Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

rosannar
3. dec 2009

dobréé ránko....dneska nie je môj deň, baby... ☹ včera večer drahý šiel na nočnú a trošička sme sa pohádali a potom večer som mu volala a zdal sa mi už normálne (normálne sa so mnou bavil) ale dneska ráno som nedostala ani pusu, ani sa neopýtal ako som spala a ani ma nevyprevadil, ked som šla do práce a dneska s ním už poriadne ani nebudem, aj ked idem na obed domov tak uvidím...ale je mi fakt hrozne... ☹

rosannar
3. dec 2009

je tu niektoooo?

evitkamalicka
3. dec 2009

ja som tu, ale popritom robim torticku

evitkamalicka
3. dec 2009

neboj, to ho prejde

rosannar
3. dec 2009

evit....ahoooooj 😒

evitkamalicka
3. dec 2009

ros hlavu hore

rosannar
3. dec 2009

evit...no keby to šlo...vieš, ide len o to, že ja sa fakt snažím starať sa o neho ako nikdy...spravím ju jedlo do roboty, navarím čo len chce a čo pravdaže aj viem, ráno ked vstane tak sa ho spýtam ako spal ale on nikdy nič...už si ani nepamätam kedy sa ma opýtal, ako som spala a tak...ja už nevládzem a potom mi je lúto ked sa k nemu správam tak ako sa on správa ku mne...mám chuť plakať ale nemôžem 😢

edita84
3. dec 2009

ros to sú chlapi chápem ťa čo cítiš lebo aj môj mm je takýto raz za čas mu spravím scénku že sa on o mňa nestará a že ma neľúbi a je to týždeň je ok a potom to začne znova ja si už z toho hlavu nerobím a ked mi je z toho hrozne robím to isté ako on 😖

rosannar
3. dec 2009

edit...no ved ja som to ráno skúsila...lebo ved asi 2 minúty predtam ako som mala ísť, si lahol do postele a len mi povedal "ked pojdeš vypni rádio"...a ja som mu povedala, či ma nejde vyprevadiť a on nič...tak som šla, že sa budem tváriť tako ako on...a ked som zatvorila dvere tak mi tak pekne poved "riť ma bozaj"...no nechcem byť vulgárna ale takto to povedal...no tak ja neviem, či mu mám všetko robiť ako v rukavičkách ☹ ...ale ja nechcem takéto...ja chcem aby bolo všetko ako predtým... ☹

edita84
3. dec 2009

ros tak si sadnite a porozprávajte sa o tom čo mu je možno ho niekto naštval v robote u chlapov je zvyčajne to dôvod na to aby boli nasratí aj doma aspoň u nás je to tak.

rosannar
3. dec 2009

edit...no to asi nepôjde, lebo teraz máva nočné, ja prídem domov len na obed, to sa rozprávať pochybujem že sa bude dať...a potom sa neuvidíme len zase ráno, lebo dneska som dlhšie v práci a zase má nočnú, takže to nepôjde a aj tak s ním sa o takýchto veciach nedá rozprávať... ☹

cukruska1920
3. dec 2009

Ahojte babulky.. dneska mam volno tak budem domka 😉 vonku je otrasne pocasie asi uz fakt ide zima 😀 vcera sme sa s muzickom po dlllhom case milovali a trosku mu uslo 😅 by ma asi porantalo keby z toho nieco je 😨

evitkamalicka
3. dec 2009

ahoj cukrus

cukruska1920
3. dec 2009

Ajoj evit...palicky pekne silneju 😉

edita84
3. dec 2009

ros tak sa ukludni a potom sa o tom porozprávate to už budete obaja ukludnení

evitkamalicka
3. dec 2009

cukrus 😵

cukruska1920
3. dec 2009

mi musis dat recept ako casto treba snazilkovat aby sa to tak skoro podarilo 😉

evitkamalicka
3. dec 2009

cukrus ved kukni do grafu na X 😅

edita84
3. dec 2009

evit tak ako pozerám na tvoje X aj ja ich mám toľko 🙂

cukruska1920
3. dec 2009

evit...uz som kuk... heh... zicaj muza ked je taky super plodny 😀

evitkamalicka
3. dec 2009

cukrus ty potvora, nedam ani za svet 😀

cukruska1920
3. dec 2009

evit...ale no..nebuc lakomaaaa 😝 😀

edita84
3. dec 2009

evit aspoň daj návod

evitkamalicka
3. dec 2009

baby keby som ja vedela ako je mozne ze sa dari tak by som dala

cukruska1920
3. dec 2009

evit...to bude len rada... 😉 kedy pojdes k lekarovi?

evitkamalicka
3. dec 2009

cukrus az o 2 tyzdne, aby uz aj bolo srdiecko

cukruska1920
3. dec 2009

evit... to je asi najlepsie ked tam pojdes az tak... ja som bola dvakrat predtym a srdiecko bolo az na treti...lenze teraz budem musiet tiez frcac hned...kvoli injekciam...ale to je ine

evitkamalicka
3. dec 2009

ja som predtym tiez bola skoro a aj tak som tam musela ist o tyzden znova

cukruska1920
3. dec 2009

a ako sa citis? nebyva ti spatne?

cukruska1920
3. dec 2009

evit...odfot brusko aby sme videli ako potom bude postupne rast 😉