Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

poppy1
autor
11. jún 2009

to tu naozaj ziadna nie je??? 😉

siskamiska
11. jún 2009

ahoj, ak si este tu poppy tak sa pridavam 🙂)

kojzarik
11. jún 2009

ahojte aj ja sa pridavam 😉

pegas174
12. jún 2009

ahojte my chceme zacat v septembri, vy preco prave v tomto termine?

slibby
12. jún 2009

ahojte, tak aj ja sa k vam pridam ak mozem, my chceme zacat od novembra

kojzarik
12. jún 2009

ahojte my prave preto aby boli necele 3 roky rozdiel medzi detmi 😀

kojzarik
15. jún 2009

ahojte to sem nikto nechodi?

slibby
16. jún 2009

Vyzera to tak, inak my chceme tiez mat rozdiel 3 roky tak preto zaciname az v novembri

siskamiska
16. jún 2009

dobre ranko vam prajem 🙂 chcem sa opytat kedze vsetky chceme pracovat na babatku od septembra/ oktobra, berie baby nieco, ja neviem napr. kyselinu listovu ???

slibby
16. jún 2009

je dobre brat kyselinu listovu, a to j staci, nemusi to byt calibrum babyplan alebo tie ostatne multivitaminy

siskamiska
16. jún 2009

a kyselina listova sa moze brat aj s antikoncepcnymi tabletkami ? ci radsej ani nie ? inak preco ste sa rozhodli pracovať na babatku od novembra ?? 🙂

slibby
16. jún 2009

najlepsie je hned po vysadeni antikoncepcie zacat brat kys.listovu, my az od novembra lebo chceme mat trojrocny rozdiel

siskamiska
16. jún 2009

my este babo nemame, a ja by som chcela dietatko v znameni leva, akoze je mala pravdepodobnost, ze sa to podari, ale vsak vyskusame... preto by som chcela brat antikoncepciu az do konca... takze tak ....

slibby
16. jún 2009

ja som lev a je to dobre znamenie 😉 najlepsie je dva mesiace pred antikoncepciu vysadit a zacat brat kys.listovu. ono sa to neda uplne presne naplanovat, sice nas maly sa podaril naprvy sup 😀

bleble
16. jún 2009

pridavam sa, sice to nemame tak presne ale zhruba od septembra by sme chceli snazilkovat

slibby
16. jún 2009

bleble vitaj, pomaly to tu zacina ozivat

siskamiska
16. jún 2009

slibby pridavam sa, konecne sa to tu zacina rozbiehat 🙂

siskamiska
16. jún 2009

a slibby dakujem a viem, ze lev je super znamenie, preto chcem, aby nase babo bolo lev 🙂) a veriiiiim, ze sa to aj podari 🙂

slibby
16. jún 2009

tak snad sa to rozbehne a poriadne len nech sa vela deticiek narodi 🙂

ixi
16. jún 2009

ahojky ja by som chcela ist v oktobri na dalsi ket 😉

slibby
18. jún 2009

ixi drzim palce aby vam to vyslo

lara.1983
18. jún 2009

Ahojte baby, ja sa k vam pridavam tiez, aj ked este neviem presne kedy sa nam zacne snazilkovanie....no zhruba medzi sept. az decem.....proste tento rok uz chcem na 100 %.Myslim ze uz je aj najvyssi cas 🙂

janirea
19. jún 2009

ahojte, pridavam sa k vam aj ja.....my by sme tiez chceli zacat snazilkovanie od septembra,,,a najvyssi cas 🙂

poppy1
autor
20. jún 2009

jeej super baby! uz som sa bala,ze som jedina 🙂 Noo my chceme od okt.- novembra preto, aby to vyslo tak,ze ked by sa nahodou aj hned zadarilo, aby som este stihla zostatnicovat 🙂 v septembri mame svadbu,takze tak nejako potom 🙂

Chcem sa este opytat, beriete uz teraz kys. listovu, alebo kedy zacnete? alebo menite nejako svoj ziv. styl?
A este by ma zaujimalo kolko mate rokov a ci to bude vase prve babatko 🙂 ja mam 23, v novembri budem mat 24 a bude to nase prve dieta...

kojzarik
20. jún 2009

ahojte tak ja mam 24 v decembri 25 rokov , mam syna ma 20 mesiacov , o babatko sa chceme zacat snazit v oktobri ,nemyslim ze sa nam hned podari druhe babo aj o maleho sme sa snazili 2,5 roka ale trpezlivost ruze prinasa , nam priniesla Kevina . este doplnim ze manzel ma uz 33 rokou a kedze neni najmladsi tak uz nechceme dlhsie cakat .chcem vam vsetkym popriat aby sme to spotu dotiahli do konca a odniesli si z porodnice tie najkrajsie uzlicky stastia 😉

poppy1
autor
21. jún 2009

veru suhlasim s tebou...malokedy sa hned zadari na prvy sup! ja sa tiez bojim,ze budem dlho cakat... mam totiz nedostatok progesteronu a preto mi nerastie sliznica maternice a nemam menzes...takze tento mesiac zacinam s duphastonom, uvidime,ci zaberie...
Ty si mala nejake zdravotne problemy? alebo sa len proste 2,5 roka nedarilo?? 😖

kojzarik
21. jún 2009

mala som zdravotne problemi , netvorilo sa mi zlte teliesko na vajickach , tiez som mala duphaston a pregnil 5000 ( to boli inekcie)

slibby
22. jún 2009

dobre rano vsetkym, pomaly sa nam to tu rozrasta

janirea
22. jún 2009

ahojte, mam chvilku casu, tak som nakukla medzi vas. Co sa tyka veku, chcela by som stihnut mimco este do 30, teda prve.
Kedze mam uz 28, je cas zacat snazilkovanie 🙂
Dufam a zelam kazdej z vas, aby sa tato tema ku koncu roka zmenila na "maminy v roku 2010" 🙂

poppy1
autor
22. jún 2009

baby a uz ste zacali uzivat nejake vitaminy, kys. listovu a pod.?