Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
4. aug 2009

Janirea, pravda, odhodlat sa cvicit sama doma, to je nieco obdivuhodne, co som ja nedokazala. Mam sice stepper a 10 dvd Pilatesa, ale cvicit sama, to sa neprinutim. Radsej idem na aerobik, kde je 20 zien a vsetky vidime, ze funime rovnako a trasieme sa tiez rovnako 😀 ale energiu mne osobne pridava aj ta hlasita hudba, to vie poriadne povzbudit! 🙂
Janirea, fakt krasne fotky, uz sa tesim, ked budeme robit v oktobri tie naše. Som zvedava, ako sa budem ja pozerat sama na seba 😒

lilix
4. aug 2009

baby no ja som sa vcera prinutila na 30brusakov a mala som dost 😀
alebo take dvihanie nohy ked lezim na boku. pred telkou.
je to tak, v telocvicni kde je vela zien clovek viac zaberie, lebo ho tahaju, nechce sa dat zahanbit.. ale doma? a uz nevladzem, tak prestanem, hoci by som este vladala. 😀

sophie1981
4. aug 2009

lilix, ja pred telkou akurat tak sapem tanier vecere.....tam najviac chuti...nebudem si kazit dobry pocit z odychu dvihanim noh nie??? 😀 ..este si mm pomysli, ze nieco chcem.... 😅 😨

zajtra cestujeme do BA...zbaleny uz sme, este vecer nachystam kozmetiku a mozme vyrazit...dufam, ze to katka zvladne vo vlaku.... 😕

dijefcatko, fotky budu iste super.....ja som minule vravela mm, ze pojdem do pozicovne, poziciam si krasne saty, on natiahne oblek(svadobny nie, to toho sa uz nevtrepe 😝 ) a pojdeme sa dat pofotit......tak mi vravel, ze niesom normalna....tak este pockam na dlsieho drobaka, na ktorom o chvilku zacneme pracovat a potom si zrobime krasnu rodinnu cierno-bielu foto na nas krb..... 😀 😵

ludka_r
4. aug 2009

Joj, no veru, to je krása, taká rodinná fotka... Veľmi sa mi páčia aj fotky, keď je mamička tehotná a s mužom sú odfotený v podstate nahý... 😀 Aj som takú chcela, ale fotografku som vtedy nenašla. Našťastie som ju našla teraz na svadbu. Tak sa teším, keď mi ona dá tie fotky, tie budú určite krajšie.... 😀
Sophie, ja sa tiež radšej pri telke najem ako cvičím.. Dúfam, že aspoň počas tehotenstva sa mi tá chuť do cvičenia vráti... Teda, ak už náhodou tehotná nie som... 😉

lilix
4. aug 2009

babyyy ja som zase cvicila, a aj som citila, ze mam po vcerajsku troska svalovku. a pozor! bola som trooooska behat. no netreba to na zaciatok prehanat, aby mi nepuklo srdiecko. take soky pren. ved aj aktivny sportovci dostali infarkt. drahy mi tu chrapka uz vyse hodiny. a ja pletiem kosik. a uz aj idem hajat. dobru.
ale som hladna pomoooc co mam robit. najest sa? daco lahsie. musli si dam.

fatimuska
5. aug 2009

ahojte, približne v termíne čo je v názve témy sa chystáme otehotnieť po kyretáži 24.7.09,

lilix
5. aug 2009

ahojky. rano som mala o kilo menej, ale to sa nerata. to som asi iba vycikala. 😵

janirea
5. aug 2009

pekny den,

lilix, aj mne sa ranajsie vazenie paci viac ako vecerne, to radsej zdaleka vahu obchadzam 😀

