Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
19. nov 2009

lebo zevraj to vyjde lacnejsie ako kupovat jednorazovky

evitkamalicka
19. nov 2009

cukrus no to si ani nemyslim ked si zratas kolkokrat to treba prat, kolko casu pritom stravit, cenu prasku atd....a jednorazovky dostat od tych 8-9€ za jeden balik, my kupujeme bud v DM alebo v Lidli znacku Toujours, Pampersky sa nam totiz vobec neosvedcili na to ze su dvoj alebo trojnasobne drahsie

vejinka
19. nov 2009

Erik buva ale dva krat to vyzeralo ze uz nebdue...no este zaspal...no veru ak xceme babo nemali by sme sa hnevat na polovicky 😀 a co sa tyka plienok...hmm my sa bdeme az v lete..teraz na zimu ho nexcem trapit a aby mi neprechladol ked on zvykne aj pol hodinu sediet na serbliku..takze pockame kym bdue jar leto

rosannar
19. nov 2009

chcela som sa ešte spýtať....už asi tretí večer sa mi stáva, že ma páli záha...normálne aj večeriam, nejedávam nič také z čoho by ma mala začať páliť, tak nechápem..

vejinka
19. nov 2009

suhalsim s evitkou...nie vsetko co citas cukrus je pravda..po prve latkove su dobre ale iba dovtedy kym sa maly prvy krat nepocika..zato pampers moze mat v pohode celu noc zadocek suchy netreba prebalit kym sa nepokaka..ale to je zasa o inom..po dalsie prat prat prat..denne by si musela prat cc30-50 plienok..a dalsie mat do zasoby..neskutocne drahe..uff po tretie zehlenie..minanie energie...zasa do penazi malo kto si dovoli nezehlit..(napriklad ja od narodenia maleho veci nezehlim) po stvrte: musis si vycnenit velky prestor na tie plienky..nezmestia sa len tak do jedneho suflika..treba velku strinu ale to je len drobnost v porovnani s tym kolko roboty je z ukladanim 30 kusov plienok kazdy den..by ti ruky odisli..a ruky su potrebne na ine veci 😀

evitkamalicka
19. nov 2009

veji nas sedaval tiez dlho na serbliku, potom som mu dala 2 tyzdne pokoj a vobec som ho na serbel nedavala a ako som ho zacala znova, tak uz len do serblika sa vykaka a maximalne do 5 minut, hned ako urobi potrebu tak na mna kuka a ukazuje na serblik

vejinka
19. nov 2009

rosa..heh ty si tipicky priklad ked zena je presvedcena ze je tehotna ma vsetky simptomy 😀 takto zaha pali aj moju svokru a nieje tehotna..trapi ju vzdy ked zle nieco kapustove kysle..parene kysnute cesto maso..a kopec dalsich jedal...a na zahu pomaha pohar mlieka..ale pozor na kazdeho to inak vplyva..niekomu moze byt este horsie mne pomahala len cista voda 😉 jasne ze by som xcela aby si bola tehu...kazda ti to praje..ale nemozes sa tolko sledovat..o to horsie to bdues znasat ak dorazi mrcha 😔 ale upokojim ta...aj ja som sa moc sledovala ale nieje to dobre...to len taka rada 😉

cukruska1920
19. nov 2009

ja viem ...to ja len tak... to je len konstatovanie...ved ktovie ci vobec budem mat komu davat plienky 😖

vejinka
19. nov 2009

evit..moze to tak fungovat ale predsa len pockam kym sa otepli a pri potrebe nech na neho slniecko svieti..teraz je chladno..aj ked obcas slnko vykukne..ja ho v lete uz bduem mat cely den bez plienky..a bdue behat len v spinkach...tak ho xcem naucit na serblik 😉

vejinka
19. nov 2009

cukrus..kazda uz mame dokonale vyskusane davanie plienok nam samym a je jednoduche sa preorientovat na nieco malicke.. 😉

evitkamalicka
19. nov 2009

cukrus ale budes 😉

evitkamalicka
19. nov 2009

no nic idem ja zarobi cesto na kolacik, aby mi odstalo troska v chladnicke a hned som tu

rosannar
19. nov 2009

vejinka
ja viem, je to prehnané, ale ked čítam, že si robili test a boli tam //, tak mi je ľúto, že ja možno // ani nebudem mať..a ja poriadne ani neviem, aké symptony by som mala mať, jediné čo poznám, je ranna nevoľnosť a bolavé prsia...

