Zablokovala som dotieravého kamaráta

morningcoffee1
16. júl 2017

Prave som zablokovala a vymazala z facebooku jedneho kamarata, ktory nechce pochopit, ze som vydata, a napriek tomu mi posiela spravy typu "How are you", "I want to meet you". Za slobodna mi prejavoval naklonnost, ktora mi nebola prijemna, co som mu dala taktne najavo. Potom som zmenila pracu a tak som ho prestala stretavat. Teraz ma nasiel na FB a kedze mi v minulosti v praci pomohol, tak som mu ziadost o priatelstvo schvalila. Napisal mi spravu, v ktorej sa zmienil, ze ma chce stretnut (napriek stavu vydata uvedenom na FB), a tak som mu vysvetlila, ze som stastne vydata. Odpisal, ze sa tesi so mnou, ze mi to vyslo. Dnes mi poslal dalsiu spravu typu, ako sa mas, kedy sa stretneme. Neuveritelne. Je fakt vytrvaly. Len dufam, ze nejako nezisti aj moje cislo na mobil. Je to moslim, skratka ina mentalita. Nezvyknem vymazavat ludi z FB, ale toto uz zacalo byt neunosne a inak sa nedalo. Niektori ludia vobec nerespektuju osobne hranice inych.

sainatt
16. júl 2017

To sa chvalis? 😂 Lebo v tomto pripade sa poradit neda... Co clovek, to unikat..

morningcoffee1
autor
16. júl 2017

Sainatt Nemam cim. Je mi to dost neprijemne. 😖 Najma to co som s nim v minulosti zazila, a nechcem to tu pisat. Jednoducho som to potrebovala dat von.

lilyianka
16. júl 2017

@morningcoffee1 no tak ho ignoruj a hotovo...neodpisuj a jeho to prestane bavit

alex49
16. júl 2017

ved ho blokni a koniec, nemusíš sa nijako obhajovať

morningcoffee1
autor
16. júl 2017

@alex49 Uz som ho vymazala, ale mala som najprv vycitky, lebo mi v minulosti pomohol.

sainatt
16. júl 2017

@morningcoffee1 nemas dovod na vycitky... moze si za to on sam, svojim spravanim.

alex49
16. júl 2017

jasne si mu určila hranice, ktoré nerešpektoval a to dvakrát, iná možnosť nebola, môže si za to sám, nemáš si čo vyčítať

luciamuzlaiova
16. júl 2017

Aj číslo na mobil sa dá bloknúť 😉 V každom prípade ignorácia tiež pomáha 😀 Netreba na správy potom už reagovať

deti95060810
16. júl 2017

tiež by som tak spravila ako ty....

lintu
16. júl 2017

aj niektorí ľudia sa kedysi ľúbili ako kone, no potom sa rozišli a viac si nevedia prísť na meno.... tie tvoje výčitky svedomia sú zbytočné... nerieš, nechaj tak, ignoruj ho... akákoľvek tvoja reakcia ho očividne bude podporovať v snahe ďalej

morningcoffee1
autor
16. júl 2017

A predstavte si, ze takuto spravu Vam nahodou najde manzel. FB mi nekontroluje ale cisto teoreticky. A mate co vysvetlovat. 😖

lintu
16. júl 2017

A prečo to manželovi tajíš? Ak je normálny, pochopí to a nebude robiť z toho vedu. Výskytu nežiadaných ctiteľov nezabrániš. Nikdy nevieš, kde to koho chytí. Podstatné je, ako sa zachováš ty.

alex49
16. júl 2017

prečo by si mala vysvetlovať, ved ty si jemu nepísala ale on tebe

viktoria_s
16. júl 2017

myslím že to zveličuješ..
proste si ho zablokuj ak ti to je neprijemne 🙂

juliet86
16. júl 2017

@morningcoffee1 preboha... keby manzel nasiel spravu typu i cant firget how warm your body was last time we made out tak pochopim. ALe z tohto robit halo?😂

obsadenemeno
16. júl 2017

@morningcoffee1 no to je sprava dna totok 😒

jeennyv
16. júl 2017

@morningcoffee1 ak nemas zaujem o stretko povedz, ze si vydata, ze nechodis na taketo stretka alebo na rovinu, sa spytaj co od toho caka..mozno chce len priatelske stretko..neviem co cakas, ze ta chce bezpodmienecne pototo...a co, ze si vydata, to je zakaz na kamaratov opacneho pohlavia...

