Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

cukruska1920
27. nov 2009

obsadeneeeee

evitkamalicka
27. nov 2009

cukrus jaaaaj, ja som tusim viac nervozna ako ty

cukruska1920
27. nov 2009

baby mam vysledky.... mutacia...v utorok idem k doktorvi

rosannar
27. nov 2009

cukrus...no museli, to máš pravdu, ale to sme vložili tie, čo sme dostali v svadobných daroch a na vykrúcanke...a bolo to 2000 Eur...

janirea....to teda bude darček..ale trošku drahý...ale som veľmi rada, len toľko penazí čo sme do toho dali, také a onaké koľky..no zatial sme dali kolky v hodnote 82 Eur a ešte treba ked budeme podpisovať kupnu zmluvu a pojdeme to vložiť na kataster tak daľších 66 Eur...no hroznééé

evitkamalicka
27. nov 2009

cukrus aka mutacia coho? nic blizsie ti nepovedali?

janirea
27. nov 2009

cukrus,,,takze trombofilna?,,,,do paroma,,,,ale aspon vies, a v pohode sa to polieci a budes fit,,,,voci nepriatelovi radsej zoci-voci,,,,,drzkaj sa

rosannar
27. nov 2009

nejak mi začínajú klipkať oči...dobre som sa napapala a teraz sa mi zatvárajú 😀

tinkapn
27. nov 2009

Ahojte zienky, mam na vas prosbu, mate niektora skusenosti s pripravkom FEMIGARD? Dakujem 🙂

janirea
27. nov 2009

ahoj tinka,
ja nemam, v tom ti neporadim

rosannar
27. nov 2009

tinkapn
tak ani ja ti v tomto veľmi neporadím...

dijefcatko
27. nov 2009

babky, takze nie som sama, komu sa tak strasne drieme? katastrofaaaa, dnes uz zo mna velky osoh nebude. 😔

janirea
27. nov 2009

ja si idem kavu spravit a takeho smrtaka asi 😠 ,,este som 4 hodky v robote a tu uz neviem, ci si aj na klavesnici nepospim 😀

rosannar
27. nov 2009

dijefcatko
no neboj nie si sama...mna teraz trošku prebralo, lebo vedúceho sme mali celý den na služobke a on sa pred chvílkou vrátil, tak sme sa trošku prekvapili...

janirea
no ja mám už len hodinu a padám domov...

dijefcatko
27. nov 2009

mozno budem hnusna, ale ja uz som doma 🙂

janirea
27. nov 2009

ros,,,chcel vas vymaknut 😉 ,,,hodinku, to uz mas raz-dva

rosannar
27. nov 2009

dijefcatko...máš to odpustené...ja som v pondelok doma....ideme vybaviť tú kúpnu zmluvu a to by som veľa krát odbehovala z roboty a to už nemôžem...tak mám voľno...

janirea...no asi áno...ale nepodarilo sa mu to...a už len pol hodinka 😀

jika80
27. nov 2009

a ja budem este hnusnejsia - ja som dnes i v pondelok cely den doma 🙂

rosannar
27. nov 2009

jika80...máte to odpustené...všetky...lebo aj ja som doma v pondelok 😀

dijefcatko
27. nov 2009

prijemne pomyslenie, ked clovek vie, ze ide oddych, hoci my ideme s manželom zajtra strážiť naše krstniatko. Zasa budem "zhlboka" dýchať, keď príde k prebaľovaniu 😀

janirea
27. nov 2009

dijefcatko,,,,,no mas super prilezitost na trenovanie ,,,potom to uz bude lavou zadnou 🙂

dijefcatko
27. nov 2009

no on ma nas Adamko uz dva roky a prebalujem ho od zaciatku, kym nezacal papat normalnu stravu, tak nebol problem, ale kedze uz vyse roka papa vsetko, uz to velmi nevonia 😀 a hlavne ked ho nejaky cas neprebalujem, tak mam problem, ked sme s nim viac ako den, uz mi to nesmrdi 😅 juj, tak sa nanho tesim! 😀

janirea
27. nov 2009

u nas v robote akurat bola kolegyna s malym,,,prisla nas pozriet,,,jooj, tiez je taky zlaty,,,sa škeril na nas 😀

evitkamalicka
27. nov 2009

tak som si fajne pospala

janirea
27. nov 2009

jooj evit,,,trochen zavidim 😀 ,,,,ja este dve hodky,,,brrr,,,ale potom neskutocne leharo doma

evitkamalicka
27. nov 2009

jani ale som este viac unavena ako predtym, tak som radsej ani spat nemala

janirea
27. nov 2009

polenosis este,,,len aby si potom mohla vecer zaspat,,,,

mne ani kava nepomohla 😀 ,,,no hnusny cas, aj v robote su vsetci ako mátohy

evitkamalicka
27. nov 2009

asi si pojdem dat aj ja kavu

janirea
27. nov 2009

mne sa uz vari voda

evit, ale ty vela kavy nemozes 😉

evitkamalicka
27. nov 2009

jani preco? ja som kavu pila aj v tehu, jedna denne neublizi, ale ja ani tolko nepijem, dam si tak 3x do tyzdna

janirea
27. nov 2009

ano, ved tak som to aj myslela, ze malo neublizi,,,a ked nie si silna kavickarka,,,,,
ja mam minimalne 2 cez den,,,,lebo inak by som asi nefungovala