Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

sabik
20. nov 2009

a ako tam ten graf dostanem, ros?
ked sa nalogujem na ty stranku, tak mi ho ukaze, a ked kliknem vlavo na tu home page, tak dostanem len toto.. ☹

rosannar
20. nov 2009

sabik
ja to robím tak, že si nahodím dnešnú teplotu a potom v ľavo hore je Home page a potom mi otvorí stránku a hore mám link, ktorý skopírujem a už je to na svete...

sabik
20. nov 2009
evitkamalicka
20. nov 2009

sabik ano uz sa zobrazi

sabik
20. nov 2009

to mi to trvalo.. a to si hovorim v praci "ITckarka".. 😀

rosannar
20. nov 2009

sabik
no teraz to už vidno 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

mne sa dnes tak nic nechce, som leniva

rosannar
20. nov 2009

evit...ja som ráno cítila, že mi odpadne hlava... 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

mne zatial neodpadava, ale este by som spala, no uz sa mi vari kuracia polievocka tak nemozem aby sme nezhoreli 😅

rosannar
20. nov 2009

evit...no tak to určite nie...treba dávať pozor...

evitkamalicka
20. nov 2009

potom by som aj sla spat, ale za polhodky sa zobudi maly, treba mu dat desiatu a davat pozor zas na neho

rosannar
20. nov 2009

evit....no teraz treba dávať pozor ked ti už malý chodí... 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

veru, ale sak cez vikend bude davat pozor babka ked tu uz budu 😀

rosannar
20. nov 2009

evit...jaaaaj jasné, prídu ti rodičia, už si spomínam...no a aspon si môžeš oddychnuť a oni sa potom trošku pohrajú...

evitkamalicka
20. nov 2009

no pridu dnes okolo obeda tak sa tesim

rosannar
20. nov 2009

evit...to ti verím...no my bývame v jednom meste s mojimi rodičmi, ale vždy ked ideme k nim tak som celá vytešená....my k nim chodíme každú nedeľu na obed... 😅

janirea
20. nov 2009

dobre ranko
ja som sa az teraz vytiahla z postele 😅 ,,,som dnes doma, treba minut nahrane volno, aby sa neprepadlo

vidim, ze usilovne grafikujete, mna ta moja teplota hneva,,,,furt 36,5,,,ja sa od toho asi ani neodtrhnem,,,ani hore, ani dole 😠

lumiiiii,,,,vidim ducha na testiku 🙂,,,,,super, len nech to tak pekne ide dalej a nech sa teplota drzi hore

evitkamalicka
20. nov 2009

ros my sa vidime tak raz za mesiac, niekedy raz za dva mesiace

jani ahoj

ivanulienka81
20. nov 2009

lumimi ja tam tiež vidím takého ducha, paráda 🙂

janirea
20. nov 2009

,,,s mojimi svokrovcami sa vidime tak 5-6 x do roka,,,, 😅 ,,,,ja sa k nim velmi nehrniem a ani mm,,,,viac chodime k mojim rodicom,,,,tiez tak asi raz do tyzdna

dijefcatko
20. nov 2009

u nas je to tak, ze ked sa ide k jednym, musí sa aj k druhým, inak by bolo zle 😒 to je tým, že sú od seba iba 18 km. u nas je ale zvlastne to, že oveľa radšej idem k svokrovcom ako k našim a mm samozrejme tiež, ja svoju svokričku ľúbim 🙂

sabik
20. nov 2009

moja svokra byva v byte hned vedla nas.. 😉 tak to sa tiez vidime dost casto.. ale zatial je to v pohode, tak snad to tak bude pokracovat aj nadalej..

rosannar
20. nov 2009

evit...no tak sme my so svokrovcami mojimi....drahý je z iného mesta, tak k nim chodíme asi tak raz do mesiaca alebo niekedy aj dva mesiace tam nechodíme, ale zase, ked oni môžu tak vždy prídu k nám...

janirea
20. nov 2009

no ja si rozumiem so svokrom,,,,ale so svokrou veru nie 😅 ,,akosi sme si zo zaciatku nesadli, rovnako ako so svagrinou,,,a ja som typ, ze problem riesim a nešuškam si popod nos kadečo, ako to maju oni vo zvyku a dudranie,,,,a potom ofuky,,,,,no ale co,,svokru si clovek nevyberie 😀

rosannar
20. nov 2009

ja akože proti mojim svokrovcom nič nemám, len niekedy by to mohlo byť lepšie, ale zato niekedy ma vedia tak nahnevať, že aj by som na nich aj nakričala ale zdržiavam sa... 😀

evitkamalicka
20. nov 2009

nasi byvaju 310 km od nas

rosannar
20. nov 2009

u nas niekedy je tak, že napríklad, kupili sme si taký kvalitnejší foták na splátky (lebo stál asi 15000,-- sk) a svokor hned začal hovoriť, aby sme si šanovali peniažky, lebo sa môže stať že raz nebudú a čo potom...no a takéto slová nemám rada, lebo ja viem ako mám zaobchádzať z peniazmi, šporíme si na knižku a zato, ja chcem mať aspon dobrý foták, že ked príde mimi, aby sme mali nejaké spomienky, na ktoré sa dá aj pozerať, a nie všelijak rozmazané a tak...

rosannar
20. nov 2009

naši svokrovci bývajú od nás asi 75 km a moji rodičia ani kilometer... 😀

janirea
20. nov 2009

ros,,,mna tak raz strasne nahnevala svagrina, ked mi mm tak opila, ze nevedel, kde je sever a akurat v den mojich menin 😠 ,,,,vtedy som bola aj trochu "hlasnejsia" na nich,,,,a odvtedy si so svokrom rozumiem,,,,,uznal, ze mam pravdu 😀 ,,,,,,niekedy to padne aj na urodnu podu 😀

evit, moji rodicia su len 6 km od nas alecastejsie sme my u nich