Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
12. nov 2009

meruska ved ja chapem aj u nas su najomne byty a trojizbovy 400€ a my co mame svoj bytik tak platime najomne 125€+hypoteka 140€

meruska
12. nov 2009

a to aky mate bytik? tak mala hypoteka?

evitkamalicka
12. nov 2009

meruska 3 izbovy velky+balkon+2 komory jedna mensia a jedna velka, tu sme teraz prerobili na kupelnu, my sme bytik kupili pred 2,5 rokmi za 800 000 a vtedy tu byty este boli velmi lacne, teraz uz stoja dvoj alebo trojnasobok

meruska
12. nov 2009

jááj preto taká hypotéka...my ked sme sa pred rokom barli tak v Ke bol najlacnejsi trojizbak za 2,1 mil ☹

evitkamalicka
12. nov 2009

pred rokom boli uz aj tu drahe byty, my sme este mali stastie

b.bardyova
12. nov 2009

no mysme brali 2,5mil a tak mame hyp 390 a najom 170...a mame troj izbovy...ale zaciname rekonstrukciu

meruska
12. nov 2009

a ked sme si zistovali hypoteku, tak spolu s najmom nam to vychazalo cez 500 € mesacne... a to sme vedeli ze ak by som sla na mmatersku to by sme niako nezvladli

evitkamalicka
12. nov 2009

my uz ideme na jar len kuchynu zvacsit a prerobit a uz budeme mat prerobene vsetko a mozme potom predat ked prejde kriza, lebo potom by sme chceli domcek

b.bardyova
12. nov 2009

no ..veru ..ale u nas je to pohodicka...aspon v tomto🙂

meruska
12. nov 2009

tak sme vzali zadarmo tento, a sme spokojny...nie je to az tak vela

evitkamalicka
12. nov 2009

meruska jasne, treba kalkulovat co sa viac oplati bo dnes je vsetko sakra drahe

meruska
12. nov 2009

a tiez sa obzerame radsej za domcekom, resp. pozemkom...a zatial byvame sami 🙂 ...

b.bardyova
12. nov 2009

ahojte idem kuknut panelak pekny vecer

evitkamalicka
12. nov 2009

ja kukam ruzovku

kojzarik
12. nov 2009

ahojte

co je tu nove? niejaka dalsia tehulka?

lumimi
12. nov 2009

ahoj kojzarik, ja mam tušenie že zajtra jedna tehulka pribudnne - meruska sa chysta testovat 🙂

mamuschka
12. nov 2009

ahojte.

baby, no ja nemam sancu vsetko precitat, tak som vas prisla len pozdravit. ja mam 3. den mrchu, ale 5.DC mam zacat brat ten clostyl, takze sa neviem dockat. mangel ide bud. tyzden na sluzobku, tak som mu uz avizovala, ze ked sa vrati, spravime si super uzasny romanticko-eroticky vikend 🙂

mamuschka
12. nov 2009

meruska, zajtra rano drzim palce, daj nam hned vediet 😉

meruska
13. nov 2009

kraaaasne ranko 😉 vysledok je v albume http://www.fertilityfriend.com/home/2ab8d3

evitkamalicka
13. nov 2009

meruska gratulujem 😵

lumimi
13. nov 2009

dobre rano
meruska - ja som to vedela 🙂 tak nech sa teraz už Vám pekne dari 🙂

ja mam posledné dni take blbe sny že až - a ked sa mi sníva tak sa nevyspím - teda som z toho unavená a dnes sa mi snivalo že mi niekto (mimo iné) vysvetloval že človeku sa sníva lenn ked je v strese, čo sa všetko nedozviem ...

evitkamalicka
13. nov 2009

lumi ahoj 🙂

lilix
13. nov 2009

meruskaaaaaa gratulacia. ste taki sikovni.. 😅 😉

edita84
13. nov 2009

meruska gratulujem dúfam že tvojimi dvoma // sa nalomia ľady a do vianoc sa podarí aj nám ostatným snažilkám.

evitkamalicka
13. nov 2009

my sme mali v nocu sexik ked sa muzik vratil z vecere a on ze nechame to na nahodu, nechce sa prestat snazit tak sme sa nechranili, ale som len 10DC ovulka este v nedohladne, tak hadam z toho nic nebude 😅

dijefcatko
13. nov 2009

meruska supeeeeeeeeeer! pozdravujem fazulku a budem sa snazit brat si priklad! Nech sa vam len dari! 🙂
evitka, my sme tam uplne rovnako, 10 DC, mozeme sa porovnavat 😉

lumimi
13. nov 2009

dámy, včera som vytiahla svoje kyvadlo na veštenie a veštila som si - no už som to trochu zabudla a tak mi podla toho vyšlo že som tehotná, potom že nie som tehotná a potom že aj moj zošit je tehotný 🙂 aspon viem ake je to hodnoverné 🙂

lilix
13. nov 2009

ja som 8 den. mame to tak pri sebe.

evitkamalicka
13. nov 2009

ale ja verim, ze tehu nebudem, lebo som si dala zavazok tak by mi to urobilo skrt

rosannar
13. nov 2009

ja mám dneska 16 DC ale ešte to nevyzerá žeby ovulka dorazila..