morningcoffee1
autor
16. júl 2017

@jeennyv Ja ho poznam, je to moslim z Indie, a mam s nim skusenost z minulosti. JEMU NEJDE O KAMARATSTVVO, on zenu vnima ako sexualny objekt. Uz v minulosti mi daval navrhy, ale mi aj pomohol, preto som sa mu citila trochu zaviazana.

jeennyv
16. júl 2017

@morningcoffee1 tak potom vobec nereaguj, neodblokovavaj ho nechaj ho tak, on kazde pozitivne spravanie vnima ako zaujem, ziadne fb nic

katka2602
16. júl 2017

V prvom rade, by som toto pred mužom netajila. Práve naopak, ukázala by som mu to a povedala, že má takto otravuje.

oslo1
17. júl 2017

Vies kolkym ludom som ja v zivote pomohla a nemam potrebu, aby mi boli zaviazani.
Tento tvoj kamarat, ked ti pomahal, tak to mal robit nezistne. AK mal nejake ocakavania, tak si mu ich mala bud VTEDY naplnit, alebo to nechat tak.

Dotieravcom nema vyznam vysvetlovat, ze si vydata a bla bla, ich to nezaujima.
Ja som za slobodna mala tiez velmi vela kamaratov, uz som vydata, na kamaratov nemam cas a ani chut. Ked chcem pokecat s clovekom opacneho pohlavia, tak mam na to v prvom rade manzela.

Blokla si ho na facebooku, zhasla fajka. AK si zisti tvoje cislo, zas ho bloknes a bude. Keby som si mala robit z kazdeho mojho napadnika tazku hlavu, tak mi ta hlava uz asi aj spadne.

obsadenemeno
17. júl 2017

@morningcoffee1 no tak si sa nam pochvalila a vsecicko je fine with world 😒

vroni
17. júl 2017

@morningcoffee1, ohanas sa manzelom ako pes chvostom. Ked niekoho nechcem vidiet, tak mu to rovno a pripadne aj velmi dorazne poviem. A nevytahujem manzela ako argument a barlicku. Proste nemam zaujem, nie preto, lebo som v osobnom vlastnictve ineho chlapa, ale preto, lebo nemam nijaky - ani ptiatelsky - zaujem o daneho cloveka a hotovo.

sasa1310
17. júl 2017

@morningcoffee1 to vážne, chceš robiť z jednej vety takéto halóóó?
Manželovi si to nemala potrebu vešať na hlavu, ale tuto tu potrebu riešiť máš.
Zablokuješ ho na fb, tak že ťa viac tam nenájde a that´s all.
A inak nechápem prečo si ho zablokovala. Vďaka tomuto statusu mám pocit, že si ozaj nemáš s kým písať

morningcoffee1
autor
17. júl 2017

@vroni Mozno. Ale nechces zranit jeho ego? Potom pochopi, ze sa Ti nepaci ako muz a to mu moze zrazit sebavedomie. Plus je to silne veriaci moslim, kazdy piatok chodi do mesity. Len sa divim, ze sa tam za tie roky nezoznamil s nejakou sympatickou Moslimkou. 😅

morningcoffee1
autor
17. júl 2017

@sasa1310 Keby si s nim zazila to co ja, mala by si iny nazor. Zenu nerespektuje ako seberovnu partnerku. Nema problem si nieco vynucovat nasilim, a ked sa ohradis tak ta slovne napadne. Byvalu nenazve inak ako "fucking bitch", lebo si dovolila od neho odist. Nie je to zly clovek ale proste z uplne nej kultury. Ale ked mas stale taky nazor, kontakt Ti na neho mozem dat. Ma rad najme blondinky. 😉

vroni
17. júl 2017

@morningcoffee1, ked je len spolovice taky nezny kvietok, ako popisujes, tak jeho ego nezranis ani tankom. Ked je niekto dotieravy, neda sa brat ohlad na jeho ego.