Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

evitkamalicka
4. dec 2009

mam si urobit test aj dnes alebo az neskor?

slavulilienka
4. dec 2009

edit včera ma zase bolelo brucho, tak myslím, že sa mrcha hlási...a určite načas..ako vždy.. 😒

edita84
4. dec 2009

evit to by mi nevadilo. podľa mňa môžeš si spraviť.

evitkamalicka
4. dec 2009

este mam doma 2 testy 😅

edita84
4. dec 2009

jáj to si si ich nakúpila dopredu? tak testni dnes a potom uvidíš aké silné budú // a bud. týždeň

edita84
4. dec 2009

slavu na nás tá mrcha nevie zabudnúť 😠

evitkamalicka
4. dec 2009

edit oki idem na to 😉

slavulilienka
4. dec 2009

edit ja som taká sklamaná....už toľkokrát som si povedala,že sa nebudem trápiť,ale to sa nedá... ☹

edita84
4. dec 2009

ja ešte nie som sklamaná až ked príde vtedy budem ale to veľmi lebo tento mesiac sme sa dosť snažili.

slavulilienka
4. dec 2009

ja tiež ešte živím iskričku nádeje, kým nepríde mrcha....možno sa stane zázrak...
edit my sme sa tiež veľmi snažili a o to zvlášť, že som podľa sona videla, že folikul praskol približne vtedy keď sme sa snažili, ešte dokyna povedala, že sme tomu asi pomohli tým keksíkom..tak už tomu nerozumiem...no nejdem sa týrať, skrátka budem čakať čo sa ide diať.. 😉

edita84
4. dec 2009

ja som s tým tak kým nepríde mrcha vždy sa môže stať zázrak

evitkamalicka
4. dec 2009

tak testik je v albume

edita84
4. dec 2009

evit nádherné kolajničky je dobré na ne pozerať

evitkamalicka
4. dec 2009

😵 😵 😵
tak uz asi nebudem merat aspon sa cez vikend vyspim a o Adamka sa rano postara muzik

edita84
4. dec 2009

to už nemusíš.
juj idem si spraviť nejaké raňajky lebo mi už škvrká v bruchu 😝

evitkamalicka
4. dec 2009

tak dobru chut, ja som uz naranajkovana

janirea
4. dec 2009

uz som cas preletela,,,tak poporiadku 🙂

evit,,,kolajnicky take ako maju byt,,,,a fazulka pocuva?,,,,ci ti stale byva zle?

,,,ste sa bavili o menach, tak ja mam v hlave Tamaru a Tobiasa,,,,ale ani jedno sa nepaci mm, takze este bude dlhy výber potom 😀

cukrus,,,k tym injekciam, neboj sa toho,,,vydrzala si ovela horsie veci a toto zmaknes,,,,zhodou okolnosti som teraz na sluzobke bola na izbe s klegynkou, ktora to pozna velmi dobre a pichala si aj tam,,,ma sice modrinky, ale isla ako profik do toho 😉 ,,,,,a ja idem tiez na hemato a vybavujem si to tiez po svojej linii, lebo inak bohuzial, tak mozno v lete by som sa dostala na rad 😠 ,,,,a mozte sa pred nimi aj na kolomaž rozliat,,,,som zvedava, ze co sa mi podari vybavit

ros,,,ty ako s muzom?,,,,uz ste sa udobrili?,,,,,neboj nic, prejde ho to,,,ja by som tiez niekedy mojho vysadila na severnom pole 😉

a este evit,,,to kde si bola natrhat tie kvietky na tu tortu v tomto case,,,hmmm??? 😀 ,,,kraaasna

lumi,,,blahozelam k oficial tehu 🙂

no a ja mrchujem od vcera,,,takze zacinam na novo
ukazkovy graf, ako to nema byt a ZAKAZ kopirovat podobny priebeh do vasich grafikov 😀 😀
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

evitkamalicka
4. dec 2009

jani zle mi byva ked mam prazdny zaludok, takze musim castejsie a po menej jest

evitkamalicka
4. dec 2009

jani a tento cyklus sa uz mozte snazit?

janirea
4. dec 2009

evit,,,skus tie "polystyrénove" chlebíky ci ako sa to vola si hned dat rano, ked vstanes,,

tento cyklus by sme este nemali 😖 ,,,,no aj ked neviem, ze ci to vydrzime,,,

evitkamalicka
4. dec 2009

a preco nemozte? my sme po potrate isli na to hned po prvej mrche a mame Adamka

janirea
4. dec 2009

som tak na vazkach, ze ci ano, ci nie,,,,ale ci mm donutim na latexovu čiapocku to neviem 😀 😀 ,,, 😅

evitkamalicka
4. dec 2009

a to mate akoze zakaz od dr.?

janirea
4. dec 2009

evit,,,len dokyna mi hovorila, ze vacsinou sa caka 3-4 mesiace,,,,,ale zo zdravotneho dovodu to nie je,,,a uz aj maternica sa musela zregenerovat, ked som bola ako transfuzna stanica minule.

vies, lekari sa tymto podla mna len kryju, aby mohli povedat, ze ja som vam hovorila, ze mate este cakat, ale ked chces od nich nejake vysetrenie, tak vtedy si len naaaahoda,,,a mas len cakat 😠

no ale co sa zase nad tym pohorsujem, ved to je normal 🙄
preto si aj tu hemato vybavujem sama

evitkamalicka
4. dec 2009

nam lekar povedal, ze to cakanie nie je kvoli zdravotnemu hladisku, ale vraj z psychickej stranky, ze ked sa na to clovek citi tak netreba cakat, lebo prave hned je najvacsia pravdepodobnost otehotnenia

janirea
4. dec 2009

no vidis,,,kolko lekarov tolko nazorov,,,si ma este viac uistila o tom,,,lebo fakt, je to len o tom, ze potom clovek je nerozhodny, aby nespravil zle
a uz necakam,,,a basta,,,co sa ma stat to sa stane,,,ci teraz, ci v januari

b.bardyova
4. dec 2009

ahojte kocky kolko trva ovulka den ?

evitkamalicka
4. dec 2009

bardy nie som ista ci 12 alebo 24 hodin

b.bardyova
4. dec 2009

lebo som si robila test a boli dobre ciarky a na druhy den boli ako duch a aj vcera ...

janirea
4. dec 2009

mne sa zda, ze 24 hodin