Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

janirea
23. nov 2009

jika,,,tu dobrotu som ja mala v sobotu na ranajky 😅 ,,,nikto to u nas velmi nechce,,,ale ja som mala chut a skorica k tomu,,,mnamka

ani nespominajte psychiku,,,ta moja je tiez nazhavena,len co jej uzdu popustim,,,,a co potom este bude, jooj

evitkamalicka
23. nov 2009

ja som teraz viac na ovsenu kasu odkedy ju robim Adamkovi, nejako mi to viac zachutilo a tiez so skoricou

jika80
23. nov 2009

ja jedavam krupicovu kasu s dvoma malymi lyzickami nuttely 🙂
o psychike nechcem ani pocut - moja pracuje na plno, uz som si nahovorila vsetky mozne choroby a to mi tak mrcha meska len prvy raz v zivote

edita84
23. nov 2009

trocha odveci otázka neviete koľko stojí vrece polyesterových guličiek?

evitkamalicka
23. nov 2009

edit netusim

edita84
23. nov 2009

našla som super stránku http://www.alinka.sk/wp-content/uploads/vak-006... a toto chcem vyrobiť pre malú

rosannar
23. nov 2009

baby prečo musíte hovoriť o čokoláde? to nemôžete, lebo práve žiadnu doma nemám a potom čo...ale ja mám momentálne chuť na dobre slané tyčinky 😀 ...a pravdaže aj na muža 😀 😀

dijefcatko
23. nov 2009

K predchadzajucej teme: ja necakam 1.12 az 3.12., takže stresovať budem asi prvá. mávam cyklus od 28-30 dni, takze nikdy presne neviem... a s cokoladou by som tiez neprovokovala 😀

kojzarik
23. nov 2009

lilix veru ostalo mi spatne sak som mala aj zvysenu teplotu a aj dehidrovana som bola

slavulilienka
23. nov 2009

čafte babule...o čom je reč? o čokoláde? mňaaaam, tak to by som sa dala nahovoriť v ktorúkoľvek hodinu.. 😉

evitkamalicka
23. nov 2009

mne akurat manzelik ide robit vyprazany encian, dnes som teda uz pozrala vsetko mozne

edita84
23. nov 2009

no evit to je super to by som si dala aj ja ale môj manželík také nerobí ja som akurát dovarila krupicovú kašu mňam

evitkamalicka
23. nov 2009

krupicova kasa tiez nie je zla

edita84
23. nov 2009

no veru s kakavkom a škoricou

evitkamalicka
23. nov 2009

no idem ja papat, potom pridem

edita84
23. nov 2009

dobrú chuť

evitkamalicka
23. nov 2009

dakujem, som sa teda riadne napraskala

janirea
23. nov 2009

evit,,no riadne dobrotky manzelik vyvara 🙂 ,,,
musim potvrdit, ze aj moj m rad vari a vari fajne,,,,aj lepsie ako ja niekedy 😅,,,muzi vedia lepsie dochutit
ja chrumem teraz jablka,,,,

evitkamalicka
23. nov 2009

jani moj okrem nejakych obalovanych vyprazanych veci a palaciniek nevie varit vobec a dochutit uz vobec nie, to sa vzdy rozculujem...ja mam teraz pred sebou chipsy 😅

edita84
23. nov 2009

no aj ja som spapkala za tanier a teraz chrumkám slané 🤐

slavulilienka
23. nov 2009

a ja si dám teda tú krupičkovú kašu... 😉 keď už inač nedáte.. 😀

evitkamalicka
23. nov 2009

slavu len si pekne daj, dobru chut

slavulilienka
23. nov 2009

evit...otázočka jedna...ak môžem vyrušiť...
Kedy je najlepšie mať keksík v čase ovulky? Pred, počas, alebo po....., ja som dnes bola na UTZ v Heliose a dokyna mi povedala, že som čerstvo po ovulke...že máme dnes snažilkovať... 😉 nooo snažilkovali sme aj včera dva krát, dnes zatial raz, len sa bojím, že keď to bude moc často, tak drahého bojovníčkovia už nebudú tak pri sile...a ešte posielam grafik...díky za rady a názory.. 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

evitkamalicka
23. nov 2009

uf slavuli to ja teda neviem

evitkamalicka
23. nov 2009

ja som niekde citala ze je dobre sa snazit 4 dni pred, pocas a 4 dni po

janirea
23. nov 2009

slavi,,,no ja by som to asi este poistila aj zajtra, ked dnes ste uz snazili

,,,v tomto sa riadne rôznia nazory

evitkamalicka
23. nov 2009

my tiez este dnes poistime i ked ovulka bola v sobotu

janirea
23. nov 2009

a ja zase nemam ako,,,,mm je v praci a zase sa uvidime az zajtra,,,,,uz som sa minule smiala, ze v decembri si bude pytat snazilkovske volno, aby nam praca nenarusala plany 🙂

janirea
23. nov 2009

evit,,,,a tebe este stale ovu nevyznacilo?,,,,,ani na wunschkinder?

evitkamalicka
23. nov 2009

jani 😀