Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
30. nov 2009

he he ja mam este tehu graf co som mala pri Adamkovi a nevyzera ako typicky tehu graf tak kuk
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

edita84
30. nov 2009

a sme späť júj fuka chladný vietor malá aj pes naháňali vrany ty bláho sú veľké jak sliepky

evitkamalicka
30. nov 2009

u na krasne svieti slniecko

dijefcatko
30. nov 2009

juj, ja sa uz tesim, ked zacnem znovu merat a horiet nedockavostou, ci to vyjde 🙂 a urcite dopadnem ako vacsina bab, ze otehotniem ak sa na to vykaslem 😉

cukruska1920
30. nov 2009

evit...no tak to teda ako tehu graf vooobec nevyzera...a vidis... 😉

ja idem za pol hodku do prace..ale budem len do siestej chvalabohu... ak by som tu uz nebola tak zajtra vecer vam napisem ako som dopadla u gynekologa a co mi povedal...sa bojim a riadne

edita84
30. nov 2009

to svieti aj u nás len vietor fúka ale inak je vonku super počasie na to že zajtra je december
dijefcatko ja nasledujúci cyklus už nemeriam

evitkamalicka
30. nov 2009

cukrus sranda co? normalne ma chyta nostalgia

cukruska1920
30. nov 2009

ja mam tiez este graf ked som otehotnela 😀

edita84
30. nov 2009

evit to si merala v šuške alebo v puse

evitkamalicka
30. nov 2009

edit v suske

evitkamalicka
30. nov 2009

cukrus tak daj aj ty

dijefcatko
30. nov 2009

edit, ja som merala iba jeden cyklus zatial a bavilo ma to, hlavne sledovat, co sa vlastne deje a co sa za tou krivkou skryva, co vlastne znamena...

ivanulienka81
30. nov 2009

babulky ahojte, ja tiez horim nedockavostou co tento cyklus da...
evit, lto nase spontanne snazilkovanie zacina byt riadene 😀
dijefcatko, ja tym bioproduktom absolutne neverim... obycajna komercia

cukruska1920
30. nov 2009

evit...tu je..a to som nemerala kazdy den 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/0/nu...

edita84
30. nov 2009

ja to nasledujúci cyklus nechám na náhodu a uvidíme, ja som s malou nemerala len brala nejaké prírodné tabletky na upravenie cyklu a po mesiaci som ostala tehu.

evitkamalicka
30. nov 2009

ivanka ahoj

cukrus tiez dobry graf 🙂

cukruska1920
30. nov 2009

evit...no sranda co ti poviem...

ok..babulky ...idem do prace...zajtra na mna myslite...pa

evitkamalicka
30. nov 2009

ja som teraz brala femi kvapky tak uvidime ci pomohli k otehu

cukrus myslim silno a drzime s Adamkom vsetkych 40 prstov 😉

sophie1981
30. nov 2009

caute.......tak co nejaka tehula???.....nezacneme tyzden uspesne???? 😀

bio produkty...ako vystudovany polnohospodar si racim povedat, ze bio je to co babke vyrastlo na domacej zahradke, v domacom chlieviku.......to co je bio z farmy kde zije 1000 krav a vypestuje niekolko ton "bio" zemiakov...eeeeee....... 😝

zajtra cestujeme do BA....joooj, ta nekonecna cesta vlakom.... 😝

evitkamalicka
30. nov 2009

bibka zatial dnes tehula ziadna, snad na Mikuláša niektora

evitkamalicka
30. nov 2009

bibka a preco nejdete autickom?

sophie1981
30. nov 2009

lebo ideme len my dve...tatik ostava doma, ma roboticku...a potrebuje tititko....a pravda je aj ta, ze nasa v aute neobsedi...my mame problem dojst na stvabu co je 10 minut od nas bez kriku, vresku, pucenia...nema rada auto....vo vlaku vidi veci, nemusi byt obmedzena len na sedacku.....takze pre nu aj lepsie.....

edita84
30. nov 2009

dievčatá bola tu reč o materskej a tá suma čo dostaneme ako "bolestné" po narodení dieťatka zostala 25 tis sk?

evitkamalicka
30. nov 2009

edit hej ostalo to tak

edita84
30. nov 2009

aspoň niečo len na prvú výbavu to nestačí mi sme ich minuli na odber pupočníkovej krvi a čo sa týka výbavičky polovicu som kúpila od známej tak nás vyšla pomerne lacno

janirea
30. nov 2009

cukrus,,,drzim prsty na zajtra

co sa tyka vybavicky,,,,ja budem musiet uplne vsetko pokupit, kedze ani male mimčo v rodine nemame,,,teda takej blizsej, co by sa dalo pozicat,,,,,,ale nevadi,,,hlavne, aby to uz bolo 🙂

inak o tej pupocnikovej krvi aj ja rozmyslam

evitkamalicka
30. nov 2009

jani ani my sme nemali nikoho kto by mal mimco takze tiez sme museli kupovat vsetko, my sme pupocnikovu krv odobrat nedali

janirea
30. nov 2009

ja mam sesternicu co maju dvojrocnu babu,,,,ale cakaju dalsie, takze ništ,,,,,ale netrapi ma to teraz,,,viem ze si potom budem lamat hlavu,,,ale teraz aj keby neviem kolko ten kocik stal.

tazko povedat s tou pupocnikovou krvou,,,ale keby bolo vsetko v poriadku, tak preco nie

edita84
30. nov 2009

tak my sme mali to šťastie manželova dosť vzdialená sesternica predávala tak sme kúpili za tri veľké igelitky plné šiat sme dali 2000 sk no nekúpiť ale mali sme aj dosť nových vecičiek a maminy nám dosť pomáhali a kočík nám kúpili mama spoločne so svokrovcami.

evitkamalicka
30. nov 2009

ja chcem teraz kocik novy a ten co mal Adamko sa mi snad podari predat