Začínate pracovať na bábu od októbra, novembra 2009?

poppy1
11. jún 2009

baby ste tu take? 😉 dufam,ze nie som jedina... 😀

vtacatko2
5. dec 2009

ja uz to neviem vydrzat tak asi zajtra testnem

slavulilienka
5. dec 2009

ahojte...ja dnes takto:http://www.fertilityfriend.com/home/2ad5c6 🙂

ivanulienka81
5. dec 2009

ahojte baby, kukam vase grafiky a chcem sa opytat, co znamenaju dni, kedy mate vyznacene zelene stvorceky?

evitkamalicka
5. dec 2009

slavulik podla mna budes tehu, lebo ak si mala ovu tak ako dr. hovorila tak uz by ti dnes teplota klesla

my sme teraz dosli z mesta, ale poviem vam ze mi zacina byt riadne zle

ivanka zelene stvorceky su plodne dni

evitkamalicka
5. dec 2009

edit ukazovalo ti to preto, lebo obcas to da par dni clenstva zadarmo

ivanulienka81
5. dec 2009

tak to znamena, napr. pouzijem graf od vtacatko2, ze plodne dni mozu byt uz aj na 9-12 den? Nemusi to byt na ten 14 den a viac?

vtacatko2
5. dec 2009

ahojte prosim vas mohli by ste mi niekto napisat ci sa mo to uz oplati testovat, podla mojho grafu?dik lebo som nedockava ako decko

evitkamalicka
5. dec 2009

vtacatko skusit mozes tak za 2-3 dni a hlavne rano

vtacatko2
5. dec 2009

ok, ako povies ☹ 🙂

vtacatko2
5. dec 2009

inak ja som tym testovanim myslela zajtra rano, nie hned, len aby ste si nemysleli ze mi vazne hrablo

ivanulienka81
5. dec 2009

A co hovorite na tie babytesty, co sa vraj moze testovat uz 5 dni po styku (aspon v lekarni tak povedali)? Je to blbost?

evitkamalicka
5. dec 2009

ivanka 5 dni po styku ti este ziadny test nic neukaze, lebo vajicko sa uhniezduje na 5-10 den po oplodneni a az potom zacina stupat ten hormon HCG

ivanulienka81
5. dec 2009

evit, vsak aj mne sa to zdalo haluzne...

vtacatko2
5. dec 2009

prosim vas kocky, uz som to tu spominala sa opakujem viem ale neviete nahodou ci opakovane kvasinkove infekcie mozu mat vplyv na otehotnenie ale plodnost? prosim

janka0025
5. dec 2009

ahojte kočky...Tak konečne som pochopila, čo myslíte tou MRCHOU...Myslela som si, že je to nejaká vaša sokyne..hehe...sorry...Niekedy mám pocit, že mi niekto sedí na kábli....Ja momentálne sedím v kŕčoch a preklínam všetkých na svete!!! Mrcha došla...hehe...Nechcem sa dávkovať tabletkami, tak mi snúbenec uvaril prevarené víno...

mamuschka
5. dec 2009

ahojte babulky.
som tu dlho nebola, v poslednej dobe skoro vobec nemam cas na net. nemam sancu precitat zameskane. ale postrehla som, ze mame tehulku. GRATULUJEM, EVIT!!!! mame este aj nejaku dalsiu?

nam sa tento mesiac nezadarilo babenko. som vam spominala, ze som zacala tento mesiac brat lieky na vyvolanie ovulky, ale nepomohlo. uvazujem ci nevyslem mm na spermiogram. nie je z toho nadseny, ale povedal ze ak na tom budem trvat, tak pojde. my sa snazime uz skoro tristvrte roka, tak som uz trochu zufala. navyse som za posledne dva dni zistila, ze moje dve kamosky cakaju uz druhe babo, zadarilo sa im hned na prvy sup. tak toto si neviem ani predstavit.

evitkamalicka
5. dec 2009

mamuschka no neviem ci vies ze aj lumimi a meruska su tehu, tie boli este predo mnou

mamuschka
5. dec 2009

evit, o meruske viem, ale o lumimi nie. gratulujeeeem 🙂

mamuschka
5. dec 2009

evit, uz si povedala mm o tej radostnej sprave? ja som rozmyslala, ze keby to vyslo, by som sa snazila utajit to do vianoc. ale neviem, ci by si nevsimol, ze nemrchujem :o)

evit, a kedy si zacala pocitovat prizanky tehu? zhruba kolky DPO?