Ako zvladate vecerny hlad?,,,,moj M ma vo zvyku ist do chladnicky tak okolo 20-21:00,,,a ked ho vidim ako vytahuje kadeco,,,no bila by som ho,,,,mne stale potom "oci jedia" a dala by som si aj ja,,, 😠

ludka,,,tak sa uz tesim na foto, potom ich supni aj sem
Ja urcite by som chcela foto tehu s mm,,,,no uvidime, ci sa mi bude dat na to nahovorit 😅

janirea
5. aug 2009

sophie,,,drzim palce, aby vam co najlepsie cesta dopadla a pekny vylet (tusim, ze si stretko spominala)
fatimuska,,ahoj a vitaj medzi nami

dijefcatko,,,urcite foto budu super,,a budete mat peknu jesen. Uz mate zabezpeceneho aj fotografa?

dijefcatko
5. aug 2009

No vidíte baby, aj v záujme neškodného večerného napchávania (samozrejme niečím zdravým alebo len nezdravým malým) odporúčam aktívne cvičenie. Keď chodím cvičiť a poriadne sa vypotím a vytrápim, môžem večer vyjedať s drahým chladničku a potom si dať pohár vínka a vôbec nepriberiem. Keby som to nerobila, schudla by som ešte, ale to už vlastne ani nechcem, musela by som meniť šatník a takto pred svadbou na to nemám financie 😉
Janirea, ano, bude nas fotit Ivan Musil, robí prenádherné fotky, veľmi sa na neho teším a som zvedavá na výsledok 🙂

janirea
5. aug 2009

trochu som pogooglila,,,robi naozaj krasne foto, perfektne,,,,si viem predstavit ako sa tesis 😵 ,,,ono cely ten cas priprav na svadbu ma nieco do seba
Aj ked nam piatok pred svadbou padlo svadobne auto,,,v hotely nam zapatrošili svadobne pohare, ale vsetko sa vyriesilo.
Nechcem, aby to vyznelo, ze ta strasim, ale aj taketo veci vyskocia,,,ale aj s tym autom bola nakoniec sranda,,,nezostavalo mi nic ine, iba nabehnut k prvemu predajcovi aut a prveho chalapa (teda posledneho uz, kedze bolo nieco po 16-tej) som nepustila k slovu, kym neslubil, ze mame zabezpecene auto a ze pride aj osobne urobit sofera,,,nemal inu sancu 😀 😀 ,,,,

lilix
5. aug 2009

ahojte babky, ach jo, som uplne mimo.. esteze tu je taka kludna atmosfera. 😅

ludka_r
5. aug 2009

Baby, ako tak čítam, vy sa teda riadne zdravo stravujete.. Moje stravovacie návyky sú teda pekne v ..... 😀
Raňajky mávam tak okolo jednej poobede, nejaké dva chlebíky no a potom už obed okolo ôsmej večer. To sa zvyknem pekne napchať... 😀 Viem, že je to asi to najhoršie, ako sa dá stravovať, ale nemôžem si pomôcť.. Ale teraz posledné dva dni som sa trochu polepšila a miesto hranoliek na večeru si začínam dávať šaláty... Tak dúfam, že mi to vydrží 😉
Dijefcatko, my sme mali pred svadbou tiež smolu. Síce sa nám nič nestratilo, ani nepokazilo, zato nejaké tri mesiace pred svadbou nám zomrel otcov brat. Vlastne, tak pol roka pred svadbou nám zomreli až štyria členovia rodiny... ☹ Ale nakoniec sa to otočilo a v deň svadby sme mali teplúčko, možno až moc... 🙂

lilix
6. aug 2009

ahojte.

janirea
6. aug 2009

dobre ranko

janirea
6. aug 2009

ludka,,,tak to su smutne udalosti,,,ale hovori sa, ze ked niekto umrie, narodi sa novy zivot
,,,,inak s tym jedalnickom to mam podobne ako ty,,,v robote som sa pokazila,,,ranajky velmi neskoro,,,obed niekedy ani nie je,,,a potom okolo 4-5 poobede,,,,teraz sa tiez snazim sa prinutit normalne sa stravovat,,,a aspon do tej deviatej doobeda nieco zjest,,,,,,len najvacsiu krizu mam vecer ☹

