Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

edita84
12. nov 2009

jáj ja som bola v kik a tam majú perfektné vecičky a to až od čísla 42 čo je pre mňa neuveriteľné lebo ked sa narodila malá s mierami 1500 g 41 cm a domov som si ju niesla ako 2 kilovú všetko jej bolo veľké a v obchodoch na nás čumeli čo chceme ked sme si pýtali menšie ako je 50.

janirea
12. nov 2009

a este, ze vraj je dobry pre muzov aj zeler,,,aj ked moj muz ohrňa nad nim nos,,,,tak som ho postruhala spolu s cviklou,,a taky salatik sa da,,,,,a este baklazanovo-zelerovo-paprikovu pomazanku,,,,ta mu zase velmi chuti,,,opekane baklazany a paprika,,,,

rosannar
12. nov 2009

janirea
ja sa tiež teším na takéto...len nech čím skôr otehotnieme a bude to super a môžeme potom začať nakupovať 😀

evitkamalicka
12. nov 2009

baby verim tomu ze do vianoc ste vsetky tehulky

rosannar
12. nov 2009

evitkamalicka
jaaaj, keby si tak mala pravdu, bola by som najradšej 😉 a ty sa medzi nám nerátaš?

evitkamalicka
12. nov 2009

ros ja nie, ja som snazilkovanie odlozila

evitkamalicka
12. nov 2009

ale ako sa hovori nikdy nehovor nikdy

rosannar
12. nov 2009

evitka
a prečo si ho odložila? máš nejaké zdravotné problémy?

evitkamalicka
12. nov 2009

ros nemam ziadne zdravotne problemy, ale chcem este troska schudnut, aby som v tehu nebola ako hroch a patrilo by sa aj troska skratit cyklus tak som nasadila femi kvapky

rosannar
12. nov 2009

evitka
no ja tiež nie som modelka...mám tých pár kíl naviac ale to by som musela zase začať brať tabletky a to už by nebolo ono...

janirea
12. nov 2009

evit,,,nevydrzis 😉
u nas sa vela malych veciciek odlozilo po mne a po dalsich detoch co boli v rodine,,,,,ma to uz toooolko rokov,,no ale moja mama a jej sestra sa vytesuju z toho, ze kedy uz konecne budu mat tie veci aj opodstatnenie,,,,,,ja by som im uz rada spravila tu radost, ze to mozu zacat vytahovat,,,, 😀 ,,,,,aspon kuknem, ze aka bola móda pred tymi xy rokmi 😀

evitkamalicka
12. nov 2009

ros lenze u mna to nie je len par kil, ja som za nejake 3 roky pribrala ani radsej nepisem kolko, su to desiatky kil 😠

jani vydrzim 😉

rosannar
12. nov 2009

no ja ani neviem či by sa mi podarilo schudnúť...so mnou to ide veľmi ťažko...

rosannar
12. nov 2009

evitka, tiež som pribrala, ved som ti napísla do IP...a to asi za posledné 2-3 roky...ked som sa zoznámila s mojim mužom (pred skoro 5 rokmi), som mala okolo 62 kíl...

jika80
12. nov 2009

caute baby
jaj vahu mi ani nespominajte, my sme s manzelikom taaaaak pribrali po svadbe, neviem, co sa s nami porobilo, dokonca este i nas kocur pribral 😀

ninimimi
12. nov 2009

Ahojte!! Dlhšie som tu nebola a preto je moja prvá otázka kto je tehulka? 🙂 ja som tiež snažilkovanie odložila 😔 hladáme si nový domček takže chcem aby bolo všetko hotové a urobené a potom nech príde niečo malé a vonavé 😀 tak vám budem držat palčky a občas na vás kuknem 🙂

evitkamalicka
12. nov 2009

ros ja som za 3 roky pribrala rovnych 30kg a podotykam, ze som zdrava, aj stitnu zlazu mam ok, ale vacsina ludi mi vravi, ze za to mohlo sedave zamestnanie

