Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

dijefcatko
27. nov 2009

jeeej, ako dobre, momentalne sa nudim. dosli sme k svagrovcom, lebo si rano berieme krstniatko a svagrinka zaspala pri nom a chlapi riesia v kupelni sprchac, tak som zostala sama 🙂 aspon sa mam ku komu pridat 😉
zacina ma fest boliet brucho, dnes grafik zacal klesat, takze sa o par dni asi pustime do druheho kola...

janirea
27. nov 2009

ahojte,,,aj ja som uz konecne doma,,,dnes bol dlhy den, uz sa normalne tesim spat 🙂

edita84
27. nov 2009

no ja som na tom tak že mm išiel po kexíku spinkať malá tiež spí a ja neviem skôr ako 23 h zaspať tak tu straším. držím palce aby sa čím skôr objavili // my sme teraz už v 3 kole

dijefcatko
27. nov 2009

ja si stale hovorim, ze musim byt vdacna aj za ovulku a nie hned tak vela chciet, mala by som byt skromnejsia 😅

edita84
27. nov 2009

veru musíme byť vdačné že môžme mať baby jedna moja známa teraz pôjde na umelé oplodnenie lebo má cysty a len jeden vaječník ☹

janirea
27. nov 2009

,,a niekedy davnejsie sa nedal takyto problem ani riesit,,,teraz su aspon moznosti a pomoc

edita84
27. nov 2009

veru našťastie

janirea
27. nov 2009

babulky, idem ja do hajan,,,,dobruu

ros,,,zajtra cakame dobru spravicku 🙂 🙂

edita84
27. nov 2009

jani dobrú noc

son1cka
28. nov 2009

Evitkamalicka, Rapi clear je predsa len spolahlivý. Práve som v robote dostala mrchu :( Este ze meskala len jeden den a nenatahovala ma dlhsie. 🙄 Takze ideme do dalsieho kola. 😎

edita84
28. nov 2009
rosannar
28. nov 2009

dobré ránko dievčatá....dneska sme takto...a ako dopadol test? no ako inak ako negatívne ☹
http://www.fertilityfriend.com/home/2b0633

prajem vám krásny den a možno sa ešte zastavím..pa

rosannar
28. nov 2009

ešte som zabudla...včera asi tak okolo 9tej som mala taký malý výtok...farbu veľmi neviem identifikovať ale asi červená alebo slabá hnedá....čo to môže byt?

sabik
28. nov 2009

dobre ranko,

ros, nemoze to byt priznak mrchy? 😒

nanula1108
28. nov 2009

ahojte, dievcence potrebujem radu!!!!alebo skor uistenie..., takze tiez som mala dosta mrchu ako rosa v stredu, nedostala som ju, tak som si pred chvilou urobila test. no a je tam taka ze uplne slabulinka ruzova ciarka, akoze druha!! moze to byt aj tak pozitivne? alebo to moze byt z toho, ze som tak mala namocenu tu palicku viac sekund?? aj sa bojim uverit.....

rosannar
28. nov 2009

sabik
no ja neviem či je to príznak...taktéto som nikdy nemávala...

dijefcatko
28. nov 2009

nanula, podla mna si tehu, akykolvek pasik, hoci aj slabucky znamena pozitivny test, takze gratulujem 🙂

evitkamalicka
28. nov 2009

ros ja taky vytok alebo spinenie zvyknem mat den-dva pred mrchou 😒

slavulilienka
28. nov 2009

ahojte ..ja dnes takto...a evit..normálne mi zobrazilo tú čiaru..., len teraz neviem presne ktorý deň bol ten deň D...tam kde sa tá čiara prelína? 😒
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6

evitkamalicka
28. nov 2009

slavu ano tam kde sa ciara pretina

evitkamalicka
28. nov 2009

ale plodne dni mas vsetky tie zelene cize 15,16,17,18DC

slavulilienka
28. nov 2009

tak to potom sedí...aj podľa dokyny... 🙂 snažilkovali sme 15-teho 2x a 16-teho raz....mohlo by sa zadariť nie? júúúj to by boli moje najkrajšie narodky...aj vianoce... 🙂
inak mám taký malý problém...dostala som asi mikózu...čo ja mávam fakt raz za sto rokov....nechápem z čoho..., nevieš poradiť čo na to? 😒

evitkamalicka
28. nov 2009

slavu neviem, nikdy som mykozu nemala

slavulilienka
28. nov 2009

hmmm....spojím sa v pondelok s dokynou...
evit ešte ťa pootravujem ak môžem...kedy si podľa Teba môžem urobiť testík?

evitkamalicka
28. nov 2009

slavu kedy si mala podla doky ovu? tak od toho dna tak za 12-14 dni

slavulilienka
28. nov 2009

no tak to je dnes zhruba 14-ty deň 🙂 asi zajtra testnem....ale bojim,bojim.. 😒

evitkamalicka
28. nov 2009

slavu kedy si bola u dr? sa mi nezda ze je to dnes 14ty den

slavulilienka
28. nov 2009

v piatok ešte folik nebol prasknutý, no a v pondelok už bolo vidno tekutinu, tak rátam,že to mohlo byť niekedy buď v sobotu,alebo nedeľu...bavíme sa opredošlom týždni..16-teho bol pondelok....zle rátam? 😕

evitkamalicka
28. nov 2009

16teho si ovu nemohla mat, lebo to si bola len 9DC a tak skoro ovulka nebyva a ani teploty si take nemala ja som myslela pondelok 23.11. a ovulka mohla byt den predtym no ale neviem