on celý deň robil okolo domu stavebné práce s mobilom poruke, ak by sa mi náhodou priťažilo.

zara1357
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janci05
8. okt 2021

Ze je manzel stale mojim manzelom aj po zlych zdravotnych chvilach. Teraz sa utuzilo v "zdravi i chorobe" co si tak obligatne hovorime.

viki_lv
8. okt 2021

Som vďačná za super kolegov v novej práci 🍀

dejna_
8. okt 2021

Som vďačná že sme zdraví ( v rámci normy) a konkrétne dnes že syn zvládol ďalší deň v škôlke 🍀

sandra811
8. okt 2021

Vďačná za manžela, ale budeme ešte vďačnejši a šťastnejší keď si k nám nájde cestu vytúžené dieťatko

vanda323
8. okt 2021

Ja som dnes vďačná za to že máme milosť od Boha že ho môžme poznať 🙏♥️🙏

jana_eyre_2
8. okt 2021

Som vďačná každý deň za moju rodinu.. som rada že najmladšiemu synovi sa konečne zlepšuje kašeľ , aj keď sú doma ďalší dvaja marodi čo zvracaju, aspon on je zatiaľ vesely..

nefertiijti87
8. okt 2021

Ja som vďačná za to, že je všetko tak ako to má byť.. aj za tie lekcie od života, tie má posúvajú ďalej a vyššie 😁

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dejna_
8. okt 2021

A hlavne som vďačná že pod srdcom môžem opäť nosiť nový život ❤️🤰

zazvorka87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tinka_1807
8. okt 2021

Som vďačná za všetko, čo mám. 🙂 Úžasného manžela, bijúce malé srdiečko v mojom brušku, za skvelú rodinu a rodičov, že máme dobré vzťahy. Za priateľov, za to, že mám kde bývať, že netrpime materiálnou núdzou a že žijem v štáte, kde to síce nie je ideálne, ale napriek tomu máme slobodu, môžme ísť slobodne do obchodu, vonku, rozprávať sa a diskutovať. Som vďačná, že nemáme vojnu 🙂 Za to, že Slnko svieti, že máme vodu, posteľ, sprchu, jedlo. Je toho neskutočne veľa, čo mám nezaslúžene od Boha. A som Mu za to nesmierne vďačná 🙂

prunee
8. okt 2021

Za mojho muza, ktory sa predchvilou vratil zo sluzoky a uz aj spi pri nasom synovi, ktory sa ho nemohol po celom dni dockat. A ja mozem teraz spokojne zaspat na gauci. 🤗

opicka2
8. okt 2021

Za manžela, za detičky, za rodinu, za nekonečné množstvo darov od Pána Boha, ktoré denne dostávam

oneinamillion
8. okt 2021

Za pomoc môjho otca, že prišiel postrážiť moje deti, aby som mohla byť v práci, ktorú milujem.
Za to, že keď som sa vrátila domov, čakal ma tam smiech mojich dcér a môjho otca. Za to som dnes vďačná.

andreatytler
9. okt 2021

Za nasho syna. Za zdravie a spokojny zivot. Za mier a prosperitu v ktorej zijem. Za to ze nemusim riesit existencne problemy.

dejna_
9. okt 2021

@zazvorka87 ďakujem ❤️

h2
9. okt 2021

Okrem všetkého, čo už tu bolo spomenuté: za to, že je sobotaaaaaa! 😃

luci_ba
9. okt 2021

Som vďačná za mojho úžasného manžela, za to že sme zdraví a za to, že náš prvý drobček v brušku kope a rastie 💙

karolinakr
9. okt 2021

V poslednej dobe, ked pozeram spravy, tak za to, že je na Slovensku mier

euka210
9. okt 2021

Ze deti boli vela vonku a pekne sa hrali, pozbierali sme jablka, ze svokra dnes varila miesto mna a manzel teraz vecer este vycistil komin, lebo uz chladno a uz bude treba kurit.

rikarika
9. okt 2021

Za dnesnu pohodovu sobotu.

elizabet173
9. okt 2021

za to, že sme všetci zdraví a za vzťah ktorý mám, pri čítaní niektorých tém si to uvedomujem viac a viac, že to nie je bežné

andreatytler
9. okt 2021

A to uz aj na Slovensku sa oslavuje den vdakyvzdania, alebo je to len nahoda ze takato tema tu prisla prave cez vykend kedy sa den vdakyvzdania oslavuje v Kanade?