rosannar
12. nov 2009

my sme teraz kupili byt...v pondelok ideme podpísať uverovú zmluvu a potom už aj peniazky budú a bude už náš a kedy sa nám podarí malého drobčeka spraviť, tak to nechám na osud..on vie, kedy to má byť... 🙂

rosannar
12. nov 2009

evitka, aj ja mám sedavé zamestnanie a málo pohybu...akože snažím sa vždy ked môžem ísť sa prejsť, k našim chodím pešo, do roboty to mám na skok, čiže to samozrejme že chodím pešo, ale to nestačí a diéta je pre mna cudzie slovo 😀

jika80
12. nov 2009

no my byvame v podnajme, tu sa byty ani velmi nekupuju a ked zistime, ze drobcek je na ceste, tak planujeme prenajat vacsi bytik 🙂

rosannar
12. nov 2009

jika, aj my bývame v podnájme, ale dúfam, že len do konca roka...potom by sme mali bývať vo svojom...a už z časti spravené...

jika80
12. nov 2009

rosannar, vlastne je vlastne, ale mne podnajom tohto casu vyhovuje. zatial, uvidime neskor 🙂

janirea
12. nov 2009

ahoj ninimimi,,,,dalsiu potvrdenu tehulku zatial nemame,,,,ale uz sa len caka na testikovanie,,,,a snad sa to tu roztehulkuje 🙂

tak drzim palce, nech domcek sa vam podari rychlo poriesit a mohli ste sa pustit do snazilkovania

baby,,,u mna je to ten isty priklad,,,,od svadby sa aj mne aj mm štvera hore,,,ja som tiez trosku povolila, no a sedave zamestanie,,,evit, urcite aj to ma na tom urcitu "vinu",,,alebo skor ten sposob-stereityp v robote,,,,rano prides,,sedis robis,,,malo chodis,,,potom obed, no ak stihnes,,,a potom zase sedis, robis,,,a domov,,,,a este ked chytim "lenivku", tak sa mi nechce ani cvicit,,,,no a uz je to

janirea
12. nov 2009

,,ale uz musim koncit,,,ahojte

rosannar
12. nov 2009

jika, len ked si predstavíš, že koľko mesiacov si si mohla platiť vlastné...tak je to rozdiel... 😀

jika80
12. nov 2009

rosannar - tak to mas pravdu, ale my sa nejako nechceme velmi viazat na jeden byt, netusim, ci o par rockov, budeme chciet zostavat v tom istom meste, takze sme takto flexibilnejsi

ludka_r
12. nov 2009

ahojte babenky,
dlhšie som tu nebola.
Nejaká tehuľka, už konečne????
Dúfam, že už nejaká je.. Normálne mi je trápne, že mne to tak rýchlo vyšlo..
No, kočky, dajte si taký týžden s mužom pokoj, ani sa na neho nepozrite a potom hop na snaženie. Mne to tak vyšlo, tak aj Vám musí.. 😉

sabik
12. nov 2009

Ludka_r, tehulka zatial tusim ziadna nie je, ale uz sa babule chystaju na testiky, tak snad uz coskoro.. 🙂
A preco by Ti to malo byt trapne? Ved je to super! Asi dam na Tvoju radu tento mesiac, snad sa zadari.. 😀

dijefcatko
12. nov 2009

ludka_r, meruska zajtra testuje, ale nikto z nas tu nepochybuje o jej //, grafik ma uplne ukazkovy, zajtra sa tu bude gratulovat! Boze, len dufam, ze som to teraz nezakrikla 😅

b.bardyova
12. nov 2009

lumimi
ahojky no nemeriam ale dne som si robila ovu test a nic tak neviem co to ma znamemat...mam taky pocit, ze bud som v tom alebo sa nic neudialo...ale co som pozerala na nete tak cez plodne dnismesa snazilkovali tak neviem..pockam do stredy auvidime ci pride mrcha alebo nie