mamuschka
5. dec 2009

a este otazocka: si sa testla preto, ze ti to ukazoval grafik, alebo si mala uz priznaky? bolia ta aj prsia? ja som pri prvom tehu pocitovala priznaky tak od 5. tyzdna, ale prsia som mala velke hadam rovno od ovuvlky 😉 skoda, ze tak neostali navzdy 😀 😀 😀

evitkamalicka
5. dec 2009

chcela som mu to povedat na mikulasa, ale nevydrzala som, takze som mu to povedala hned ako som urobila prvy test....ja som sa citila akokeby na menzes od 5DPO, ale inac nic zvlastne

evitkamalicka
5. dec 2009

ja by som testovala ci by mi to graf ukazal alebo nie a inac mrchu by som dostala len dnes, ale uz 10DPO som si nasla //

evitkamalicka
5. dec 2009

prsia ma bolia, ale to ma boleli aj minuly cyklus od ovulky

mamuschka
5. dec 2009

evit, diky. juj, u vas budu radostne vianoce 🙂 pytam sa preto, lebo zivim v sebe este malu iskierku nadeje, ze by sa nam predsa len podarilo. ale necitim vobec ziadne priznaky, a to by som mala dnes alebo zajtra dostat mrchu. najhorsie je, ze ak sa nepodari v decembri, tak potom najblizsie dva mesiace nic, lebo mm pojde aj v januari aj vo februari na sluzobku, prave ked mam mat plodne dni!!!

janka0025
5. dec 2009

Baby ako to robíte, že sa zadarilo? Je to presné počítanie, meranie a tak všetko, alebo aj náhoda..

mamuschka
5. dec 2009

janka, podla mna jedno s druhym. napriklad my sme tento mesiac isli na istotu - ja som brala lieky, a dr. mi robil cely tyzden folikulometriu, presne viem, v ktory den bola ovulka, robili sme to tri dni pred a jeden den po - kazdy vecer, a nic. a niekto ani nevie, ako sa podari. zavisi od stastia.

mamuschka
5. dec 2009

baby, ja chcem tak velmi baaaaaaaaaaabo. viem, ze jedno uz mame, a velmi si to vazim, trvalo nam 2 roky kym sa zadarilo. ale s dvomi by nam bolo veselsie. a nas drobec je tak rozmaznany, potrebuje surodenca. no a ja uz nie som najmladsia, viac ako rok sa snazit nebudeme, uz teraz mam pocit, ze malej niekedy nevladzem...

janka0025
5. dec 2009

Takže to, že si to presne načasuješ na ovulku ešte naznamená, že máš vyhraté? Ja mám nechránený styk už cca 6 rokov...Nevravím, že celý čas sme sa snažily, ale aj to sa mi zdá divné...Nikdy som si nepočítala plodné a neplodné dni, proste vždy to bolo tak, že ak to príde, nevadí, ak sa nepodarí, tiež nevadí...Ale teraz to už vážne chceme!!!Ale priznávam, ešte som sa nebola poradiť s doktorom...Strašne sa tam bojím isť, že mi povie, že to nepojde nikdy...

zuzike25
5. dec 2009

no ahojte ja by som tiež chcela mať radostné vianoce ale uvidíme včera mi pichli pregnyl tak dneska a zajtra máme snaživý deň.... otehotnieť môžem ale neviem prečo to nechce aj som brala clostil a či to je tým že som po nom pribrala a doktor mi hovoril že vajíčka sa rozplývajú v tukoch a ked ich je dosť tak neviem neviem mám s toho takú dilemu.... 😕

mamuschka
5. dec 2009

janka, k doktorovi urcite chod. podla mna je len malo pripadov, ked to naozaj nejde. aj ja som sa liecila pri prvom tehu, a babo sa nam podarilo. taktiez mam vela kolegyn a kamosiek, ktore museli podstupit rozne mensie ci vacsie zakroky, ale skoro vzdy so stastnym koncom. a z vlastnej skusenosti ti mozem povedat, ze necakaj, konaj. lebo ako som vyssie pisala, aj vek je pre nas zienky dolezity.