vejinka
19. nov 2009

rosa..ja som nemala bolave prsia..ja som mala neskutocne bolave vajecniky..to asi prve dni po inseminacii 😉 ale teraz nemam takze niesom tehu 😔

vejinka
19. nov 2009

a ranna nevilnost je az od 6-8 tyzdna 😉

vejinka
19. nov 2009

cize to co si myslime ze nam je...je len vyplod nasej fantazie...chceme aby nam bolo zle...nuz je nam zle...chceme aby nas boleli kozy...tak bolia..chceme aby sme nedostali mrchu..tak mrcha nedojde..az kym si nepravine test...ach preco nas to telo tak poslucha nevies? 😀

rosannar
19. nov 2009

vejinka
jaaaj keby to tak šlo ako v tých seriáloch v telke, raz sa spolu vyspia, aj to nie počas plodných dní, alebo počas ovu a sú hned tehotné...aj ja chceeeeem

nanula1108
19. nov 2009

rosa, uplne ta chapem s pocitami nad ciarkami, ja som natom podobne, bud tyzden mam dostat mrchu, ale tajne dufam ze nie. snazilkovali sme sa aj s pomocou lady testeru na plodne dni, tak som straaasne zvedava, ci to "presnejsie" snazilkovanie zabralo.ale ani mi nie je zle, ani prsia citlivejsie, jednine co mam, ze ma dost pobolieva v podbrusku.takze len cakat a cakat, a samozrejme sa snazit.

vejinka
19. nov 2009

rosa..budes neboj...kolko sa snazite?

rosannar
19. nov 2009

nanula1108...no aj ja mám dostať mrchu bud. týžden a nechcem ju dostať a tiež ma nič nebolí, no ale uvidíme...

vejinka
fakt to chceš vedieť? prvý mesiac a začali sme min. týžden v pondelok, stredu, piatok, sobotu a v pondelok, tak som zvedavá, či aspon jeden den to vyšlo...

vejinka
19. nov 2009

rosa...no to ze ste nesnazilkovali kazdy den je vyborne ale odporuca sa tak raz za tri dni..skor nie koli poctu spermii ale tak mozno sa zadarilo...a prvy mesiac?? joooooj to by bola fakt poriadna nahoda keby sa podarilo...lebo su tu zeny ktore sa snazia roky...no v kazdom pripade t silno drzim palce..ale radsej by som neratala s tym ze si tehu...sklamanie bdue obrovske a budu aj slzicky..presne ako v mojom pripade tak som verila skalopevne som bola presvedcena ze sa podarilo..a nic az o dalsie tri mesiace...takze treba zostat na zemi..ak pan boh chce tak ti pozehna hned...ale ak si povedal ze ta trosku potrapi..(nic v zlom trenuje sa tym trpezlivost) tak si pockate 😉

nanula1108
19. nov 2009

tiez si myslim, ze nas ani nic boliet predsa nemusi, a ani nevolnostou trpiet nemusime, ved ani kazda tehotna netrpi rovnakymi "vedlajsimi príznakmi" 🙂).ale ked to tak straaaasne chceme, tak si to mozeme lahko aj vsugerovat 🙂) inak, baby, nejako mi unikaju info, zdvihli uz tu matersku??

vejinka
19. nov 2009

v januari...cakam ako na spasenie uz aby to bolo 😀 ale zvysia rodicovsky prispevok.o materskej neviem nesledujem zatial sa ma to netyka 😉

rosannar
19. nov 2009

vejinka
my s manželom sme prežili v živote spolu toho už dosť, preskákali sme rôzne veci tak dúfam, že pan boh sa zľutuje a nechá nájsť presť na prvýkrát 😀 ....ale snažim sa zdržiavať v týchto veciach, viem, že to vyzerá uplne naopak, ale to sa ešte krotím...ja si niekedy večer hovorím, aby tam ten malý zárodok zostal a pretrval, ale zase niekedy si poviem, že ak nezostane teraz, tak zostane nabudúce...

evitkamalicka
19. nov 2009

tak som tu....mna sa zial zvysenie RP netyka

rosannar
19. nov 2009

evit...prečo? predtým si nikde nerobila?

evitkamalicka
19. nov 2009

ros pred materskou som bola 7 mesiacov nezamestnana a okrem toho som teraz od oktobra zivnostnik

vejinka
19. nov 2009

evit..ani ja som predtym nerobila..ale len dva mesiace kym som neotehotnela..predtym som pracovala cez tri roky tak dufam ze mne vyjde.. 😖

rosannar
19. nov 2009

evit....ahhaaaa....no ja som našťastie teraz zamestnaná, už robím rok a zopár dní....ale ja som si robotu hľadala asi 5 alebo 6 mesiacov...

vejinka
19. nov 2009

maly je hore prcham