Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
25. nov 2009

dobré ránko,
dneska sme vstali ako nič...a sme takto http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

rosannar
25. nov 2009

evit...držím ti palce... 😉

sabik
25. nov 2009

ros, tak to vyzera velmi nadejne s tym Tvojim grafikom.. ;)

rosannar
25. nov 2009

sabik...no teraz to vyzerá dobre, len dufam, že potom tá teplota nebude klesať, lebo bude zle..

sophie1981
25. nov 2009

ahoj...vsetkym Katkam len to naj.... 😉 ......

rosannar
25. nov 2009

ja som už hned na ráno stihla napísať dvom kolegyniam... 😉

lilix
25. nov 2009

ahojte. sophie ty sa kde tulas?

jika80
25. nov 2009

evit - drzim palceky!

sophie1981
25. nov 2009

snazilkujem.... 😀 😀 😀 😀 😀

rosannar
25. nov 2009

sophie1981
to sa všetky snažíme.... 😀

rosannar
25. nov 2009

baby, koľko dní DPO sa môžem otestovať?

sabik
25. nov 2009

ros, to je rozne.. niektorym ukazal testik // uz po 8 dnoch..
kedy planujes testovat?

rosannar
25. nov 2009

sabik
no rozmýšľaľa som buď vo štvrtok alebo v piatok...ešte neviem...ale bojím sa, že tam nič nebude, ja sa potom na to vyklašlem a neskôr zistím, že som sa len skoro testovala...

sabik
25. nov 2009

no, daj vediet, az sa rozhodnes pre testovanie.. 😉
ja som taka netrpeziva.. by som tiez uz chcela testovat, samozrejme s pozitivnym vysledkom.. no, my sme sa zacali snazit dva mesiace dozadu, a zatial neuspesne.. ☹ tak toto je prvy mesiac, co som zacala teploty sledovat a tak.. tak uvidime, co to prinesie...

dijefcatko
25. nov 2009

ros, ale mas to fakt pekne 😉 ja som sa vcera trosku potesila, lebo som v tych lekciach, co dava fertilityfriend.com docitala, ze casto sa stava, ze tehulky maju trojfazovy graf a ja ho zatial mam, tak ma to testovanie moc pokusa, ale som len 8 DPO...

rosannar
25. nov 2009

dijefcatko
no ja som 10 DPO ale mne sa to zdá byť málo...ale podľa predchádzajúcich mesiacov (ked som brala ešte tabletky) by som mala zajtra dostať mrchu, ale určite mi budú meškať...ale keby ani neprišli, by som bola rada..

dijefcatko
25. nov 2009

to čakanie je hrozne, na nic ine uz nemyslim! 😒 iba dufam, ze to mohlo vyjst... stale ma boli podbrusko a obcas mi jej cudne, ale to asi zrejme len nahovaram. to podbrusko ma ale boli fest, to sa asi nahovorit ani neda, akoby som mala dostat mrchu a neprechadza to.

cukruska1920
25. nov 2009

Ahojte dievcata...ako dnes?

dijefcatko
25. nov 2009

cukrus, grafik mam na predchadzajucej strane dole. inak fajn a hlavne netrpezlivo...

jika80
25. nov 2009

caute babky
ja vam tak zavidim ( samozrejme lenv dobrom 🙂 ), ze uz pomaly testikujete
ja cakam tiez, ale na to, kedy mi konecne dorazi mrcha, v piatok si vybavujem terminik u lekarky ☹

sophie1981
25. nov 2009

baby, vy to tu meriate, zapisujete....ja zatial nic nekonam, len snazim...nejako ma to nelaka, lebo potom by som bola asi viac nervozna a ovela viac sklamana...snazim sa nemysliet na to, ze snazilkujeme, venovat sa mrnuske naplno, vybavovat veci a vsetko okolo.......snad sa nalepi coskoro...velmi by som sa tesila..... 😉 ....

ivanulienka81
25. nov 2009

ahojte a krasny den prajem a Katkam este krajsi den 🙂
som kus vyplasena, 21. skončila mrcha a dnes znova take ruzove spinenie, berem to kus s rezervou, predsa 7 mes. po porode, ale nikdy sa mi nestavalo zeby som mala taketo spinenie hocikedy pocas cyklu 😒
sakra, nejak sa nam ani nedari, malemu idu zubky, hotova antikoncepcia 😠

cukruska1920
25. nov 2009

jika..a co mam hovorit ja..mi este ani nesnazime 😝

dijefcatko
25. nov 2009

sophie, ja som zacala merat, aby som si potvrdila, ze nemam ovulku a s prekvapenim som zistila, ze ju asi mam no a rovno uz aj dufam, ze z toho moze nieco byt. mas pravdu v tom, ze je to na nervy horsie, lebo stale cakam, kedy mozem testovat a pochybujem, ze to do terminu mrchy vydrzim...

jika80
25. nov 2009

cukruska - no poriadne nesnazime ani my, bo ja uz pomaly uzlik nervov - meska mi totiz uz pomaly 3 tyzdne a ani len netusim, v ktorej faze cyklu sa prave nachadzam 😅

lilix
25. nov 2009

baby este hlasy nech mam 360 dakujeeem
http://www.staropramen.sk/fotosutaz/image.php?p...

ivanulienka81
25. nov 2009

lilix, aj odomna mas

vtacatko2
25. nov 2009

ahojte baby uz som tu zas dlho nebola. ja si poctivo zapisujem teploty do toho grafiku a vam poviem ze najradsej by som si tam hned dokreslila ako by mi to vyhovovalo, kazdy den hypnotizujem ten graf ako keby mi to malo pomoct, som z toho uz na nervy ☹

cukruska1920
25. nov 2009

jika...3 tyzdne??? a co tak test... mna by uz porazalo 😀

lilix
25. nov 2009

dakujem ste to vytiahli na 364 😕 😅
jika co tak test?