Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
26. nov 2009

baby, zachvílku sú vianoce...booože....to ide rýchlo a ja nemám nič kúpené....

cukruska1920
26. nov 2009

evit...hej... uz pocujem ako sa chysta klopkat na dvere 😀

evitkamalicka
26. nov 2009

ros ani mi nehovor, ja mam pre draheho jedno jedine tricko a chce novu graficku a pamatovu kartu do PC, tak som mu povedala ze mu dam peniaze nech si kupi a bude to mat ako vianocny darcek

rosannar
26. nov 2009

evit...no to máš dobré...ved máš aj tričko...ale ja nemám nič..ani pre rodičov, ani pre sestru a ani pre drahého...a nemám ani ponatia že čo mám kupiť...

edita84
26. nov 2009

jaj baby ja to mám super mi sme sa s rodičmy dohodli že si na vianoce nič kupovať nebudeme a s manželom si kúpime len nejakú maličkosť.

cukruska1920
26. nov 2009

ja som objednala vsetkym z avonu kozmeticke balicky a vybavene 🙂

evitkamalicka
26. nov 2009

a ja som mu povedala, ze chcem nausnice tak si pojdem vybrat, aby mi nahodou nekupil take co sa mi nebudu pacit a nejake pekne plysove papucky, lebo na tie som ja zatazena 😅

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus a kedy po poklese sa da robit test? tusim po poklese sa zacina produkovat hcg nie?

rosannar
26. nov 2009

cukrus...aj aj som plánovala, že kupim každému kozmetický balíček a sú vybavení ale musím aj niečo také iné...aspon nejakú inú drobnosť...

evitkamalicka
26. nov 2009

ja som sa pytala svokrovcov co by potrebovali, tak cakam kym povedia a ked sa nerozhodnu dam eurace do obalky a hotovo

cukruska1920
26. nov 2009

evit... ja teraz naposledy ked som bola tehotna som testovala na 8DPO a uz boli 😉

baby neviete ci sa da zlepit ocko z prstena... mi muz kupil na vyrocie a dnes mi vypadlo ☹

rosannar
26. nov 2009

cukrus...choj do zlatníctva tam ti to spravia...

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus ked to mas v zaruke tak by ti to mali urobit zadarmo

cukruska1920
26. nov 2009

evit... na prsten neni zaruka 😒

rosi..hej? tak pojdem vyskusat...muzovi to ani nepoviem...mrzi ma to

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus ako to ze neni?

rosannar
26. nov 2009

cukrus...ja čo mám jeden prsten tak tam sú tri také malé kamienky a jeden mi vypadol a šla som sa spýtať, či by to vedeli spraviť a spravili mi to na počkanie za pár drobných...

cukruska1920
26. nov 2009

evit... co ja viem... ak keby ...neni blok a nechcem aby o tom muz vedel... skusim co s tym spravia

evitkamalicka
26. nov 2009

cukrus urcite by ti to mali vediet opravit v kazdom klenotnictve

cukruska1920
26. nov 2009

ok..tak ja idem vyskusat...dufam ze sa to bude dat... tak zatial kocky...pa

slavulilienka
26. nov 2009

ahojte dievčatá...ja dnes takto..:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6
a nechápem prečo mi stále nevyznačilo tú ovulku... ☹

evitkamalicka
26. nov 2009

slavu no lebo mozno nebola na ten 15DC ale az teraz na 18DC musis este pockat

slavulilienka
26. nov 2009

evit, ale v pondelok som bola na folikulometrii a lekárka mi povedala, že som čerstvo po ovulácii, v piatok bol ešte folík len 12mm, tak kázala prísť v pondelok...v nedeľu sme keksíkovali 2x a v pondelok povedala, že musela byť ovu, lebo bolo vidno tekutinu z folíku na UTZ...že či sme mali sex, že sme tomu asi dopomohli, aby praskol a kázala nam keksíkovať ešte v pondelok...tak potom ja už neviem... 😒

evitkamalicka
26. nov 2009

tak si potom zaznac sama ovu do grafu aj to sa da

evitkamalicka
26. nov 2009

potom podla mna ani nemusis merat ked vies ze uz bola ovu

slavulilienka
26. nov 2009

takže ovu podľa toho grafu vyznačí automaticky, keď sa teplota naraz zvýši? Tak ak je to tak..., je to asi nejaká blbosť nie? Veď hádam lekárka vie čo vidí...alebo mne skrátka metóda merania bazálky je zbytočná, u mňa to asi takto nefunguje....nerozumiem síce tomu, ale neva...a tak som k tomu pristupovala zodpovedne... ☹ , myslela som si , že konečne som našla spôsob ako sa dopracujem k presnému dňu ovulky........no tak nič..smola. ☹
evit..nebudem si to už asi značiť keď je to zbytočné..ale ďakujem Ti.

evitkamalicka
26. nov 2009

slavu musis si vsimat aj priznaky a treba ich znacit do grafu, vytoky, bolesti atd

evitkamalicka
26. nov 2009

prestuduj si tuto stranku tam mas vsetko o merani BT http://merenibt.xf.cz/index2.html

janirea
26. nov 2009

ahojtee,,
sa mi zda, ze zaciatkom decembra tu bude tlacenica testov 😀 ,,,no som zvedava, ze ktora budete mat prva dve ciarocky 🙂
evit,,,implantacny to kludne moze byt 😉

cukrus,,,urcite si daj spravit ten prstienok,,,,doma ho nelep,,,sekundove lepidlo alebo nieco take by ho mohlo poskodit

ja som takto: http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...
az mi je luto toho grafu,,,cakam, kedy zacne klesat ☹,,,,rozmyslam, ci dalsi budem merat, ked mam este cakat,,,,joooj dlho mi bude,,,cukrus daj nejaky recept na trpezlivost 😉

evitkamalicka
26. nov 2009

jani ja by som asi merala, aby som si odsledovala ako bude ovulka a tak

jika80
26. nov 2009

tak a uz som zase tu
evitka - stres nemam ziadny, len ten, ze meska 🙂 a HA som vysadila uz pred pol rokom
no sak necham sa prekvapit, co mi dr. povie