lilix,,ako? aj vcera si cvicila?,,,Ja som sice pokukovala po orbitreku, ze by nebolo odveci sa trochu pohybat,,,ale nejak som nedostala vacsiu odvahu,,tak som radsej isla zehlit 😀

lilix
6. aug 2009

janirea no dvihala som trocha nohu pred telkou. ale nebolo moc casu, lebo som bola dllho v praci, drahy mal stretko s kamosom, tak som ho cakala. potom sme sli na veceru. potom sme boli u suseda, dal nam nejake veci co uz nepotrebuje, ako odstavovac, matrac, taku chladnicku do auta, stojan ku krbu na drevo. pekne nove veci.
nieco s nim asi nie je v poriadku, ked zacal rozdavat.. bojim sa, ze ma si nejaku chorobu, ze daco tusi.. dufam, ze sa mylim. lebo nezvykol nam nic dat! 😨
kto vcera cvicil?
ozik toto moze byt inspiracia, kazda si da predsavzatie, ze trocha pocvici, a potom to tu zhodnotime 😀
ja sa dnes zhonotim na 4 - 😀

janirea
6. aug 2009

lilix, no tak to je cudne, ked sa tak zrazu "zbavuje" veci,,hmmm

ja mam trochu inu dilemu,,,moj mangel vcera zacal vaznu debatu, ze on uz nechce cakat na oktober,,ze by to snazilkovanie uz mohlo zacat aj hned,,,,,no a moje plany su fuc, tak neviem ako sa rozhodnut. no vkuse rozmyslam....ale do tejto temy chodit budem aj nadalej 🙂

slibby
6. aug 2009

dobre rano vsetkym! 🙂
pozeram, ze sa bavite o svadbe, tak k tomu ja zatial nemam co povedat a asi nebudem mat co povedat, kedze az sa raz aj zobereme tak to bude len niueco male medzi nami dvomi, aby sa nikto neurazil, kedze je logisticky problem dostat vsetkych na jedno miesto 😒 . A k chudnutiu, ja som rada ze som konecne dostala dole mijich 17kg co som pribrala pocas tehu plus este nejake co sa pred tehu na mna nalepili, ale necvicim, ´na to mam robotu tam sa nabeham a napotim dost.

janirea
6. aug 2009

ahoj slibby,,,kamoska sa vydavala v UK,,,na svadbe mali len rodicov, surodencov a svedkov,,,,boli aj taki ktori sa citili urazeni,,,hlavne zo SR strany,,,no ale to je skor asi v nasich zvykoch. Neviem, hlavne, aby bola svadba podla teba, tak ako chces a potom bude dobre 🙂

Ja mam sedave zamestnanie 😒 co nie je velmi dobre, no ale co uz
slibby a ako skusky?,,,,si spominala, ak sa nemylim

lilix
6. aug 2009

janirea, jasne, zacni hned, ked mozte, nemate co stratit, naopak budete mat babo skor pri sebe.. a teme zostan verna.. ved na tom nezalezi, kam by si chodila?
ja mam tiez sedave, takze mne pohyb len prospieva, tie slachy su take stuhnute a skratene, ze uz nedokazem snuru tak ako kedysi. 😠
ja so svadbou tak isto, neviem kedy bude. tuzim po velkej so vsetkym co k tomu patri.. tak v kutiku srdca tajne dufam, ze na buduci rok ma drahy poziada o ruku. a ked by prislo babo, tak hadam aj hned.

slibby
6. aug 2009

skusku som mala jednu minuly stvrtik a vysledok bude az za mesiac, tak uvidime, a druhu som mala mat dnes ale nesla som, lebo su strasne ceny vlakov kvoli prazdninam a ja 150€ za cestu nedam, takze asi tak 😠, tak si to zase pekne len presuniem na februar 😖.
A co sa svadby tyka, ja jaksik ponejak velkej netuzim, asi to u nas dopadne tak, ze si spravime aj s malym vylet do danska a tam sa zobereme, ak vobec niekedy 😉

