Zabezpečenie vstavanej skrine s posuvnými dverami pred deťmi

mantilka
4. dec 2014

Ahojte kočky, neviete poradiť ako zabezpečiť vstavané skrine s troma posuvnými dverami pred otvorením malým krpcom ? Naša dcérka je malý šibal a obávam sa ,že čoskoro prídu na rad veci v skriniach 😀 . Na nete som nenašla zabezpečenie pre tento typ skríň. ☹ . Vopred ďakujem za vaše rady 😉 .

stastnazena2
1. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@somotec cena sama o sebe je ok ale ake rozmery bude mat ta skrina?

somotec
2. júl 2015
Používateľ somotec je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od somotec.

@stastnazena2 2mx 2,5m x 0,40m v podstate bude na celu jednu stenu

stastnazena2
3. júl 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@somotec tak potom super cena nie dobra 🙂

tana284
15. júl 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

baby poradte chcela by som velmi vstavanu skrinu na ktorej by bola tapeta aifelovky viete mi poradit kto by mi nieco take spravil?

jarmila64
17. júl 2015
Používateľ jarmila64 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jarmila64.

@tana284 skus Samadu my máme od nich skrinu a máme tam tapetu ale nie na celej skrini iba na casti, skus im zavolat a uvidis

majdulienka
20. júl 2015
Používateľ majdulienka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od majdulienka.

@tana284 aj ja by som taku skrinu ale ked som si zistovala ceny tak boli nehorazne drahe :(

tana284
23. júl 2015
Používateľ tana284 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od tana284.

@jarmila64 maju aj nejaku stranku kde uvidim ich skrine? a kolko vas stala vasa? a maju dobrý výber fototapiet

veronka91
28. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

naša skrina od samady 🙂

moonshine1
29. júl 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@veronka91 pekná mám rada aketo jednoduche skrine hodia sa ku vsetkemu 🙂 kolko stala?

veronka91
31. júl 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@moonshine1 520€ ja som chcela aby sa hodila ku všetkému keď že som trošku maniak a často menim farbu stien aj doplnky :D

moonshine1
5. aug 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@veronka91 a ako dlho trvalo kým ste ju malio hotovu?

veronka91
6. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@moonshine1 necelé 2 týždne a sktiňa bola doma namontovaná 🙂

moonshine1
11. aug 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@veronka91 ja by som chcela do detskej este skrinu s fototapetou ale moj drahy tvrdi ze nech dame spravit obycajnu ze ked budu decka vacsie ze sa im ta tapeta nebude pacit a tak :/ keby sa to tak dalo prerobit neskor :/

veronka91
21. aug 2015
Používateľ veronka91 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od veronka91.

@moonshine1 Myslím že by sa to malo dat spravit minimalne prelepit ale ista si nie som

moonshine1
24. aug 2015
Používateľ moonshine1 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od moonshine1.

@veronka91 zistovala som si to u samady a ze áno dá sa tapeta zmenit ked je ale lepena zvonkajsej strany ked je lepena zvnutra tak nie 🙂 tak asi budem tapeta zvonku hadam ju decka neznicia

slivka11
25. aug 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@moonshine1 kde by som nasla tu samadu? maju niekde predajnu?

stastnazena2
28. aug 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@slivka11 samada nemá predajnu, ma pojazdne studio a pride aj k tebe domov a vsetko ti hned aj zameria a povie cenu

slivka11
31. aug 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@stastnazena2 ahaaa a keby chcem len predbeznu cenu vediet? mame to zmerane aj vieme co chceme len nevieme kolko to bude stat, dá sa s ním nejako dohodnut?

zanet63
1. sep 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@stastnazena2 aj si niečo zapýta keď príde ku nám? či?

stastnazena2
2. sep 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@slivka11 na ich stranke nájdes ze ti poslu bezplatnu cenovu ponuku. @zanet63 čo viem tak nie, musís sa ho opýtať, my sme ho zavolli s tým že ho 1400% chceme a ze to potrebujeme zamerat a vybrat odtien drevotriesky

zanet63
3. sep 2015
Používateľ zanet63 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od zanet63.

@stastnazena2 no skusim to tam pozriet a ako dlho trva kým by bola skrina spravena?

slivka11
7. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@stastnazena2 už som to nasla tu ich stránku dakujem idem na to dufam ze sa ozve co najskor 🙂

stastnazena2
8. sep 2015
Používateľ stastnazena2 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od stastnazena2.

@slivka11 urcite áno mne sa ozval do 24 hodín mailom a ja som mu potom hned volala

slivka11
11. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@stastnazena2 mne odpisal este v ten deň 🙂 prebezne sme sa dohodli

slivka11
17. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

Baby firmu Samada vam mozem len odporucit, prisiel k nám velmi milý pán a ešte nám aj poradil aby skrina bola co najviac prakticka 🙂 Už sa neviem dočkat ked bude hotova 🙂

mamkamirka
18. sep 2015
Používateľ mamkamirka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od mamkamirka.

@slivka11 a on robí aj iné nábytky ako len vstavane skrine? my by sme chceli prerobit spálnu ale chcela by som vsetko v jednom odtieni a to je dost tazke nájst niekoho takého :( a jedneho sme nasli ale tá suma bola závratna

slivka11
21. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@mamkamirka áno robí aj postele, komody a vselico ine na stranke má aj fotky stačí si pozrieť 🙂

jamnicka
25. sep 2015
Používateľ jamnicka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jamnicka.

@slivka11 prosim ta aká je to stranka chceli by sme si dat spravit postel a aj syncek bude potrebovat novu postel 🙂

slivka11
26. sep 2015
Používateľ slivka11 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od slivka11.

@jamnicka http://www.samada.sk/ ked im posles cenovu kalkulaciu konkurencnej firmy a on ti spravi kalkulaciu s nizsou ponukou 🙂

hena6
28. sep 2015
Používateľ hena6 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od hena6.

@slivka11 nemáš fotku co vam spravil? potrebovali by sme novu postel pre syna vcera skakali aj s malou po posteli a zlomili ju