Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Za čo ste dnes vďační?

8. okt 2021

Za čo ste dnes vďační? 😊Okrem klasickych veci ako že ste vstali,že bolo teplo a tak...
Pekný večer 🍀

elizabet173
10. okt 2021
miriam11
10. okt 2021

Ze už dnes nemám migrénu a nevraciam.

nicoll_1
10. okt 2021

Dnes som vďačná zato že som sa zdržala komentára a nevybuchla som na manžela, lebo má dnes tak strašne nahneval ale strašne 😂😂😂😂😂

18makulka18
10. okt 2021

Za Ježiša a svoj život ♥️

andreatytler
10. okt 2021

@miriam11 To je vzdy taka obrovska vdaka ked odide bolest... to blaho je neopisatelne. Ked som mavala krce pocas menstruacie, tak tie bezbolestne prestavky medzi krcami som si doslova vychutnavala.

mooonika1975
10. okt 2021

dnes za kľudnú nedeľu, kedy sa nemusím pripravovať do práce, mala som veget.

slniecko1976
10. okt 2021

Som vďačná za znovuzrodenie ako kresťanka zato,že mi Pán Boh dal zdravého syna zato,že mám stále žijúcich rodičov, ktorý mi pomáhajú za veľmi veľa veci ktoré mám som vďačná...

venusa85
10. okt 2021

Za svoju dcérku, a nie len dnes, ale odkedy je so mnou.... Moje šťastie, radosť, pýcha... Ďakujem Bohu 🙏

tretiedieta
10. okt 2021

zdravie! kto ho má, berie ako samozrejmost!

jackie_1992
11. okt 2021

Ja ďakujem životu za mojich rodičov, za môjho manžela, za synacika čo sa nám už hádam narodí a za to, že nám v živote nič nechýba, že netrpime nedostatkom, ďakujem za veľkú starostlivú rodinu a ochotných priateľov vždy pomôcť. Za veľa dobrého jedla, ktoré tak milujem a nakoniec za našu spoločenskú mačku 🙏❤️😊