ludka_r
6. aug 2009

my sme v podstate mali tiež takú maličkú... Mám ale tri sestry a dve z nich mali rodinu, tak to tam ony riadne rozšírili... 😀 Potom tam boli len moji krstní rodičia. Z manželovej strany len jeho mama a kamaráti... A práve z jeho strany sú urazení... 😒 Sú až trapní, ale vedela som, že budú urazení.. To len preto, aby boli dôležití.. Svokra si totiž necháva od nich skákať po hlave, tak to využívajú... 😖
Ja som tiež kedysi chcela mať väčšiu svadbu, ale časom som prišla na to, že tam budem mať radšej kamarátov, ako celú rodinu, ktorá by mi možno celú svadbu znepríjemnila.
Janirea, tak to ti úplne závidím, že ťa manžel takto prehovára... Fakt je to super, na tvojom mieste by som nečakala.. 😀 To ten môj nič nedáva najavo. so všetkým som začala ja: s bývaním, dieťaťom, svadbou, druhým dieťaťom.. On len prikyvuje, čo mi dosť prekáža... Ale na druhej strane jasne povedal, že tretie dieťa už nechce... 😖
Tak hor sa do snažilkovania, onedlho Ťa budeme iste nasledovať... 😉

janirea
6. aug 2009

baby, tych urazených to prejde,,nerobte si z toho tazku hlavu. Fakt majte svadbu taku aku chcete mat a majte tam toho, koho chcete mat. Mne sa presne stalo to, ze bola cela rodina,,hlavne z M strany a iba sedeli, nebavili sa-teda niektorí,,,alebo sa im nechcelo, alebo neviem co,,,na nich nebolo vidiet ani ci sa tesia, ani ci im je to uplne fuk.......a ja sa zase nebudem im prosit. Najviac sme sa bavili so znamymi, kamaratmi,....s tymi s ktorymi ste v kontakte lebo ked vidite niektoreho clena rodiny 2x do roka, poviete si zakladne veci ako sa mas a co nove a to je vsetko,,,,,,,,ale to je vsetko uplne individualne v kazdej rodine

,,,kurnik, pisem akoby som mala aspon 10 svadieb za sebou 😅 😀

ludka,,moj M mava take obdobia, ze je "totalne tatinkovsky",,,ze by pristal aj na to, keby bolo babo uz aj zajtra 😀,,,akurat vcera sme isli spolu v aute a vedla cesty na pokosenom poli bolo asi 15 bocianov,,,ale fakt, tolko pokope som ich este nevidela,,,,,,tak sme sa zacali smiat, ze to je teda fakt privela 😀
Ale niekedy aj jeho musim tlacit ako kapustu do vody,,ja som taky planovač a to tiez nie je vzdy dobre

janirea
6. aug 2009

slibby,,, 😕 to na kolko km bolo tych 150€ ?,,,fuha, to je dost dobra pálka

a tie skusky,,ja som tiez prekladala len taký fukot, ved to neutečie 😉

slibby
6. aug 2009

janirea bolo to 350km jedna cesta, skusky neutecu len uz to chcem pomaly dostat do normalu aby som si mohla zmenit uni, aby som to nemala tak daleko 🙂

janirea
7. aug 2009

slibby,,a kolko mas este semestrov do konca studia?,,,,a inak klobuk dole, studovat, starat sa o dieta a planovat dalsie mimčo

slibby
7. aug 2009

do konca mam este 4 az 6 semestrov podla toho ako sa poponahlam. Ked clovek chce vsetko sa da a to nehovorim o tom ze este chodim aj robit 😉

slibby
7. aug 2009

lenze tym prave teraz trpi moje studium, ale ja neviem byt len zavreta doma s malym, ja potrbujem zmenu a vypadnut, mat aj ine ulohy len ako byt mama 😎 a to druhe mimco je uz aj koli veku, rokov uz mam dost a mladsia uz nebudem 😒

fatimuska
7. aug 2009

teraz som si uvedomila, že ak snažilkovanie okolo októbra, novembra vyjde..tak to budú malé levíčatá