Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

kojzarik
16. nov 2009

ako aj mali ten to väcsinov zvali na manzela alebo babku a dedka 😀

edita84
16. nov 2009

no to je šikula

kojzarik
16. nov 2009

no to je ale urcite aj tvoja mala je sikulka

edita84
16. nov 2009

jasne každé deco je šikulka a sú to naše srdiečka.

kojzarik
16. nov 2009

a aka je zlatucka , aj ja by som prijala dcerku

edita84
16. nov 2009

ved možno drúhé budete mať dievčatko
uprimne poviem ja by som bola najradšej keby bol chlapček ale aj dievčaťu by som sa tešila lebo jej by som už absolutne vecičky nemusela kupovať lebo Beja mala toľko. ale je to jedno nech je to zdravučké

kojzarik
16. nov 2009

pravdu povediac , neverim ze by bolo dievcatko ....ale urcite sa potesime aj chlapcekovi , aspom bude mat s kim hravat mali futbal 😀

lumimi
16. nov 2009

juj, baby aj tak zavidim. ja by som chcela hned dve po sebe pretože som mala 2 spolubyvajuce ktoré mali kazdá o rok mladsiu sestru a mali super vztah. ja som najmladsia a predomnou o 10 rokov staršia sestra - skoro ako druhá mama,a brati o 13 a 16 rokov starší - som v podstate vyrastala ako jedináčik (no a okrem toho sa moj otec postaral tak že teraz mam z jeho strany este brata 4 ročného a sestru 2ročnu - no nevidela somm ich nikdy. takže ja chcem mat konečne normalnu rodinu.

edita84
16. nov 2009

no to ťa viem pochopiť lebo ja som jedináčik ale zas mám z otcovej strany brata 10 ročného.

kojzarik
16. nov 2009

lumimi aspom ta ochranovali 😉 ...neboj a mozno budes mat hned dve na raz 😅

edita84
16. nov 2009

ok baby idem spinky lebo rano nebudem vedieť vstať

kojzarik
16. nov 2009

tak ked sme pri surodencoch ja som teraz uz najstarsia , mala som sestru ale tu zrazilo auto a zial zomrela ked mala 6 rokov ( syn sa mi narodil v den jej umrtia len o 17 rokov neskor) potom som ja , o rok brat a o 6 rokov sestra

lumimi
16. nov 2009

dubru noc, aj ja valim do postele, lebo inak sa vrhnem na chladničku

lumimi
17. nov 2009

dobré ráno, ja tak stabilne.
http://www.fertilityfriend.com/home/2ab518

edita84
17. nov 2009

lumi super nech sa ti to udrží

evitkamalicka
17. nov 2009

ahojky, ja takto
merane v ustach http://www.fertilityfriend.com/home/evitkamalicka
merane tam dole, ale len od vcera, takze ovu este nebola http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

b.bardyova
17. nov 2009

ahojte a dobre ranko...este stale cakam na mrchu ..mm sa tsi ze bude babo

ivanulienka81
17. nov 2009

bree ranko, baby ja vobec nerozumiem tym vasim grafikom ale dobreee 😉

rosannar
17. nov 2009

ahojte...mám otázku...aké sú také počiatočné príznaky ked je zena tehotná...je niečo aj to, ked je napr. nízka alebo vysoká teplota, ale napr. teraz mám brucho ako balon, strašne mám nafúknuté brucho ako ked mávam mrchu, ale tá má prísť až o týžden a dačo...poradte mi... ☹

evitkamalicka
17. nov 2009

rosannar zvysena teplota, nizka urcite nie, nizka je pri menzese

rosannar
17. nov 2009

evitkmalicka
a tá teplota musí byť nad 37 stupnov?

evitkamalicka
17. nov 2009

ros nemusi, ja som pri Adamkovi mala 36,7 alebo 36,8 tusim, ale to takto nezistis ked nevies aku mavas teplotu pocas MS

ivanulienka81
17. nov 2009

baby, ja nic v zlom, je vas tu plno, co cisielkuju, meraju, rataju... viem ze prikladate tomu velku dolezitost, ale niekedy mi to pripada, ze zbytocne velmi tlacite na pilu 🙂 alebo vam len nerozumiem? pre mna ma ovela vacsi vyznam ako sa citim, ci som v pohode, vyrovnana, vesela ako kolko mam teplotu 😀 vsak ak mame byt tehu tak to zistime, ci uz o par dni neskor, ale o to je to krajsie 🙂
je to zatial len moj postoj, mozno ked prejde rok a my este stale nebudeme mat spolodeneho surodneca, tak aj ja budem pocitat a merat 😉

evitkamalicka
17. nov 2009

ivanka ja nemeriam preto, ze chcem silou mocou otehotniet, meriam preto lebo neviem ani kedy mavam ovulku kedze mam nepravidelny cyklus a tym padom nikdy neviem kedy mam dostat mrchu

ivanulienka81
17. nov 2009

evitka to je v pohode, ani ja nemam pravidelnu mentruaciu, to znamena ze moj cyklus nie je 28 dnovy ale az 30-35 dnovy, ani neviem kedy mam ovulku, ale cislami to kazdopadne neriesim, nechavam plynut.... 🙂
ale pripada mi to v niektorych pripadoch, ze niektori si dieta jednoducho vyrataju 😀

janirea
17. nov 2009

ahojtee,
ja som si dnes teda riadne pospala 😅 ,,,to je pocit, ked netreba rano do prace vstavat 😀

vitam nove snazilky 🙂
aj ja pripajam grafik
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

janirea
17. nov 2009

ivka,,,ja to meranie beriem ako taku malu pomoc pri snazeni sa o tehu,,,kedze nam prvy pokus nedopadol dobre,,,,a chcem hlavne vediet, ci sa nieco zmenilo,,,,a ci ovulka vobec je,,,,a tak,,,,,

vy ked sa s partnerom snazite spontanne o mimi, tak to je najlepsie,,,,a drzim palceky,,,ste sa riadne rychlo rozhodli o dalsie 🙂

vtacatko2
17. nov 2009

janirea, nemas ho taky nejaky pradzny alebo mi to nenatiahlo spravne 😀 😀 😀 ?

lumimi
17. nov 2009

ja meriam preto lebo mi to ukáze kedy je ovulka a ci som otehotnela alebo 🙂

rosanar ja už mam tiež asi 5-6 dni velké ako balon - a to mrcha ma nedojst az v nedelu.

inak mrchu už zastrašujem aby neprišla, ja ju nechcem. škoda že nie som indianka - by som si zatancovala nejaký protimrchovský rituálny tanec 🙂