Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
7. nov 2009

b.bardy a kedy cakas/necakas?

janirea
7. nov 2009

,,no ja by som aj merala,,,,ale ked dni idu pomaly 😀 ,,,,som nejaka nazhavena ,,,,som zvedava, ze dokedy mi to vydrzi 😀

b.bardyova
7. nov 2009

no ja som cakala dnes...ale mozem cakat az do buduceho tyzdna..lebo po vysadeni tabletiek mi to chodi ako chce

evitkamalicka
7. nov 2009

tak drzim palce, nech nepride

b.bardyova
7. nov 2009

dakujem..ale nic by sa nestalo...svadbu mame naplanovanu az na sepember ale keby tak nevadi

janirea
7. nov 2009

tehotne nevesty su pekne,,, 🙂 a este krajsie su aj svadobne foto s mimčom
kamoska by tak chcela, ze svadbu a krstiny v jeden den

dijefcatko
7. nov 2009

Ahojte babenky, ked ste uz spomenuli svadbu, tak vas mozno od merania BT trosku rozptylim. Pridavam odkaz na nase svadobne foto, uz som ich tu slubila a konecne som ich dala na mojusvadbu.

http://www.mojasvadba.sk/album/album.php?vAlbum...

Chystam sa aj ja merat tento mesiac, ale nakoniec si to mozno rozmyslim. Bojim sa, ze ked sa na to budem takto sustredit, natruc to nevyjde!

renata32
7. nov 2009

Velmi pekny parik.Krasne 🙂 🙂 🙂

dijefcatko
7. nov 2009

Jeeej, ďakujeme! 🙂

edita84
8. nov 2009

skoré ránko dnešná teplotka: http://www.fertilityfriend.com/home/2a5997/?i=3... a mrca sa zatiaľ neozvala ale ešte sa môže objaviť.

lilix
8. nov 2009

ahojte, jeeej dijefcatko prekrasna nevesta, krasne fotky. aj ja uz chceeeeeeeeeeeem 😕 😵
baby dajte nam hlas prosim vas..
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...
nezabudnite scitat ten lahky priklad. dakujeme.

meruska
8. nov 2009

ahojte ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3 je to normalne ze uz na 8 den som tak dole? a uz som zacala aj spinit :(

andrejkaa23
8. nov 2009

My uz mame 2 krasne deticky.V prvom rade si chceme uzit ich aj tak je to teraz tazke ved Vanesska ma rok aj daco a Philipko ma 4 mesiace cize Vanesska aj ziarli aj dakedy robi zle takze je to uz teraz narocne.Aj presto si ich uzivam.Mozna tak za 2 roky dalsie.Sex uz mavam ale s ochranov.Aj tak Philipko bol necakany ale nebranila som sa.

evitkamalicka
8. nov 2009

meruska je mozne ze sa ti zahniezduje vajko ked si tak dole a spinis, takze este vyckaj

meruska
8. nov 2009

ale ja sa citim ako na mrchu :( moze byt ze mam tak kratku, len 8 dnovu lutearnu fazu?

evitkamalicka
8. nov 2009

meruska viem ze su aj baby ktore maju kratku lutealnu fazu a to je potom horsie s otehotnenim, lebo vajko sa nestihne velmi zahniezdit, ale tvoj pripad to urcite nebude

meruska
8. nov 2009

je to moj prvy graf, a hned toto :( je mi do placu, ja nechem mat problemy

lilix
8. nov 2009

meruska pri zahniezdeni sa mozes citit na mrchu, to som tu citala, ze pisali baby..

evitkamalicka
8. nov 2009

meruska neblazni, urcite je to len uhniezdovanie, nemysli hned na zle veci, musis byt v pohode, lebo aj psychika robi vela

meruska
8. nov 2009

ja sa snazim byt v pohode, aj manzel ma ukludnuje ze nech pockam do zajtra...

evitkamalicka
8. nov 2009

urcite to bude ok

meruska
8. nov 2009

verim verim verim ...ja chcem velmi miminko

cucuriedka
8. nov 2009

Ahojte babulky, ja sa oficialne snazilkujem od augusta, ale kedze stale nic, mozem sa k vam pripojit? Dufam ze nam to tento mesiac vyjde (crossed fingers). Bojujeme s jednou cystou a asi endometriozou, a ak sa nam to teraz nepodari..nas doktorka posle na laparku. Tak tichucko dufame ze nam to vyjde. 😅

evitkamalicka
8. nov 2009

cucuriedka jasne ze mozes

co inac porabate? moj muzik aj so susedom sli s detickami von, tak ja mam volno

cucuriedka
8. nov 2009

no my mame neskore rano... ranajky len predchvilkou dojedene, este sme si s manzikom pozreli serial a postupne sa chystame svokre na obedik. Po obede bohuzial musim este nieco do roboty spravit, ale to az po prechadzke... vyzera to ze na 1 minutu aj vyslo slniecko, tak to treba vyuzit 😉

evitkamalicka
8. nov 2009

u nas svietilo od rana az doteraz a zacina sa teraz nejako zatahovat, ale dnes mi muzik slubil, ze budem cely den pekne na gauciku lezat pod perinkou pri telke a on sa postara aj o maleho aj o obed, tak zatial sa mu to dari 🙂

cucuriedka
8. nov 2009

jeeej aka pohoda, papucova kultura.. to zboznujem!!! evitka, mas super manzelika 😎

evitkamalicka
8. nov 2009

no v poslednom case sa velmi snazi, tak hadam mu to vydrzi

b.bardyova
8. nov 2009

krasne foto, dufam , ze aj nam to bude tak ladit a inak este nedosla....